Eredmény: 1 - 1 (1) összesen
  1. #1
    Tag chaab avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 09.
    Hozzászólások
    130

    Alapbeállítás WSOP 56. 1500 NLH nevezés + szállás eladó

    Sziasztok!

    Nyertem egy 4500$ értékű csomagot még március végén és végre kijutottam volna a WSOP-ra csak pár hétre rá jött a fekete leves.Sikerült kiválasztanom azt az Entraction hálózatot ami lecsődölt (Purple Lounge).A csomag szerencsére hálózat szinten volt meghirdetve és a szállásomat valamint a buy int garantálja a hálózat, de az utazási költséget és költőpénzt jóváírták a póker számlámon és még egyszer nem fizetik ki

    4500$ a csomag ebből 1740$ volt a pénz része.
    Tehát 2760$ értékű csomagom maradt 1500$ BI és a maradék szállás

    56. NLHE $1500-os verseny Júli 2.-5ig
    Júli 1-től Júli 8.-ig a Palazzo Hotelban Luxury Suit a szoba típusa.

    A szállás 2 személyes.Reggeli benne van a helyszínen kap az illető egy 175$-os vouchert.


    Elég drága a repjegy és erre az 1 versenyre nagy luxus lenne ezt megfinanszíroznom így, ha valakit érdekel akkor eladom neki a csomagot.Megbeszéltem a hálózattal és a hülye helyzet miatt engedélyezték, hogy át tudom adni másnak, de legkésőbb júni 11.-én hétfőig le kell adni az új résztvevő adatait.

    Úgyhogy ha valaki megy és van valami jó ajánlata írjon.

    Szerintem a privi nem működik, mert még nincs annyi hozzászólásom az emailem itteni nickem+: 79@gmail.com

    Végső esetben kimegyek max eladok százalékot, de egyelőre az eladás részemről a legkedvezőbb pénzügyi döntés.
    Utoljára módosítva: chaab által: 2012. 06. 08. 10:28

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •