Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (59) összesen
Like Tree28Likes

Téma: Zoleee WSOP Event 54 és 59 csomag - % eladás

  1. #1
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás Zoleee WSOP Event 54 és 59 csomag - % eladás

    A két WSOP versenyemből 40%-ot szeretnék eladni.

    Mindkét verseny $1000 nevezésű NLHE verseny. 1.20-as szorzót alkalmazok, ami standardnak számít. A mezőny nagyon gyenge és az egyéb költségek kapcsán sem számítok fel semmit.

    Minimum vásárlási lehetőség 1%.

    1%= $24
    5%= $120
    10%=$240


    Kérem mindenki jelezze a fórumba ha elküldte a pénzt.

    A pénzt a PS accountomra kérném szépen: MasterZole

    A beérkezési sorrend számít.

    Referencia: Sajnos már nem elérhető az OPR, de annyit elmondhatok, hogy 2008, 2009, 2010, 2011-et pluszban zártam a PokerStarson és 2012-ben is pluszban vagyok.

    2000 db átlag $50-$60 nevezésű online MTT alapján +$30.000 a mérlegem.

    Élőben még annyira nem dobták csak pár side eventen értem oda FT-re. Ideje, hogy dobjon valamit az élő RNG is :-)
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  2. #2
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    5%, starson küldtem.

  3. #3
    Fanatikus tag Faréj avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hely
    12 Da Tru
    Hozzászólások
    250

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1.20-as szorzót alkalmazok, ami nagyon kedvezőnek számít.
    Are you sure? Muhaha
    asdator and differentborder like this.
    "Nekem ha nagy néha van lapom akárki ül ellenem kiszedem még a szemét is ha bejön velem. Lehet akármilyen nagy spiller, a 37 lapjait megeheti, ha van AQ nálam, azt jön a floppom..."

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    A kedvedért a "nagyon" helyett írhatok egy standardot. Nézz körül 2+2 fórumán, ezekre a versenykre átlagban 1.2-es szorzóval adják el a százalékokat.
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder asdator avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 07.
    Hozzászólások
    633

    Alapbeállítás

    "Sokat filóztam rajta. Anyagilag biztos -EV a trip. Hiszen 12 napot fogok tudni játszani, ami jó esetben 6 verseny, rossz esetben 12 verseny. Nem túl valószínű, hogy pluszban végzek..."

    Ezek után markup???
    differentborder likes this.

  6. #6
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 08. 23.
    Hely
    LV
    Hozzászólások
    95

    Alapbeállítás

    5%ot küldtem Paczazs nickről. GL.

  7. #7
    Fanatikus tag Faréj avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hely
    12 Da Tru
    Hozzászólások
    250

    Alapbeállítás

    "Jelenleg kirobbanó formában vagyok, sosem játszottam jobban, az edzések kezdenek beérni. Maximálisan kiegyensúlyozott vagyok lelkileg is. ...és én kezdtem tiltre kerülni...."

    Nem túl biztató előjelek!
    "Nekem ha nagy néha van lapom akárki ül ellenem kiszedem még a szemét is ha bejön velem. Lehet akármilyen nagy spiller, a 37 lapjait megeheti, ha van AQ nálam, azt jön a floppom..."

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet asdator eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Sokat filóztam rajta. Anyagilag biztos -EV a trip. Hiszen 12 napot fogok tudni játszani, ami jó esetben 6 verseny, rossz esetben 12 verseny. Nem túl valószínű, hogy pluszban végzek..."

    Ezek után markup???
    A két témának konkrétan semmi köze egymáshoz. Ha Phil Ivey két versenyéből veszel %-ot, nála is nagyobb az esély, hogy azt a két versenyt nem nyeri meg, mint annak, hogy igen.

  9. #9
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Idézet Mabohai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A két témának konkrétan semmi köze egymáshoz. Ha Phil Ivey két versenyéből veszel %-ot, nála is nagyobb az esély, hogy azt a két versenyt nem nyeri meg, mint annak, hogy igen.
    Phil Iveynak jóval nagyobb az esélye hogy a két versenyen többet nyer. Ha jól tudom ez nem a 2+2, tévedek?

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet Faréj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Jelenleg kirobbanó formában vagyok, sosem játszottam jobban, az edzések kezdenek beérni. Maximálisan kiegyensúlyozott vagyok lelkileg is. ...és én kezdtem tiltre kerülni...."

    Nem túl biztató előjelek!
    Senki sem tökéletes
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •