Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen
  1. #1
    PSOP II. bajnok
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    xxz
    Hozzászólások
    742

    Alapbeállítás Cake 12.5K garantált 2. hely

    Először is szeretném megköszönni buktarnak, spiritednek és Tibibácsinak a szurkolást! Sokat jelentett! Csak néha nyitotttam meg a chat ablakot, ők tűntek fel, ha esetleg más is volt, köszi.

    Ezzel a versenyemmel sokkal elégedettebb vagyok, mint a tegnapelőtti 3. hellyel, mert szerintem sokkal jobban játszottam. Azt hozzáteszem, hogy volt 1-2 szerencsésnek mondható partim és vittem a coinflippeket, ami elengedhetetlen ahhoz, hogy eddig eljusson az ember. Érdekes módon a Cake az első órában nem túl kegyes hozzám, de utólag azért kárpótolt. Vennem kellett 2 rebuyt és egy add-ont.

    A verseny alakulásáról annyit, hogy végig a középmezőnyben tanyáztam, a vége felé kezdtem előre törni. Az ITM előtt már-már szokás szerint volt egy nagyon véleményes partim, amiért szerintem páran meg fogtok kövezni, de mostanában bejön ez a kockáztatós stílus. UTG limp, én középen TTvel ülök, kicsit erősebben, mint a barátunk és rátoltam. 99cet mutatott, és ez volt az a parti, ami megalapozta az előretörésem.

    Volt a verseny közepe felé még egy nagyon necces partim, napközben elő fogom keresni, nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre.

    Az FTre kb. 7. ként kerültem be, majd feljöttem a 2. helyre és emlékeim szerint 3.-nál rosszabbul már nem is álltam.

    A HU-ot a DmitryiBoris elég jelentős előnnyel kezdte, asszem sikerült fordítanom, de sajnos 2 partit nagyon elszúrtam.

    A végzetemet egy K2 vs K5 all-in okozta, a floppra meg is jött az 5-ös, de itt már kb. az összzseton 15%-a volt nálam.

    Nagyon elégedett vagyok a 2. hellyel, bár a HU-t kicsit sajnálom.

    Most már 2 dobogós helyet sikerült behúzni, már csak egy hiányzik, remélem, hamarosan meglesz az is.

    Majd igyekszem pár érdekesebb partit kimazsolázni.

  2. #2
    Őstag Godmode avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.742

    Alapbeállítás

    En is ott voltam egy szurkolo mondat erejeig, aztan mar csak az eredmenyt lattam... Kiraly vagy!
    DmitryiBoris-al egyebkent 100NL-en jatszottam mar en is, lehet hogy most felment 200-ra... Vagy csak egy rosszabb szeriaban jott le hozzank...

  3. #3
    PSOP II. bajnok
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    xxz
    Hozzászólások
    742

    Alapbeállítás

    Köszi!

    Nem volt rossz a srác, de meg lehetett, sőt meg kellett volna vernem. Majd legközelebb!

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder Tibibacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 03.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    727

    Alapbeállítás

    Szia!
    Csak fél szemmel tudtam követni a HU-ot (mert 8 cash asztalon játszottam), de gratulálok! WP!

  5. #5
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Idézet Demiro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem volt rossz a srác
    Kétszer belenéztél a flush -ébe, amit szerintem dobni kellett volna. A legdurvább party viszont az A5 -ös volt. Flop: x5x, raise, reraise, all-in. A CL mutat: KK, turn: A
    Ja, meg a flopolt 7-es póker, amivel sikerült duplázni a HU -ban.

    Gratulálok! Nem bánom, hogy megvártam a végét!

    Ui: Úgy érzem ma este már lesznek Akadémiás ellenfeleid is!
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  6. #6
    Fanatikus tag krondorl avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    306

    Alapbeállítás

    Grat!

  7. #7
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Gratulálok Demiro megintcsak!Egyre jobban meghozzátok a kedvem a tourozáshoz!Lehet hogy a goldchipjeimmel benevezek 75K-s satelitre.
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  8. #8
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Nagy gratula ehhez is! Szép volt!!!
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 05. 26.
    Hozzászólások
    650

    Alapbeállítás

    Gratula.

    GG.

  10. #10
    PSOP II. bajnok
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    xxz
    Hozzászólások
    742

    Alapbeállítás

    Idézet buktar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kétszer belenéztél a flush -ébe, amit szerintem dobni kellett volna. A legdurvább party viszont az A5 -ös volt. Flop: x5x, raise, reraise, all-in. A CL mutat: KK, turn: A
    Ja, meg a flopolt 7-es póker, amivel sikerült duplázni a HU -ban.

    Gratulálok! Nem bánom, hogy megvártam a végét!

    Ui: Úgy érzem ma este már lesznek Akadémiás ellenfeleid is!
    Ja,a két flush-ös partit elrontottam, de akkorra sajnos már teljesen zokni voltam.

    Nem hiszem, hogy ma lesznek akadémiás ellenfeleim, mert valamikor aludnom is kell.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •