Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (25) összesen
Like Tree34Likes

Téma: T Tamás - pókeres szélhámos

  1. #1
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 02. 05.
    Hely
    Wales
    Hozzászólások
    1.119

    Alapbeállítás T Tamás - pókeres szélhámos

    Ez a topic egyrészt azért jött létre, hogy figyelmeztessünk mindenkit arra, hogy a címben szereplő kollégával "óvatos" legyen, másrészt hogy őt magát jobb belátásra bírja.

    Mint sokan tudjátok, két hónapja belefogtunk a 8-game verseny rendezésébe. Egy ismerősön keresztül kapcsolatba kerültem T Tamással, aki pókeres promoter és maga is játékos, illetve egy kisebb gagyi affiliate oldal főmozgonca. Felajánlotta, hogy segít a szervezésben, hoz online szponzort, tévét, stb. Adjuk meg neki, ami illeti, ő vette fel a kapcsolatot a szervező teremmel először. Ennyit tett, nem többet.

    Itt jön a gubanc: ahhoz, hogy a termet leköthessük, foglaló kellett. Neki úgymond készpénzhiánya volt, ezért végül is - mivel külföldön voltam még - online átküldtem neki a foglaló felét, majd a másik felét is, hogy tegye le. Tudom, naiv voltam, de nem volt annyira sok pénz (gondoltam én), hogy valakinek, akinek fontos a neve, becsülete, elkezdjen vele játszadozni.

    Nos, barátunk NEM rakta le a pénzt, ellenben többször lemondta a találkozót a teremmel. Én közben hazaértem, nosza, szervezzük meg élőben. A másik szervező kolléga vidékről jött föl csak ezért, de barátunk menet közben lemondta a találkozót a maga részéről, hogy hasmenése van. A terembe érve mi mindent tisztázunk a teremfőnökkel, aki mindeközben figyelmeztetett minket, hogy a srác nem mindig teljesen megbízható.

    És hát igaza lett. Barátunk azóta harmadszor tűnt most el, összesen másfél hónapra, volt (állítólag) külföldön, és "letiltották a roamingját", volt vidéken versenyt szervezni, mit tudom én. És csak hitegetett minket, hogy jön, hozza, leteszi. Még egy élő találkozó volt közösen, abból is kibújt. Közben a verseny megszervezése is veszélybe került. Szerencsére össze tudtunk fogni, és mégis csak meg lesz tartva.

    Immár betelt a pohár. Kapott egy ultimátumot, nem reagált. Pedig tudjuk hogy itt van, volt a pénzcsere-topicban, stb, játszott online. Innentől, amíg a pénz elő nem kerül, minden pókeres fórumon folyamatosan jelezni fogjuk, hogy ki és mi ő. Pókertermek teremfőnökeivel is beszélni fogunk, hogy ne tárgyaljanak vele. Közben megismerkedtünk másokkal is, akiknek szintén tartozik... Hát hogy lehet ilyen embernek ebben a szakmában egyáltalán bármiféle respektje???

    Kedves Tamás, ha ezt olvasod: nem tudom, mit képzelsz magadról, de mindennek van egy határa. Nem szeretnék se jogi, se fizikai dolgokkal fenyegetőzni, egyszerűen csak nagyon-nagyon gyorsan intézd el ezt, illetve a többi tartozásod, és tűnj el a környékről.
    ronInter, ceewyl, isti80 and 8 others like this.

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 03.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    370

    Alapbeállítás

    Ismerek pár ilyen arcot, mesemondó típusok, az általa elképzelt világban mindenkit ismer és mindent el tud intézni...ha a titanic roncsánál akartok versenyt akkor már indul is, szól Cousteau kapitánynak, h szervezze az expedíciót...
    Ráadásul ez az iparág tele van gamblerekkel, illúzionistákkal, vetítőgépekkel...itt pénzről és presztízsről van szó, legyetek óvatosabbak!

    Gl és peace
    Maxxxika likes this.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Leírhatnád mennyivel lépett meg,így aki esetleg személyesen ismeri/találkozik vele egy bizonyos %-ért "lebeszélheti" vele a dolgot......gusztustalan férgek

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 02. 05.
    Hely
    Wales
    Hozzászólások
    1.119

    Alapbeállítás

    100 k-ról van szó (kb. 400 USD-ként ment át).

  5. #5
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 03. 06.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    ggabor, írtam Neked privit, ami remélem Neked ment, és el is ment :-) Nem nagyon szoktam írni itt, ráadásul ez az új felület is furi :-) Szóval szólj lécci, ha megkaptad. Remélem segít.

  6. #6
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    fantasztikus... nah a hozzá hasonló emberek miatt jutunk el oda h ha vki kiejti a száján h pénzhiánya van meg egyebek, sarkon fordulunk és nem is figyelünk rá többet! mert 100ból 99 így akarja lehúzni a másikat

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Az ilyen ****kalappal nem egyeztetni kell hanem szájba kell rúgdosni addig amíg nem törleszti a tartozását. Persze ilyenkor már kamattal együtt mivel ****** volt!!!
    ronInter, Krono, JuhaAasz and 1 others like this.

  8. #8
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.535

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az ilyen ****kalappal nem egyeztetni kell hanem szájba kell rúgdosni addig amíg nem törleszti a tartozását. Persze ilyenkor már kamattal együtt mivel ****** volt!!!
    súlyos testi sértés + zsarolás minimum 5 év ,megéri ......+nincs papir róla .Sajnos az ilyen mocskok ellen nehéz mit tenni.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet Shaikon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    súlyos testi sértés + zsarolás minimum 5 év ,megéri ......+nincs papir róla .Sajnos az ilyen mocskok ellen nehéz mit tenni.
    Nem gondolod hogy nyilvános helyen , 100 ember előtt verném agyon. Azért nem ma kezdtem
    Krono and JuhaAasz like this.

  10. #10
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    ha problémám lesz vkivel már tudom h kit bérelek fel
    gyors, precíz, tiszta munkát várok :P
    ronInter, balu999 and szfvkrisz like this.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •