Oldal: 513 / 594 ElsőElső ... 13413463503511512513514515523563 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.121 - 5.130 (5934) összesen
Like Tree431Likes

Téma: Mit csináltatok volna? - MTT

  1. #5121
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Na nekem is van egy kérdésem.
    Alapszitu: 8 dolláros zoomos turbo verseny a starson, kb. 900 induló, bőven itm vagyunk, kb. 60 főnél történt az alábbi hand, átlag stack kb. 45-50K körül.
    weaktight | Hand | 6As - No Limit Holdem Tournament
    El lehet/kell vajon engedni, ami a kezemben van? Így utólag nyilván elengedem, de annyira snap volt az allin-je, hogy teljesen megkajáltam.

  2. #5122
    Tag BozsoHUN avatara
    Csatlakozott
    2011. 08. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    101

    Alapbeállítás

    Bár én sosem játszottam még zoom-ot, szóval fogalmam sincs a struktúráról, playerekről, dinamikákról, ezért az A6s-el való emelést utg-ből nem tudom megítélni, lehet hogy jó, de lehet hogy loose.
    A flopon mielőtt beteltél amúgy kész voltál allin menni, ha visszaemelnek rád? Vagy mi volt ott a terv: dobatás vagy bepakolás?
    Turn obvious.
    Riveren viszont ugye pozícióban vagy és van szerencséd látni, hogy történik egy kb. comitted raise sb-től, amire bb allin megy. Még egyszer mondom nem tudom hogy zoomon hogy játszanak emberek, de normál esetben itt splitre callolsz a teljes stackeddel mivel bb coverol...Szerintem nem éri meg, kétlem, hogy egy ilyen textúránál bárki is settel vagy 2párral stackelődjön, bár lehet hogy én értékelem túl az ellenfeleket. Ha dobsz, akkor viszont 7500-at buktál és még marad kb 55bb-d. Én hajlanék a dobás felé, mert necces a szitu, splitre callolsz és még bőven jó vagy ha kiszállsz. Szerintem.

  3. #5123
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    A zoom lényege ugye, hogy amint kattintasz a dobás gombra, még azelőtt is átdob egy másik asztalra, hogy te lennél a következő beszélő. Ergo ugye mivel mindenki azonnal dobálja a szennyeket, ezért postante szakaszban már megéri minden blokkerrel emelned, mert az ellenfelek általában nem alkalmazkodnak ehhez, és folytatják a preante szakasz befeszülését. Ráadásul mivel minden handet más asztalon játszod, ezért hátsó pozíciókból mindig emelek any 2-val, előlről pedig a lapok felső 20%-ával.
    Flopon azért emeltem, mert úgy gondoltam, a preflop calling range-üket nem találta el a flop. Természetesen nem teszem be, ha erőt mutatnak, megpróbálok oddson belül callozni, amúgy dobás. De azért ez a flop túl jó volt nekem ahhoz, hogy preflop UTG+1 emelőként ne mutassak erőt.
    Turn egyértelmű.
    És igen, igazad van, riveren lehetett volna dobni, nem is kétpárt-szettet sejtettem, hanem egy rohadt 6-ost. Legközelebb megválok tőle. De a callt egyébként azért nyomtam be, mert a kisvak emelésére a nagyvak azonnal allin ment, és úgy gondoltam, hogy van annyira rafkós játékos, hogyha nála van a nuts, akkor vagy csak visszaemel, vagy tankel mielőtt allin vágna. Egy instashove itt túl nagy erőt mutatott, nem gondoltam, hogy az, ami. De igen, valóban szerintem is lehet itt dobni. Kösz a megerősítést!
    BozsoHUN likes this.

  4. #5124
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Nem játszok zoomot, csak rusht de azt sokat, gondolom a kettő játékos állományban nagyon hasonló.A pre emeléssel semmi gond. Milliószor látom, hogy a bb minden egyszínű, és néha nem egyszínű szutyokkal overcall-ol. Ebben az esetben szinte bármilyen suited 6-os, vagy nem suited 46, 56, 67, 68 esetleg 69. Szerintem lesz elégszer ez bármilyen más 6-os, hogy itt nyugodtan call-olhatsz. Ha esetleg azt látod, hogy pre vakokról sokat véd ( callal ), de postflop nagyon nit, akkor esetleg felmerülhet a dobás.

  5. #5125
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem játszok zoomot, csak rusht de azt sokat, gondolom a kettő játékos állományban nagyon hasonló.A pre emeléssel semmi gond. Milliószor látom, hogy a bb minden egyszínű, és néha nem egyszínű szutyokkal overcall-ol. Ebben az esetben szinte bármilyen suited 6-os, vagy nem suited 46, 56, 67, 68 esetleg 69. Szerintem lesz elégszer ez bármilyen más 6-os, hogy itt nyugodtan call-olhatsz. Ha esetleg azt látod, hogy pre vakokról sokat véd ( callal ), de postflop nagyon nit, akkor esetleg felmerülhet a dobás.
    Hmmm...
    Én is így voltam vele abban az adott pillanatban, de kérdés az, hogy egy 55bb-s sztekket a 2nd nutsal érdemes-e feláldozni a legjobb esetben is szplitre.

    Amúgy meg semmi infom nincs az arcról a játék sajátossága miatt (bár PT kezeli a zoomot, de rettenetesen lassú, úgyhogy nem használom), úgyhogy kénytelen vagyok az eddig tapasztaltak alapján általánosítani a játékost.

  6. #5126
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Én turn tovább hívom az tuti. 16-18k-ig. Riveren meg callozok, 1 kombo ver csak, ha az van nála akkor egészségére.. unlucky nagyon

  7. #5127
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Riddler1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én turn tovább hívom az tuti. 16-18k-ig. Riveren meg callozok, 1 kombo ver csak, ha az van nála akkor egészségére.. unlucky nagyon
    Turn-t akkor betelem csak, ha flopon elhatároztam, hogy 3 barrell blöfföt építek, de ahhoz túl jó volt a sztekkem, hogy ilyen kockázatos húzásokra legyek rákényszerülve.
    Ha hívom a turn-t, akkor mit csinálok egy callon, vagy egy visszaemelésen?
    Én inkább adtam magamnak egy ingyen lapot...
    ...hogy aztán tönkremenjek rajta.

  8. #5128
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 07. 29.
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    No Limit Texas Hold'em Hand, 100/200, Zoleee13 | BOOM! Hand Replayer

    Sziasztok!

    Kérdésem az lenne, hogy szerintetek QQ-val ilyen akciók után is jó-e a push? illetve a JKs megadása az ő szemszögéből nézve mennyire standard? Értem itt, hogy dobás lehet-e a részéről opció, vagy már ennyi szetonért megérte megadni neki? Statot nem írnék róla, mert csak 11 hand ment le ennél az asztalnál, ami nem mérvadó szerintem itt.

  9. #5129
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet petofis eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    No Limit Texas Hold'em Hand, 100/200, Zoleee13 | BOOM! Hand Replayer

    Sziasztok!

    Kérdésem az lenne, hogy szerintetek QQ-val ilyen akciók után is jó-e a push? illetve a JKs megadása az ő szemszögéből nézve mennyire standard? Értem itt, hogy dobás lehet-e a részéről opció, vagy már ennyi szetonért megérte megadni neki? Statot nem írnék róla, mert csak 11 hand ment le ennél az asztalnál, ami nem mérvadó szerintem itt.
    Hibátlan a push. Nem is nagyon kell figyelni az előtted lévők move-ját, volt UTG egy shortstack, aztán két call, 15BB-vel ezt be kell tenni, nem tudsz jobb lapokra várni.
    A JKs és az A7s call természetesen hiba, nyilvánvalóan hátul vannak, de vélhetően orosz játékosokról van szó, nekik pedig szabad ilyet lépni. UTG ügyesen csinálta, a 3bb-s emelés sokkal nagyobb erőt sejtetett, mint ha shove-ol (te is ezért tetted fel a kérdést), ugyanakkor belesétált a saját csapdájába, mert nem biztos, hogy egy utg allint fogadott volna a két orosz, márpedig a 99 rettenetesen teljesít mway.
    Fiatal likes this.

  10. #5130
    Őstag Koszka9999 avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    1.090

    Alapbeállítás

    Idézet petofis eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    No Limit Texas Hold'em Hand, 100/200, Zoleee13 | BOOM! Hand Replayer

    Sziasztok!

    Kérdésem az lenne, hogy szerintetek QQ-val ilyen akciók után is jó-e a push? illetve a JKs megadása az ő szemszögéből nézve mennyire standard? Értem itt, hogy dobás lehet-e a részéről opció, vagy már ennyi szetonért megérte megadni neki? Statot nem írnék róla, mert csak 11 hand ment le ennél az asztalnál, ami nem mérvadó szerintem itt.
    Mivel hogy fish volt, ezért neki(k) superstandard
    kertitorp likes this.
    "Zseton kell, nem imidzs"

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •