Oldal: 535 / 594 ElsőElső ... 35435485525533534535536537545585 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.341 - 5.350 (5934) összesen
Like Tree431Likes

Téma: Mit csináltatok volna? - MTT

  1. #5341
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    95

    Alapbeállítás Mennyire volt szar?

    weaktight | Hand | KJo - $35k/$70k No Limit Holdem

    Sziasztok,
    8K gari 4$ rebuy a 888-on, FT.
    SB 22/20/10 körüli playa volt 40 hand alapján. Egy hirtelen ötlettől vezérelve sok airt raktam a range-ébe és lecalloltam KJ-vel, mivel nem akartam teljesen shortra fogyni. ICM katasztrófa valszeg, illetve sok egyéb gondot is érzek vele. Mennyire volt szar játék? Mi az ami már tuti ccall ilyen szituban?

  2. #5342
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet fibrillo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    weaktight | Hand | KJo - $35k/$70k No Limit Holdem

    Sziasztok,
    8K gari 4$ rebuy a 888-on, FT.
    SB 22/20/10 körüli playa volt 40 hand alapján. Egy hirtelen ötlettől vezérelve sok airt raktam a range-ébe és lecalloltam KJ-vel, mivel nem akartam teljesen shortra fogyni. ICM katasztrófa valszeg, illetve sok egyéb gondot is érzek vele. Mennyire volt szar játék? Mi az ami már tuti ccall ilyen szituban?
    Nem tudlak hibaztatni a call miatt. En is megadtam volna,bar nehez szivvel, 2 okbol:

    1: mivel shortstack vagy, utolso elotti helyen, igy nem nagyon vonatkozik Rad az icm
    2: a feltetelezett betolo range ellen szerintem minimum flippelsz,de inkabb vered

    En a kovetkezokkel adnam meg: A5s+,A8o+,KT+,66+

    Szerk: mihelyt leirtam a fenti sorokat, ujra megneztem a zsetonallasokat, es most latom, hogy a 6bol tulajdonkeppen 4-5en majdnem egyformak vagytok.Igy mar nehez dontes,de talan meg igy is adnam

  3. #5343
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    95

    Alapbeállítás

    Igen 4/6 voltam, de a kifizetési rend elég meredek volt, így úgy gondoltam mielőbb be kéne duplázni magam a top helyekre. Vagy kiesni. Kiesni sikerült..
    Kb. így nézett ki a struktúra amúgy:
    2000
    1400
    1000
    700
    500
    400

  4. #5344
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    No Limit Texas Hold'em Hand, 200/400, DoNGoRDoNBoY | BOOM! Hand Replayer

    rossz e itt a dobás, az a baj, hogy miután a laza (49/13as) player 6 CR allin ment sima callon lettem volna, de az orgy UTG (11/6 de csak utólag alakult ki ez a stat, nem volt róla semmi infóm, sharkon nem volt optinelve) aki 3bb open-el kezdte a partyt szinte snap-en volt, így viszont már hátul láttam magam.
    Kérdés, hogy itt jó e a fold, vagy hiba (hosszútávon)

  5. #5345
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet Gordon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    No Limit Texas Hold'em Hand, 200/400, DoNGoRDoNBoY | BOOM! Hand Replayer

    rossz e itt a dobás, az a baj, hogy miután a laza (49/13as) player 6 CR allin ment sima callon lettem volna, de az orgy UTG (11/6 de csak utólag alakult ki ez a stat, nem volt róla semmi infóm, sharkon nem volt optinelve) aki 3bb open-el kezdte a partyt szinte snap-en volt, így viszont már hátul láttam magam.
    Kérdés, hogy itt jó e a fold, vagy hiba (hosszútávon)
    Teljesen jó volt a dobás. Tudom, hogy idegesítő így utólag, de nem lesz mindig ilyen mutatás, a kettőjük range-e mögött leszel rengetegszer. Nekem itt a pre call nem tetszik, én pre itt dobtam volna, de lehet én vagyok nit.
    VTomi24 likes this.

  6. #5346
    Fanatikus tag Kukker avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 09.
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Teljesen jó volt a dobás. Tudom, hogy idegesítő így utólag, de nem lesz mindig ilyen mutatás, a kettőjük range-e mögött leszel rengetegszer. Nekem itt a pre call nem tetszik, én pre itt dobtam volna, de lehet én vagyok nit.
    Nekem sem tetszik pre a call, pont ezzel a kézzel leszel folyton dominálva, még csak nem is suited, ráadásul pont qrva jó szitu volt squeeze-re a vakoknak. A dobás jó.
    kertitorp likes this.

  7. #5347
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    Örülök akkor hogy ti is így látjátok, az utg-t azért flateltem le QKoval mert manapság nem ritka a 15-20%os open UTG-ből, alltime nekem is kb 20%, és egy 4$os versenyről beszélünk szombat éjjel .. nem ?

  8. #5348
    Fanatikus tag Kukker avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 09.
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Idézet Gordon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Örülök akkor hogy ti is így látjátok, az utg-t azért flateltem le QKoval mert manapság nem ritka a 15-20%os open UTG-ből, alltime nekem is kb 20%, és egy 4$os versenyről beszélünk szombat éjjel .. nem ?
    Gondolom nem 3x az a 20%-od. Pozícióból talán én is flatelek, de így kb tuti volt a szendvics, amit jobban szeretek inkább a pókeren kívül átélni...

  9. #5349
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2014. 09. 21.
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Idézet Kukker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tuti volt a szendvics, amit jobban szeretek inkább a pókeren kívül átélni...
    +1
    Mágika likes this.

  10. #5350
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    95

    Alapbeállítás

    Pre fold szerintem is egyértelműen. Pont azért, mert bár hiába jött jó flop, túl sokszor fogod dominálva betenni. AQ-val már flatelnék, és azzal már tönkre is lehet talán menni sztem gyengébb játékosok ellen (value legnagyobb része pont a KQ-tól fog jönni érzésem szerint).
    Utoljára módosítva: fibrillo által: 2014. 09. 22. 10:54

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •