Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 19 (19) összesen
Like Tree1Likes

Téma: HoldemResources Calculator

  1. #11
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    A HRC-t lehet egy időben használni a PS klienssel vagy ez is tiltott??
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  2. #12
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 07. 30.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Tiltott
    Netrol likes this.

  3. #13
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Volt, akinek bezartak az szamlajat emiatt. Engem is toszogattak miatta, mert veletlen megnyitottam. Rogzitve volt a talcan. Erdemes jol eltenni a parancsokonjat.

  4. #14
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 08. 17.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Üdv,
    6max turbo sng-t játszom, és azokat a handeket szeretnem HRC-vel kielemezni amikor bubble szakasz van, illetve HU, hogy azok mennyire voltak részemről jó push-vagy callok, az ICM miatt. Ezeket hogyan tudom megnézni?
    Természetesen próbálgattam, illetve próbáltam róla valamiféle 'tutorial'-t nézni, de egyelőre nem találtam róla, és elég zavaros még a program kezelése.

    Keresgélek tovább, ha valaki foglalkozik a kérdésemmel annak előre is hatalmas köszönet.
    GL

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet petya111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv,
    6max turbo sng-t játszom, és azokat a handeket szeretnem HRC-vel kielemezni amikor bubble szakasz van, illetve HU, hogy azok mennyire voltak részemről jó push-vagy callok, az ICM miatt. Ezeket hogyan tudom megnézni?
    Természetesen próbálgattam, illetve próbáltam róla valamiféle 'tutorial'-t nézni, de egyelőre nem találtam róla, és elég zavaros még a program kezelése.

    Keresgélek tovább, ha valaki foglalkozik a kérdésemmel annak előre is hatalmas köszönet.
    GL
    hali, felvettelek itt barátnak, jelölj vissza, h tudjunk üzenetet váltani. ha anélkül is lehet, írj privátban egy skype nevet, itt túl hosszú lenne válaszolni normálisan.

  6. #16
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 08. 17.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Ha minden igaz elfogadtam, de privátot nem tudok írni(bár ha jól tudom akkor ez a hozzászólásaim száma miatt van), de most csináltam egy skype-ot, mert eddig nem túlzottan használtam
    a név nem titok, szóval leírom ide: porcogos11

  7. #17
    Tag
    Csatlakozott
    2015. 03. 16.
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    Próbálnám bemásolni a handeket,de nem engedi. Az alábbi szöveg fogad: "no valid hand-history found"
    Korábban is volt már ilyen, de másik hand, vagy a program újraindítása megoldotta. Mi lehet a probléma?

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder musli25 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 17.
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Nem küldi el a kódot a 14napos licenchez.
    Próbáltam Freemail,gmail de nem jön meg.
    Mi tudok tenni?

  9. #19
    Újonc
    Csatlakozott
    2015. 08. 12.
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Éves előfizetés érdekel valakit felesbe?

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •