Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (21) összesen
Like Tree4Likes

Téma: KQ -variaciok, hogy kellene?

  1. #1
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás KQ -variaciok, hogy kellene?

    Sziasztok!

    Mivel tenyleg nem tul sok hh van, gondoltam beteszek egyet.

    Ellenfelrol sok info nincs, mineolt handek, parszor toltuk egyutt, de nem jegyeztem meg rola sok mindent, a note meg meg mindig nem nagy szokasom :S.

    Pf a stackmereteket tekintve is latszik, hogy fish a nagyvak, ezert ezzel a lappal jatszani akartam. Amugy ha nem fish ulne ott, szvsz nem baj a dobas se bizonyos ellenfelek ellen. Igy, hogy ott a fiss, neha szoktam 3betelni is, ha nagyon nagy cs a fish, a reg a PFR meg azert dobalgat. Most csak siman a call gombra kattintottam.

    Vegul o nem szallt be, marad a HU a reggel. Nos gondolom flop ch/c alap, talan a turn is, bar itt lehet neha akciozni, de tobbszor nincs ertelme, mint van talan, a river lehet kerdeses. Megjott a nutsunk, merre tovabb?? Mit csinaljunk, miert, mit varunk az ellenfeltol, rangek, stb.

    A rolunk kialakult kep ebben a sessionben kb. semmi, korabban persze lathatott tolem beteg dolgokat is, de talan ez nem annyira erdekes.

    $0.50/$1 No Limit Holdem
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($86.83) 87bb
    UTG+1 ($104.50) 105bb
    CO ($142.87) 143bb
    BTN ($119.01) 119bb
    Hero (SB) ($98.50) 99bb
    BB ($53.59) 54bb

    Pre-Flop: ($1.50, 6 players) Hero is SB
    1 fold, UTG+1 raises to $3, 2 folds, Hero calls $2.50, 1 fold

    Flop: ($7, 2 players)
    Hero checks, UTG+1 bets $3.50, Hero calls $3.50

    Turn: ($14, 2 players)
    Hero checks, UTG+1 bets $8, Hero calls $8

    River: ($30, 2 players)
    Hero ($84)?

    KQ.JPG


    Lehet, hogy nem annyira erdekes ez a hand, s valakinek superstandard, de talan kisebb tetes jatekosoknak is erdemes picit megallni, s elgondolkodni picit.

    Elmelkedjetek, ha van kedvetek, s a vegen majd leirom hogy en mit csinaltam.

    GL!
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  2. #2
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    nem túl agró az ellen de ettől még CR jó, mivel nálad sok pp lehet, lőheti a dáma rivert, K úgyis betel szal az ellen nincs gond.
    Besülve nincs semmi szal nagy bettel K-t adunk elő sztem , essetleg egy kis bet sem lehet rossz, azt callolhatja JJ.AA talán 99-TT essetleg AQ illetve airrel néha betolhatja mert vmi blockbetnek nézi 77el.

    még nem döntöttem el melyik tetszik.

  3. #3
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Hehe, nekem sem volt tul sok idom gondolkodni
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  4. #4
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    river donk 9 bb nálam
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  5. #5
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Annyira ritkán fog betelni* a checkunkre, hogy mindenképpen donkbetelni kell, a size pedig az ellentől függhet, hogy mit ad meg könnyebben 1/3; 1/2; vagy közel pot donkot.

    *
    3x nem nagyon lesz nála ugye Kx-en vagy QQn kivül tul sok mindent nem is vbetelhet, viszont amit vbetelne azzal raiselni is fog, attol nem kell félni, hogy így megy be kevesebb pénz.

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    1. donk 11-12$ - megadhat 44-JJ, AA, AQ, QJ esetleg ritkán blöffölni is megpróbálhat. (QQ, Kx nem kérdés sztem)
    2. Ch/r: ebben jóval több pénz lehet, ráadásul itt a legnagyobb a missed cbet %; bár a WWSF 43% átlagos, és nem is túl agró 25%

    Én megpróbálnám a 2es verziót!

  7. #7
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    donk 1 bb

  8. #8
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    a legtöbb reg ellen ch/r-elnék, ellene lehet jó a donk, valami olyan méretben, amire beképzelheti, hogy blöffölünk, de nem is túl nagy. Esetleg lehet hívni 1/3-ad körül, erre kx-el visszahív(normál betre szerintem itt nem hív vissza), talán blöffölhet is, és elég széles range callozhat, amit egyébként mögénk ch-elne simán.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  9. #9
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    En is sokat agyaltam rajt mi legyen a nagy izgalomban .

    Sztem amugy valoszinu a legjobb egy 1/3-ad pot koruli hivas, ezeket megadja 44-jj Qx, Ax is. Aztan erre ra is bloffolhet, s K-al valoszinu rank is emel, amire ugye pusholhatunk is.

    A masik a ch/r, de ehhez picit ismerni is kellene az ellenfelet, hogy milyen sokat barellezik, mert amugy eleg sok barellhuszar van, olvastak, lattak, hogy az milyen jo, s toljak neki kemenyen, ilyen ellen nyilvan nobrainer ch/r, de van aki egy JJ-vel inkabb mar ugye mogenkcheckelne, hisz eros showdown erteke van. Az elozo meg meg egy Ax-el is elnyomja a 3. barellt is.

    En egy mas megoldast valasztottam. Nagyon sajnalom, hogy ez a donkbet epp nem jutott eszembe.

    En overbeteltem 56 dolcsiig. Valamennyire ertelmes playanak tunt. Ugye K-al le fog callozni, ezt sztem minden szinten kb. mindenki lecallozza. Persze vannak, akik pokert is dobnak .

    De kicsit bele is gondolhat a dolgokba, hisz en miert overbetelek????? Ha Kx-m/33-am van, akkor miert nem ch/r/elek, vagy csak siman ertekert betelek normalis meretut. Ennek a betsizenak szinte csak bloffbol van ertelme, hogz eldobassunk egy Ax-et, vagz mondjuk 88-JJ-t. S ha ezt igy atgondolja, akkor ezekkel le is herocallozhat, foleg, ha esetleg latott elotte tolem meredek dolgokat, ami elofordulhat. S ezeket ugye normal esetben mogenkcheckeli, vagy azt a 9-10 bb-s donkbetet meg megadna.

    Tehat ezzel a betsizeinggal nemely esetben fogunk megadast kapni kezbeparoktol Qx es Ax-ektol, s ugye Kx-tol mindig, viszont azoktol erteket is vesztunk, mert akar egy ch/r-el, akar egy b-3b comboval az egesz stackjet betetetjuk Kx eseten.

    Persze ezen a szinten meg nem tul sok ilyen levelling van, de azert bele lehet futni. Az esetek tobbsegeben valoszinu az 1/3 potos donkbettel maximalizaljuk a profitot mind a gyengebb kezektol, ill. Kx-el pedig nagy valoszinuseggel az egesz stacket elnyerjuk. Valoszinu itt ennel az ellenfelnel is az en elgondolasom kevesbe jo.

    Kivancsi vagyok mi a velemenyetek az en gondolatmenetemrol is.

    Amugy az ellenfelnel AK volt, s kis tankeles utan callozott.

    Koszi a hszeket.

    GL!

    Ui.: Ha valaki ketelkedik abban, hogy lecalloznak itt Kx es 3x-en kivul is, ne tegye. Konkret emlekem van thaifoldrol, hogy egyik kinti magyar sraccal jatszottunk, s a 599 boardon a ch/r-em utan turn 5, betelek, majd river x-en rapusholok, s adja A magassal, nekem 55 volt a kezemben. Mentsegere legyen, hogy asszem fd is volt a boardon, s annyira meg ismer mar, hogy ha bloffolok, akkor altalaban nem ijedek meg a riveren . S amugy meg biztos, hogy elotudnek banyaszni hasonlo handeket, nemcsak tolem, hanem mas hh-ibol is.
    Utoljára módosítva: Littlemage által: 2012. 07. 23. 19:07
    JociBalboa likes this.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    weaktight | Hand | KJo - $1/$2 No Limit Holdem

    Egy kicsit hasonló hand. Nem tudom mire callolt itt a reg?!

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •