Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (27) összesen
Like Tree14Likes

Téma: NL50 SH; 88; set 3way

  1. #1
    Handelemző Beckham087 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    293

    Alapbeállítás NL50 SH; 88; set 3way

    $0.25/$0.50 No Limit Holdem
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($50) 100bb
    UTG+1 ($86.20) 172bb
    beckham087 (CO) ($50) 100bb
    BTN ($58.14) 116bb
    SB ($49.67) 99bb
    BB ($55.77) 112bb

    Pre-Flop: ($0.75, 6 players) beckham087 is CO
    1 fold, UTG+1 raises to $1.75, beckham087 calls $1.75, 1 fold, SB calls $1.50, 1 fold

    Flop: ($5.75, 3 players)
    SB bets $2.75, UTG+1 raises to $10.25, $10.25 to beckham087 ($48.25)?


    SB fishy játékos 35/17; postflop viszonylag agresszív.
    UTG+1 pedig reg (csak 77 handem van róla még) 25/19

    Úgy érzem SB-nél húzó van, de valahogy nehezen látom mi az a lap ami ellen be tudom tenni előnyben az utg+1 ellen, és valószínüsítem hogy ha 3way itt visszaemel akkor erős keze van.

    Mit csináljunk? Foldot és a callt weaknek érzem, de a visszaemelésnek sem látom sok értelmét.

  2. #2
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Első (második) blikk-re azt mondom, hogy sírva de el lehet dobni, akármilyen weak is. Ha itt emelsz akkor stackelődsz a sorok meg a jobb szettek ellen (ezek ellen ugye nagy szopó van). Utg+1 ellen sosem tudod betenni jól, de még sb ellen is csak neccesen, ha nem teljesen hülye, T9 ellen megy be talán. Ráadásul ha agró, akkor nála is lehet itt azért jobb lap a tiédnél és egy bubival meg nem biztos h tönkre megy.

    Sok múlik itt azon, hogy sb milyen playa és hogy mp mit lát róla. Ha sb tök hülye, akkor mp mindig raiseli itt az overpárjait, tehát több roszabb lap lehet nála mint a tied. Viszont ha callolsz azzal nem bubit reppelsz vagy tizest tehát ilyen lapok ellen sem fog bemenni több pénz utg+1 ellen, ráadásul ha sb is callol akkor elég sok turnnek nem fogsz örülni. Tehát abban az esetben ha sb nem normális, és tönkremegy itt mindennel akkor szerintem jó lehet raiselni,(vállalva h mp dobja a gyengébb lapjait és néha pókerré kell javulnod ha callol) de amúgy nem gáz dobni szerintem.
    utg+1 ellen sehogy sem tudsz elől berakni szerintem többet, a megadással meg csak olcsó turn-t adsz mind2nek, tehát a call nagyon nem tetszik most így végiggondolva pedig elsőre az jutott eszembe.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2012. 07. 30. 19:51

  3. #3
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    hali!

    UTG+1: ptr alapján sem tudsz róla v.mit?

    u.i: jó kis hand

  4. #4
    Fanatikus tag krgabez avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 24.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    296

    Alapbeállítás

    Call

    visszaemelést csak jobb lap adja,dobni jobb lapot meg nem szabad mivel simán lehet kinn 2 pár vagy felső pár esetleg pár plusz húzó,poziban mindenképpen jó a call.

  5. #5
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet JociBalboa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése



    u.i: jó kis hand
    Ahogy vesszük, csak az ellenségeimnek kívánnék ilyen handeket
    JociBalboa likes this.

  6. #6
    Handelemző Beckham087 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    293

    Alapbeállítás

    Idézet JociBalboa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hali!

    UTG+1: ptr alapján sem tudsz róla v.mit?

    u.i: jó kis hand
    Amikor játszottam akkor sem volt róla több infóm
    JociBalboa likes this.

  7. #7
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Én is utálom ezt a szitut, amikor legkisebb setem van ennyire monoton boardon. Tény, ilyenkor gyakran sor vagy magasabb set figyel az ellenfélnél. Azért nem szoktam eldobni, de többnyire megbánom.

    Lehet visszaemelnék, ha UTG+1 dob, lesz legalább némi dead money a potban, ami javítja az oddsunkat. Talán a call játék is megfontolható, hátha betolja az SB, és akkor kettő elleni all in-ben már nem is olyan rossz az odds.

  8. #8
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Semmiképp sem emelnék vissza, mert azzal izolálnám magam a jobb lapok ellen. A call, vagy a fold lehet itt megoldás, de elég kellemetlen a helyzet.
    BelaKecske likes this.
    You 're an apple

  9. #9
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Én egy ilyen helyzetben biztosan nem tudnék dobni, főleg azt figyelembe véve, hogy egyik ellenfelem hal, a másikról sincs túl sok handem, bár az minden jel szerint kompetens.

    Lehet, hogy a visszaemeléssel minden rosszabbat dobatok, de én ilyen helyzetekben azt szoktam lépni (kb mert nem tudok jobb megoldást). Kíváncsi vagyok mit írnak majd az utánam jövők is.
    L.T. likes this.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  10. #10
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Nekem a call továbbra sem tetszik, a turn-ok felén nem fogunk tudni betenni több pénzt illetve minden létező betre dobnunk kell, s azt sem hiszem, hogy a reg egy AAval tovább erősködne, még blank turnon se. (gondoljunk bele, hogy mit adunk elő a call-al itt) Tehát ha callolunk és ő blank turnon betel egy 3/4 potot az is egy kva kellemetlen helyzet lesz, csak épp sokkal több pénzért mint most. Ha a 9 vagy a T pározódik, akkor odaér a top2 is ellenünk, illetve ugyan úgy stackelődünk a póker meg a jobb full ellen, illetve pl az alsó sor ellen sem biztos, hogy bekerül a pénz talán még a nuts sor is óvatosabb lesz.

    Továbbra is tartom azt, hogy ha a fish nagyon hülye (de tényleg nagyon) akkor ellene be tudjuk rakni elől floppon, viszont ehhez tudni kéne h a reg mennyire raiseli a donkokat. Ilyen infók nélkül szerintem el lehet dobni, soha senki nem látja h te szettet dobtál és kikerülsz egy olyan szituból ahol nem nagyon tudsz nyereséget termelni.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •