Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 03.
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás PT3 beállítása???

    Ki tudna segíteni PT3 beállísásában, mivel van egy IMAC-on amire HM2 nem tölthető le, ezért gondoltam kipróbálom a PT3-at, amit nagyjából be is tudtam állítani, kapok HUD-ot, importál stb., csak amikor rákattintok a játékosra hogy több adatot lássak nem nyílik a POPUP..... Köszönöm ha valaki tud segíteni!

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Nem emlékszem hogy alapból van-e popup, ha saját HUD-ot csináltál vagy elkavartad a default-ot akkor a köv:
    "Configure HUD" - fent "profiles": itt kiválasztod amit elmentettél, vagy ha default volt akkor azt - jobb oldalon a "popup" mezőbe meg kell adni hogy mit szeretnél popup-ban látni, majd menteni.
    Én nem használok popup-ot, ezért nem vagyok biztos benne de lehet hogy a "show" legördülő menüben ki kell választani azt hogy "popup use only", de ezt nem tartom valószínűnek, enélkül is mennie kellene.

    Ha ez megvan akkor az asztalon is ki kell választani azt a profilt amit mentettél (ha nem a default) - asztalon kis PT ikon, "change profile". Kicsit várni kell és betölti az új profilt.
    Ha ezek nem oldják meg akkor passz.

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 03.
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Köszi szépen a segítséged, kipróbálom rögtön. Sajnos "hobbypokeresként" eddig nem nagyon használtam programokat, de most szeretnék elmélyülni egyre inkább a pókerben mert nagyon szeretem a játékot és szeretnék fejlődni is, úgyhogy az minden okos ötletet szívesen veszek ami a hasznomra lehet....

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Idézet mohykan1981 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi szépen a segítséged, kipróbálom rögtön. Sajnos "hobbypokeresként" eddig nem nagyon használtam programokat, de most szeretnék elmélyülni egyre inkább a pókerben mert nagyon szeretem a játékot és szeretnék fejlődni is, úgyhogy az minden okos ötletet szívesen veszek ami a hasznomra lehet....
    Ha hobbiként pókerezel akkor egy megfontolandó ötletem van is:
    Ne használj popup-ot!
    Bőven elég pár stat amiket ki tudsz tenni alapból, biztos van olyan topik ahol leírták hogy miket érdemes kitenni.
    Talán magas téteken van értelme popup-ot nézegetni, annak is csak akkor ha sok-sok ezer hand van egy-egy emberről.

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 03.
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Köszi mégegyszer, sikerült beállítani... Igen hobbiból pókerezek, de szeretnék változtatni ezen mivel nemsokára több lesz a szabadidőm, amit eme hobbimra fordítanék és ha összejön akkor ezzel szeretném keresni a pénzemet, vagy ezzel is Ezért gondolkodom azon is hogy valaki "tapasztalt játékos" segitségét kérjem a mielőbbi fejlődés reményében...., mivel sajnos rossz a "bankroll politikám", és ezért már többször nullára vágtam magam, annak ellenére, hogy voltam már "szebb" versenyeredményeim is...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •