Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (27) összesen
Like Tree15Likes

Téma: NL 400 FR set bajban riveren

  1. #1
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás NL 400 FR set bajban riveren

    $2/$4 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($406) 102bb
    UTG+1 ($222.95) 56bb
    MP1 ($400) 100bb
    MP2 ($400) 100bb
    MP3 ($463.30) 116bb
    CO ($400) 100bb
    BTN ($511.37) 128bb
    CSHero (SB) ($746.26) 187bb
    BB ($773.20) 193bb

    Pre-Flop: ($6, 9 players) CSHero is SB
    5 folds, CO raises to $8, 1 fold, CSHero calls $6, 1 fold

    Flop: ($20, 2 players)
    CSHero checks, CO bets $8, CSHero raises to $24, CO calls $16

    Turn: ($68, 2 players)
    CSHero bets $44, CO calls $44

    River: ($156, 2 players)
    CSHero bets $56, CO goes all-in $324, CSHero ???

    ellenfél: 21/14/5 af: 2.7 cbet 70% co range:40% wtsd: 19% 1k hand

    river bet size? ellenfél blöffbe forditana tpt v 2 párt ?
    pot odds 33% lesz ennyiszer blöff?
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  2. #2
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    hali!
    közel sem az én szintem..
    flop ch rr-ről írnál pár gondolatot pls? - nem lenne jobb több BD eq-vel csinálni? és simán ch foldolni? -

  3. #3
    Lelkes újonc Rockygianny avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Hmm, én nem vagyok nagy CG-s, de ha már benéztem ide, akkor leírom:

    Én szerintem inkább preflop 3-betelnék, mint egy ilyen flopon. Ezen a flopon max. 1 utca ch-call lenne a tervem. Látszik is a CO rangeből, hogy onnan nagyon sok mindennel emel, amit dobathatnánk pre, de jó lenne tudni a fold t 3-bet statját is.

    Ha már így játszottuk, én a riveren dobnék a lehetséges JT/QT/KT/TT miatt, bár az is igaz, hogy játszhatná ezt pl. busted flushdraw-val is. 2 párja, over-/undersettje nem nagyon lesz, jó kérdés, hogy egy QK-t pl. megjátszik-e így.

    Jobb a dobás, mint a call szvsz.
    rusherninja likes this.

  4. #4
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    flop c/r engem is érdekel, csinálok ilyen flop blöffbefordításokat néha én is, de sosem vagyok biztos abba, hogy ez jó. szerintem pont te mondtad h jobban szeretsz úgy blöffölni, h turnon sok lapon kapj dobást, itt ez így lesz szerinted?

    river gondolkozok, h mi ellen valuebetelsz így, mert az 1 pár meg 2 párok-at a valuerange-ed bőven veri itt és ilyen betsize-al nem blöffölsz sztem ergó lehet blöffbefordul inkabb sort reppelve minthogy megadjon pl AAval.

    cc nem merült fel nálad?

  5. #5
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    Idézet JociBalboa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hali!
    közel sem az én szintem..
    flop ch rr-ről írnál pár gondolatot pls? - nem lenne jobb több BD eq-vel csinálni? és simán ch foldolni? -
    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    flop c/r engem is érdekel, csinálok ilyen flop blöffbefordításokat néha én is, de sosem vagyok biztos abba, hogy ez jó. szerintem pont te mondtad h jobban szeretsz úgy blöffölni, h turnon sok lapon kapj dobást, itt ez így lesz szerinted?

    river gondolkozok, h mi ellen valuebetelsz így, mert az 1 pár meg 2 párok-at a valuerange-ed bőven veri itt és ilyen betsize-al nem blöffölsz sztem ergó lehet blöffbefordul inkabb sort reppelve minthogy megadjon pl AAval.

    cc nem merült fel nálad?
    -szerintem kb lényegtelen a BD EQ mivel ha flopon callol szinte mindig fog turnon is(és nincs kedvem turn bet ,river shovelni ilyen spotban) azért cr-ltem mert úgy éreztem 50%+ban dobni fog (amúgy van 2 outunk h kb nutsra javuljunk,)
    -ilyen szitura nem hiszem h mondtam ilyesmit kb sose számolok azzal h turn bettel vinni fogom a potot flop cr után (főleg nem steal vs blindsban)
    -xf szóba jöhetne de sokat cbetel és elég kicsi a cbet is így +ev-snek éreztem itt a cr-t

    -Rockygianny pre a 3bet biztos jó lett volna mert 60%ban dob 3betre rs-re 70%ban ^^
    -c-cl az a baj h akkor szinte biztos h turnon 2blzni fog mivel a c-c range-unk nagy rész pp v oop float lenne amit dobnunk kell turnon (ráadásul a pakli harmadát még ha ezzel nincs is tisztában akkor is megbetelné (3. szín,q,k,a)
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  6. #6
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 02. 22.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Hi

    Törnön 52-55 körül betelnék. Nem szeretnék túl jó oddsokat adni a kombó drawinak. 9Ts, QTs-nek.
    A call nálam river agresszió függő lenne. Ha elég magas akkor call. Mivel szerintem a value push range amivel így játszhat kb a 9hTh, QTh lesz. Bár QT-vel szerintem törnön showeolna vagy 3bet/callolna, így csak a 9T-lesz az. Setekkel és kétpárokkal callolna.

    Amúgy simán veheti a kis river betsizingodat thinvbet/foldnak amire jó FE-vel fog tudni pusholni. seteket és két párokat el fogsz dobni neki.

    De ha passzív akkor nem képes ilyen moveokra és akkor hinnék neki.
    rusherninja likes this.

  7. #7
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    a check fold nem tudom miert nem johet szoba a floppon.
    az pedig hogy a backdoor illetve mas equity-d mennyi nem szamit hatalmas marhasag
    R1per2, Arsen and dfecco23 like this.

  8. #8
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    Idézet bigacsiga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a check fold nem tudom miert nem johet szoba a floppon.
    az pedig hogy a backdoor illetve mas equity-d mennyi nem szamit hatalmas marhasag
    -egy szóval nem írtam h nem jöhet szóba xD
    -hm hát engem egy ilyen szituban nem nagyon érdekel h van e valamiféle equitym , szóval szerintem nem kell egy ilyen movehoz semmi ilyesmi persze nem baj ha van de nem létszükséges legalábbis számomra ^^
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  9. #9
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet rusherninja eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    -hm hát engem egy ilyen szituban nem nagyon érdekel h van e valamiféle equitym , szóval szerintem nem kell egy ilyen movehoz semmi ilyesmi persze nem baj ha van de nem létszükséges legalábbis számomra ^^
    szerintem ez elég nagy leak. nagyon sokat számít, hogy bd eq-vel vagy anélkül c/r-elünk-e. én anélkül kb sosem blöffölnék.
    pl itt ha most lenne egy Ahx hand-ed, amivel c/r-elsz, akkor hatalmas előny, ha turnön kapsz egy fd-t, mert rengeteget nő az eq-d -> ha nem dob turnön, akkor is nyerhetsz, ha betalálsz; illetve hozzájön még az is, hogy sokkal többször tudsz kényelmesen barellezni, mintha ott állnál egy naked 88-al, amivel kb drawing dead vagy minden made handje ellen.
    szóval c/r bd nélkül szerintem elég mínuszosra jön ki hosszútávon.

    hogy a hand-hez is szóljak: szerintem ezen a riveren mehet egy kényelmes nagy méretű bet/fold. ha le akar herozni tp-vel, 2párral, akkor leherozz a nagyobb size-t is. most itt viszont ott a kérdés, hogy a weak size miatt fordul-e blöffbe vagy tényleg megvan-e. ez nem az a board, ahol gaybet/snappelnék, ennélfogva a gaybet nem tetszik itt.
    Utoljára módosítva: crazy3317 által: 2012. 08. 03. 16:00
    naggeri, Krono, FourBetMan and 2 others like this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  10. #10
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem ez elég nagy leak. nagyon sokat számít, hogy bd eq-vel vagy anélkül c/r-elünk-e. én anélkül kb sosem blöffölnék.
    pl itt ha most lenne egy Ahx hand-ed, amivel c/r-elsz, akkor hatalmas előny, ha turnön kapsz egy fd-t, mert rengeteget nő az eq-d -> ha nem dob turnön, akkor is nyerhetsz, ha betalálsz; illetve hozzájön még az is, hogy sokkal többször tudsz kényelmesen barellezni, mintha ott állnál egy naked 88-al, amivel kb drawing dead vagy minden made handje ellen.
    szóval c/r bd nélkül szerintem elég mínuszosra jön ki hosszútávon.

    hogy a hand-hez is szóljak: szerintem ezen a riveren mehet egy kényelmes nagy méretű bet/fold. ha le akar herozni tp-vel, 2párral, akkor leherozz a nagyobb size-t is. most itt viszont ott a kérdés, hogy a weak size miatt fordul-e blöffbe vagy tényleg megvan-e. ez nem az a board, ahol gaybet/snappelnék, ennélfogva a gaybet nem tetszik itt.
    -ha nagy leak akkor óvakodj az ilyen játéktól . ( köszi a figyelmeztetést azért... xD)
    -igazából 1/2 pot bettel is pontosan annyi erőt repelünk kb mint a ""gaybettel" (ami 1/3 pot) mert kb itt soha nem lesz sorom max AT-vel és valószínűleg azzal 2/3 körülit betelne egy reg
    -ha nagyobbat betelek akkor meg már nem tudom dobni szvsz olyan pot oddsom lesz
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •