Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (26) összesen
Like Tree5Likes

Téma: Tetoválások - nektek mi a véleményetek?

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás Tetoválások - nektek mi a véleményetek?

    Ahogy a profi pókerezés, úgy a tetoválások is nagyrészt kívülállónak számítanak a társadalom szemében. Mivel én egy ideje már játszom a gondolattal, hogy csináltatok egyet, így kíváncsi vagyok az itteniek véleményére, tapasztalataira. Elsőre a vádlimat céloztam meg, így egy esetleges későbbi munkavállalásnál nem okoz gondot, plusz jól állna ott egy fejjel lefelé fordított pallos.
    Ahhoz mit szóltok, hogy sok munkahelyen elvből nem veszik fel azt, akinek tetoválása van?
    Krono likes this.

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    363

    Alapbeállítás

    Hajrá!
    Nekem nincs ,mert nem találok témát, olyat ami egész életemben elkísérhet. Nyilván jó néhány pókeres téma szóba jöhetne, de a patológus se varrat magára boncasztalt.

    Munka tekintetében, pedig egy betokosodott maradi gondolkodásnak tartom.De állása válogatja. Attól függ szerintem mennyi számít,hogy esetleg kilógsz a társadalom szorgos kis hangyái közül. Ha viszont kreatív, önálló feladatot is elvégezni képes, talpraesett embert keresnek, szerintem még előnyt is jelenthet.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Hat hacsak nem rovidgatyaban mesz az allasinterjura akkor nem hiszem hogy egy vadli tetkobol ilyen problemad lehet Amugy sztem kiraly dolog, sok ismerosomnek van es nem bantak meg. Ha igenyes es jol atgondolt tetovalast csinalsz te sem fogod, de ehhez nem art bemenni par szalonba es megkeresni a megfelelo tetovalomuveszt, arakat, stb.
    BennyGothiv likes this.
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  4. #4
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Nekem van már pár tetoválásom, de pl egyik sem kötődik a pókerhez. Egyszerűen olyat válassz, amivel azonosulni tudsz ez az egyetlen kulcs szerintem.
    Sok maradi gondolkodású figurába lehet botlani, de ha emiatt nem akarsz csináltatni, akkor nem is akarod igazán, ergo akkor szerintem ne csináltass
    A leglényegesebb, hogy igényes-tiszta helyet válassz, ne sajnáld rá sem az időt sem a pénzt. (ha elég sokáig élsz, akkor az egyik legjobb befektetés )
    Szóval szerintem elhatározás, azonosulás, megfelelő hely és művész kiválasztása és indulhat a dolog.
    Aztán úgyis nehéz lejönni a szerről....
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  5. #5
    Tag AK0r051 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 15.
    Hely
    Az aranykor köszübén
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Vannak hátborzongató ötletek emberek testén, amiket még jó pénzért se varratnék fel, viszont a szép, igényes és jó témaválasztású tetoválás ****án tud festeni egy-egy testrészen :-) Kerüld a semmitmondó motívumokat, olyat keress aminek mély jelentése van számodra, azt valószínűleg sose bánod meg. Ahol pedig dolgozhatsz rövidnadrágban ott nem hiszem, hogy érdekel bárkit is a tetkód...
    "Ismerd meg a tudatod ürességét és nyugalmát. Légy üres: ne légy stílus vagy forma, amelyre az ellenfél építhet."

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Én is csak attól félek, hogy nem fogok megállni egy után. Mások negatív véleménye sosem érdekelne, nem miattuk csináltatnám. Egyetlen probléma, hogy itt vidéken, távol a megyeszékhelytől nincs túl nagy választék a szalonokból.

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Nekem is van, és nem bántam meg. (jobb combom külső részén, elég nagy).

    Úgy voltam vele, hogy a hátam túl értékes első tetoválásra, ha megbánom, akkor ne legyen feltűnő helyen, ezért választottam a lábam, meg a vádlimra rá sem fért volna

    Én tervezem a következőt, valszeg én is vádlira fogom a másodikat.

    Tényleg olyat csináltass, amit nem bánsz meg.


    Sok "értelmiséginek" van tetoválása, orvosok, politikusok, etc.

    Sokan a börtönökkel, bűnözőkkel azonosítják a tetoválást, de azt hiszem az ilyen embereknek meg sem kell hallgatni a véleményét...

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet GStealer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is csak attól félek, hogy nem fogok megállni egy után. Mások negatív véleménye sosem érdekelne, nem miattuk csináltatnám. Egyetlen probléma, hogy itt vidéken, távol a megyeszékhelytől nincs túl nagy választék a szalonokból.
    Egy normális tetoválás ára (ami 1 alkalom alatt kész van) 15Knál kezdődik kb, mindenképpen megéri utazni érte.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Nekem ugyanott és ugyanolyan tetkóm van mint féregnek a Pókerarcok című filmben. Nem bántam meg.

  10. #10
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Nekem is van a hátamon (bal oldalon lent a derék felett). Születésnapi ajándék volt a barátnőmtől Egy grafikus barátom készítette a rajzot. Élveztem minden percét mikor csinálták, pedig a tetoválós szerint az egyik legfajdalmasabb helyre készült és a minta se kicsi. Én is nagyon sokat gondolkoztam rajta, de mindig is nagyon érdekelt az ilyesmi. Azóta már négy másik rajzot is csinàltattam, és mindegyiknek megvan a helye. Alig várom már, hogy ősz legyen és mehessek varratni újra.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •