Eredmény: 1 - 2 (2) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder bakyka avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 01.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    964

    Alapbeállítás Sennheiser PC 360 G4ME headset

    Van valakinek ilyen? Tapasztalatok? Én főleg zenehallatásra használnám.

    Ugyebár az említett termék most akciós a PS shopban. Ahogy írtam, nekem főleg zenehallgatás céljából kellene és alapból nem ezt néztem ki, de most a PS-en az August Sale keretében nagyon jó áron van és szerintem kár volna kihagyni.

    Thx!
    Be the shover not the caller!

  2. #2
    Tag hoodyhoo66 avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 26.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    136

    Alapbeállítás

    fulest en is nezegettem, nagyon jokat irnak rola, egyeduli hatrany h nyilt rendszerre valtottak, ami Lan Partykon HC gamereknek hatrany, mivel tul sok hatterzaj szurodik be. Viszont ha otthon akarod zenehallgatasra hasznalni, plusz neha skypolasra eleg jo valasztas lenne. De nezzuk a Stars ajanlatat: elsor ejonak tunik de a 14,5K FPP durvan 220 dollart er, (T$ arat nezve). ~49e ft. Viszont Be lehet szerezni nalunk kb 44e Ft bol. Szoval annyira nem nagy biznisz. es ha fokent zene hallagasra szeretned hasznalni, akkor vannak jobb valasztasok is. Pl.: Sennheiser HD598, ami 59e Ft-ba kerul, de lenyegesen jobb zenei elmenyt fogsz tole kapni, szoval szerintem utald ki es rendelj egy olyat, en is epp ezen vagyok. nekem az a 'szerencsem' hogy epp a lengyeleknel elek, is 49e Ft ez a tipus is.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •