Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (21) összesen
Like Tree3Likes

Téma: NL20 drillel flop 3betre

  1. #1
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás NL20 drillel flop 3betre

    $0.10/$0.20 No Limit Holdem
    4 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($33.49) 167bb
    gyrv84 (CO) ($23.72) 119bb
    BTN ($82.60) 413bb
    BB ($24.67) 123bb

    Pre-Flop: ($0.20, 4 players) gyrv84 is CO
    UTG calls $0.20, gyrv84 raises to $0.60, BTN calls $0.60, BB calls $0.40, UTG folds

    Flop: ($2, 3 players)
    BB bets $0.40, gyrv84 raises to $3.20, BTN raises to $7, BB folds, $3.8 to gyrv84 ($19.92)?

    D:30/18 3bet:7 flop 3bet:1/6 flop raise:17 aq%:49/29/35 went to sd:29 400hand PTR szerint 750 000 hand alatt NL100 0,5BB/100-at játszó rakeback huszár, mostanában NL20-on van , szerintem egy fish
    BB: 44/6 36 hand

    Ki hogyan játszana tovább? Ja pre többel szoktam izolálni csak nem láttam hogy UTG limplet és nincs sb.

  2. #2
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    call és turn cc nálam, majd ott berakja ha akarja. Overpárral be fogja tenni legtöbbször turnon illetve blöffből is, 67 is. Nem akarnám dobatni itt a blöffjeit.
    gyrv84, L.T. and AdamSutter like this.

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    énse dobatnék vele

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Most flopon már csak callolnék aztán turnon donkolnék egy buta alacsony 6 dodo körül Ezzel jól felidegesítjük aztán happicallolhatunk!

  5. #5
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    sztem az 56s az nem az a lap amivel szerencsés izolálni, talán ha magas a fold to cbetje, ezenkívül coldcallokat is kaphatunk ha a limpelő nagy fish (pp-k, nálunk nagyob SC-k) és kevés jó board lesz..

    a flop raise-nk meg annyira face up hogy sztem nem lesz a legpluszosabb line nem is beszélve a betsizeról... persze mind láttunk már overpártól ilyenkor AI-t de lássuk be ez elég valószínűtlen, húzótól meg nem kell tartanunk

    ezek után az általad buta regnek titulált playa hajlandó tovább emelni.. én nem látok olyan lapot amivel ennek bármi értelme lenne. (gondold végig h te már face up vagy) A legjobb esetben 45s van nála és várjuk a turn 2 river 3-t.

    nem okoskodni akarok de szerintem ez minden utcán rossz így

  6. #6
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    izolálni jó ez a lap, persze nem árt megnézni a ftcbetet meg a többi playát, de nagy bajba nem fogunk kerülni többnyire.

    Ilyen kis donkra pre emelőként any two-val raiselhet köbö hero, (betsize nálam is kisebb lenne) ezt közel any two-val raiselheti a másik. Monsterrel pl semmi értelme raiselni, csak elijeszti mind2 ellenfelét és nem valószínű h itt balance-ból vagy nem tom miből raiselne erős lappal. Overpárokkal sem nagyon kell raiselni, de gyenge playa, tehát ez is benne lehet. Hero range-e nagyon messze van a faceup-tól szerintem.

  7. #7
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    izolálni jó ez a lap, persze nem árt megnézni a ftcbetet meg a többi playát, de nagy bajba nem fogunk kerülni többnyire.
    ez igaz, de kb csak akkor nyerjük meg a potot ha találatunk van, sztem ezért kár pénzt pumpálni a potba

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyen kis donkra pre emelőként any two-val raiselhet köbö hero, (betsize nálam is kisebb lenne) ezt közel any two-val raiselheti a másik. Monsterrel pl semmi értelme raiselni, csak elijeszti mind2 ellenfelét és nem valószínű h itt balance-ból vagy nem tom miből raiselne erős lappal. Overpárokkal sem nagyon kell raiselni, de gyenge playa, tehát ez is benne lehet. Hero range-e nagyon messze van a faceup-tól szerintem.
    4way azért nem raiselnék any2-val, azt meg pláne nem 3beteli any2. Az ellenfél nem hülye hanem egy BE nl100 játékos, nálunk meg faceup 5x van. Valóban elijesztene mindenkit ha mi csak cc-tunk vna, de ha itt ő megad és utána hajlandó stackért játszani akkor ritkán tehetjük majd overpárra vagy nagyon hülyének kell lennie. Ellenben hero elkötelezte magát a pot mellett, jobb ott berakatni sztem ha nem gondolkoztam nagyon túl.

  8. #8
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    igaz, a face up kicsit erős megfogalmazás.. arra értettem h a 3b-je után mi stackért játszunk

  9. #9
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    szerinted itt csak 5x fog raiselni Hero helyében? Még ha csak valueból raisel akkor is csomó overpár lehet itt nála. De a legtöbben az összes lapjukkal támadni fogják a gyenge donkot, emiatt lehet jó ötlet blöffből 3betelni ezt.

  10. #10
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    nem-nem, valóban nem csak 5x-l raiselhet hero

    én csak azt nem értem h akkor most az ellenfél egy fish vagy reg? mert a ptr szerint nl100 BE, de nekünk fishnek tűnik csak részletet erről nem tudunk

    ha overpárja van value-t mitől akar nyerni, ha blöffön van turn-n mit fog eldobatni?
    Utoljára módosítva: daniboy által: 2012. 08. 21. 13:29

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •