Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (31) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Melyik pókerben van a legkisebb szerepe a szerencsének?

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás Melyik pókerben van a legkisebb szerepe a szerencsének?

    Gondolom nem nagyon van rá statisztika. Nem hiszem, hogy a manapság populáris holdem lenne az.

  2. #2
    Fanatikus tag JasonCorp avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    350

    Alapbeállítás

    Szerintem PTRen a legnagyobb nyerok kozott omellenorizheted limitenkent. Bar nem tudom omaha es no limit en kivul lehet e nezni meg mast is.

  3. #3
    Fanatikus tag xxxCristianoxxx avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 05.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    205

    Alapbeállítás

    elnéztem a kérdést,de szerintem a szerencse nem játéktipusonként kell nézni ,hanem inkább a hosszútáv fogalmát kell nézni pl ha no limitet játszol elég lehet 100K hand hogy kijöjjön a valós tudásod , hiper turbo sngből elég sokat kell letolni hozzá .
    Utoljára módosítva: xxxCristianoxxx által: 2012. 08. 29. 16:26

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Sokáig 32draw-t játszottam, ott teljesen más a variancia, mint a holdemben. Nagyobb a kontraszt a lapok között mutatásnál, maximum 5 fő ül az asztaloknál és ugyanúgy érvényesül a pozíció szerepe. Az egyetlen coin flip talán ha mind2en allin mennek és 3at cserélnek ugyanazzal a párral. Most PL draw MTT-ket játszok, itt meg nincs az a sok preflop allin, mint a NL holdemben.
    A stud, soko, americana, telesinia játékoknál pedig csak 1 lap van fedve. A licitkörök haladásával egyre több kártyát látunk, ami segít a mi vagy az ellenfelünk javulási esélyének kiszámításában.
    Utoljára módosítva: koviii által: 2012. 08. 29. 16:31

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet xxxCristianoxxx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    elnéztem a kérdést,de szerintem a szerencse nem játéktipusonként kell nézni ,hanem inkább a hosszútáv fogalmát kell nézni pl ha no limitet játszol elég lehet 100K hand hogy kijöjjön a valós tudásod , hiper turbo sngből elég sokat kell letolni hozzá .
    Valóban, minél gyorsabb a vakemelkedés, annál kevesebb idő van kiismerni a többiek játékát, kevesebb a leosztás és gyorsabban fogy a stack. De szerintem hosszútávon se mind1 milyen pókerről van szó.

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    HU ban jön ki leghamarabb a hosszútáv.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  7. #7
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    HU ban jön ki leghamarabb a hosszútáv.
    Ez így ebben a formában nem igaz. Milyen HU -ról beszélünk? Pl. ha hyperturbó HU sng -t játszol, akkor 60 000 hand környékén kezd beállni a ROI% -od, tehát a hosszútáv az nagyon - nagyon hosszú. Egy ilyen HU meccs talán 40 hand, ki lehet számolni, hogy ehhez mennyit kell lejátszani. HU -ban hatalmas a variancia, biztos vagyok benne, hogy nem ott jön ki leghamarabb.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    HU CG re gondoltam.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  9. #9
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    HU CG re gondoltam.
    Szerintem tuti nem. Limites játékokban inkább, és talán abból sem HU.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem tuti nem. Limites játékokban inkább, és talán abból sem HU.
    azokhoz nem értek. Sose játszottam olyasmit.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •