Hali..

Nos, eltelt 1 pár nap már a regelés óta, sőt 1-2 kérdést is feltettem, és általában az oldalra be vagyok jelentkezve, ha gépnél vagyok, ha nem, de 1 szó mint 100... Most lett annyi időm, hogy pár szót ejtsek magamról...

Szóval... Corvinus Egyetemre jártam, a'la levelező , de Államigazgatási szak. (Ennyit a suliról... )
A pókerhez nix sok közöm eddig, max. régebben a haverokkal ment a hagyományos 5 lapos...
Felkészületlenül is rászántam az "elvesztendő 100$" hogy kipróbáljam mi a helyzet!
Nos, NL100-on, - mert a kisebbnél vhogy nem éreztem okén magam.. - nemtom megmagyarázni miért. Így bwin-en, mert ott szoktam fogadgatni és máshol még nem voltam regelve, 10 fős asztalra léptem. No.. kb. 1 óra alatt lett a 100-ból 300$. Na, mondtam, hülyén nem is rossz
De aztán győzőtt a hülyeség (a fáradtság és a koncentráció hiánya is benne volt sztem, de ugye, ez nem mentség) és persze 0 az eredmény. Ennek ellenére (vagy ezért?) vhogy erőt adott, vagy mi... Ez kb. 1 hete lehetett.
Most olvasgatok, Harrington-t momentán..., fórumot, ismerkedem a progikkal, playmoney-vel jáccom aTilt-en, itt-ott.
Majd meglátom mennyire jövök képbe a dolgokkal!
Ahogy a repülős mondja, "Cél a végtelen, irány az ég alja!"

Kb. ennyi.

Üdv, Dom