Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
Like Tree5Likes

Téma: A5s, river range kérdés

  1. #1
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás A5s, river range kérdés

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    PokerStars
    4 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    regularfish (CO) ($10) 100bb
    BTN ($14.18) 142bb
    SB ($10) 100bb
    BB ($23.67) 237bb

    Pre-Flop: ($0.15, 4 players) regularfish is CO
    regularfish raises to $0.30, 1 fold, SB raises to $0.70, 1 fold, regularfish calls $0.40

    Flop: ($1.50, 2 players)
    SB checks, regularfish bets $1, SB calls $1

    Turn: ($3.50, 2 players)
    SB checks, regularfish bets $2.60, SB calls $2.60

    River: ($8.70, 2 players)
    SB checks, regularfish ($5.7)?


    az ellenfélről nincs sok infó, 47 handem van róla, ez alatt 37/22/13, posztflop statok ilyen kis mintán ugye csak mérsékelten (vagy egyáltalán nem) relevánsak, de néhányat azért beírok, hogy mindenkit jól összezavarjak
    46/20/10 az AFq, 62% a WTSD, 63% a W$@SD és 67% a flop cbet

    a kérdés, hogy szerintetek mi itt az ellenfél range-e?

    (az igazi kérdés az, hogy meglehet e a szükséges 40% fold equity egy push-hoz, de azért nem ezt kérdezem, mert az érdekel, hogy mi, és milyen arányban lehet nála, és nem az, hogy "igen, jó a push", vagy az, hogy "nem, nem jó a push")

    köszi!
    Utoljára módosítva: radír által: 2012. 09. 02. 20:16
    "Even a bad reason is better than no reason."

  2. #2
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    nem tolnam be, pre min3betje utan leírnam fishnek, barmi lehet nála, AAtól, AKig, floppolt szettektől TT-JJig amit igy jatszik és nem dob el. Eleve bele sem kezdek a blöffbe floppon, örülök h az Amagasommal olcsón továbbmehetek.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder Abdul87HU avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 29.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    607

    Alapbeállítás

    riveren már nem blöffölnék, ha eddig nem dobott, akkor ott sem fog.
    range: iszonyat tág, ahogy béla is írta, akár egy random 73o is lehet nála, amivel meghülyült. de valszeg erős lapja lehet, mivel eddig hívott, így meg slowplayezte a nutsot =fish
    No brain mode = "That's ****ing lucky game!"

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Tág a range-e nagyon, amikor legtöbbször ezt a min3betet látom, valami közepes pp-t mutatnak az ellenfelek. (nem értem a gondolatmenetet mögötte) Ami szinte biztos, hogy nem fog dobni, úgyhogy nem éri meg ellőni itt egy BI-t. A hand előnye, hogy a checkkel még a lapját is látod, lehet jegyzetelni. Flopon nyilván vinni akartad a potot, de ott csak a gyengébb lapokat fogja eldobni, semmilyen pp-t, Q-t, de sokan még AK-t sem, így fölösleges a blöff. De tegyük fel, hogy még ez okés is, turnön viszont már mindenképpen a free cardot választanám, mert nőtt az equity-d, ráadásul ha tényleg slowplayelt mondjuk egy QQ-t, vagy overpairt, akkor ki fogja fizetni a runner-runner flushöd, mert nem fogja tudni elengedni. Ha c/r-t kapunk, az viszont tragikus ezután a turn után.

  5. #5
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    1. körben flop ch bek, és turn ha chel akkor újraértékelek.

  6. #6
    Fanatikus tag SonGosu avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    OOP 3bet itt inkább fishy move tőle, elég laza, viszont a 3 utcás donk betre itt blöffölni ezen a boardon felesleges, nem jött le semmi, amibe esetleg bele tudná képzelni a lapod, rgo nem reppelsz semmit (bár fishek ellen nem kell reppelni, kb csak a flösht látják). Flopot lehet nézni, de ha már blöffölni akarsz, akkor turnön RR-F. Olcsóbb, és hatásosabb, lévén a seteket mindenki ott szokta elkezdeni tolni, hátha belelátja, de ilyen fish ellen sztem nem profitábilis floatolgatni 3bet kasszában.

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet SonGosu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    OOP 3bet itt inkább fishy move tőle, elég laza, viszont a 3 utcás donk betre itt blöffölni ezen a boardon felesleges, nem jött le semmi, amibe esetleg bele tudná képzelni a lapod, rgo nem reppelsz semmit (bár fishek ellen nem kell reppelni, kb csak a flösht látják). Flopot lehet nézni, de ha már blöffölni akarsz, akkor turnön RR-F. Olcsóbb, és hatásosabb, lévén a seteket mindenki ott szokta elkezdeni tolni, hátha belelátja, de ilyen fish ellen sztem nem profitábilis floatolgatni 3bet kasszában.
    WTF did I just read? (és hozzá a Jackie Chan mém)
    fejes1988 likes this.

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    77+, A9s+, ATo+ kábé
    radír likes this.

  9. #9
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    Idézet SonGosu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    OOP 3bet itt inkább fishy move tőle, elég laza, viszont a 3 utcás donk betre itt blöffölni ezen a boardon felesleges, nem jött le semmi, amibe esetleg bele tudná képzelni a lapod, rgo nem reppelsz semmit (bár fishek ellen nem kell reppelni, kb csak a flösht látják). Flopot lehet nézni, de ha már blöffölni akarsz, akkor turnön RR-F. Olcsóbb, és hatásosabb, lévén a seteket mindenki ott szokta elkezdeni tolni, hátha belelátja, de ilyen fish ellen sztem nem profitábilis floatolgatni 3bet kasszában.
    nem donkolt, floppon elcsekkelte és én hívtam végig


    mivel baromi széles a rang-e, ezért úgy gondoltam, hogy 2-3 utcán elég sok kis-közepes pakettet, és erősebb ászt eldobathatok, ezért kezdtem blöffbe. Arra nem számítottam, hogy egy hívásra bármit elengedjen.
    Ezek szerint a többség véleménye, hogy nem érdemes belekezdeni sem, viszont ha már így játszottuk, akkor river cb

    köszi a választ mindenkinek!
    "Even a bad reason is better than no reason."

  10. #10
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Fish mini3betjét 100%-ban x backelni kell ha nem c.betel, mert 90%-ban slowplayelnek minden monstert, szinte bármilyen boardon. Ha turnön checkel, akkor turn bet+river bet bőven elég elvinni a potot. Alapvetően fish mini3b ellen monstermineon vagyunk a pot odds miatt, nem kell minden ilyen potot elvinni. Különösen nem érdemes elbarrelelzni egy stacket a hal ellen.
    BelaKecske, NovaTerra and radír like this.
    "De mit vár ez a hülye? 100mtt-ből megnyert 11-et, és van felesége is"

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •