Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (57) összesen
Like Tree22Likes

Téma: Laphalál - hány handig tarthat?

  1. #1
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás Laphalál - hány handig tarthat?

    a kérdés a következő: szerintetek normális az ha olyan 5-600 leosztáson keresztül csak játszhatatlan (a példa kedvéért: J5o, 39o, és társai) lapokat kapok? volt e valaki akinek ennél is nagyobb lapsivatag jutott? én már rég unatkoztam ennyit játék közben

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    próbáld ki a don sng 10max-ot...én ma 12 asztalon csak dobáltam egész
    session alatt, de 10 így is meglett
    cg-ben biztos kellemetlenebb...
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Volt már egész session-nyi laphalálom nl50 6maxon kb 4 órát játszotam kb 2000 hand, és kb 5 lappal tudtam játszani, a mezőny miatt lopkodni sem tudtam, annyi fish volt, és nem tudtam élni vele...

  4. #4
    Fanatikus tag Zbacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Idézet SötétEgér eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Volt már egész session-nyi laphalálom nl50 6maxon kb 4 órát játszotam kb 2000 hand, és kb 5 lappal tudtam játszani, a mezőny miatt lopkodni sem tudtam, annyi fish volt, és nem tudtam élni vele...
    valamit rosszul csinálsz.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    Idézet Zbacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    valamit rosszul csinálsz.
    én nem értek a cg sh-hez, de ezt don sng-ben egész jól lehet kezelni...
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

  6. #6
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    ha nem kapsz 500 hanenkersztül alpot akkor biztos hogyaz rng a hibás és nmTe.
    fejes1988 likes this.

  7. #7
    Lelkes újonc Rockygianny avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Én tegnap élő versenyen kemény 6 db játszható handet kaptam 5 óra játék alatt, amiből 4-et el is buktam sajna. Mondjuk igaz, hogy élőben kevesebb a leosztás, de hogy kb. csak óránként tudok partiba keveredni, az azért nonszensz. Plusz még akkor is bukok, pl. QQ-val AKx flopon multiway. Ja, és nit se vagyok, mert ebbe a 6 darabba beleszámoltam egy KJo-t, meg két ATo-t is. A többi egy AQ meg egy 77 volt amúgy, de ennyi. Hát így nehéz FT-ig jutni egy versenyen, az biztos..

  8. #8
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    A legdurvább laphalál amire emlékszem,h egy versenyen 500 leosztásig sem egy AA, sem egy KK, sem egy QQ, sem egy JJ, de még csak egy AK-sem. Amúgy ez még mindig jobb volt így szerintem, mint amikor első pár handben esek ki AA, Király drill stb vel. Érdekes dolog ez, tegnap kétszer kaptam egymás után ugyanazt a QQ-t, a másodiknál reméltem,h elromlott valami és ezután csak ezt kapom majd...

  9. #9
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    köszi a válaszokat. nos nem fogom se a nyuszira, se az RNG-re, de akármilyen szarul játsszak is, nem fogok megjátszani csupa UTG pozísönös 92o lapokat, hozzáteszem lopkodtam buttonról olyan lapokkal hogy közben elmondtam 3 imát mire eldobta a BB, de ezen kívül semmi lapom nem volt... aztán amikor elkezdtek visszaemelni, akkor untam meg az egészet, semmi kedvem nem volt pénzt égetni. igaz, így is plusszal zártam, de itt most nem az eredmény a lényeg hanem hogy kénytelen voltam nem játszani. én azért maradok a cash game-nél... tudom a versenyek sng-kban el lehet evickélni, de nekem az is unalmas... heads up-hoz jelenleg nem érzek elég tudást, így inkább nem erőltetem. pedig ott lehet vadulni na mind1. SötétEgér: nem semmi... 2000 leosztás, na ott be is aludtam volna. hótziher. pedig néha muszáj csak dobni és dobni...

  10. #10
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    hozzáteszem nem sokat nyertem, ~fél buyint

Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •