Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
  1. #1
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás Privát elemzés és edzés

    Sziasztok!
    Nagyjából 6 éve pókerezem, hobbi szinten. Élőben 3-5-10 ezer forintos versenyek vannak a komfortzónámban, a Starson 5-10 dollárig játszom (mostanában 1-2 dolláros szinten mozgok).
    Mostanában gyűlt össze 10 ezer hand a PokerCopilotban, és úgy gondolom, hogy ha már ezzel töltöm a szabadidőm egy részét, és pénzt is kereshetek, akkor csináljam a lehető legjobban.
    Olyan "profi" és megbízható embert keresek, akivel elemezhetjük a statisztikákat, és javíthatjuk a játékomat. Ez lehet online elemzés, de nyitott vagyok arra is, hogy leülünk valahol egy laptoppal, és élő edzést tartunk.
    Nem a következő Luigit (tiszteletem a Mesternek =)) keressük bennem, csak egy olyan hobbijátékost, aki tudni akarja, hogy mit miért csinál, és nem akar sodródni az eseményekkel, és ha játszik, akkor tisztességes, ezen a szinten elvárható ROI-t akar hozni.
    Fontos, hogy nem ebből élek, nem is tervezem, ezért így kell hozzáállni a dologhoz, mondjuk 10-es skálán el kellene juttatni 4-ről 5-re, vagy 6-ra.
    Tehát nem akarok olyan embert, aki fikáz, lenézően kezel, és 20-30-50 dolláros szinten mozog a példáival - a már leírt tartományban kéne egyenesbe tenni a játékomat.
    Várom a jelentkezőket, és az ajánlásokat. Részleteket nyilván privátban.

    Köszi:
    ddrum

  2. #2
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 02.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    szia,
    sikerült találnod vkit?

  3. #3
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Te vagy az első, aki bármit hozzászólt.
    Kicsit szomorú vagyok, ezért megyek, és szintet lépek a PS-en. =)

  4. #4
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •