Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
Like Tree7Likes

Téma: Kérdezz Tony G-től! A Ti segítségetekkel készítünk vele interjút.

  1. #1
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás Kérdezz Tony G-től! A Ti segítségetekkel készítünk vele interjút.

    Kérdezz Tony G-től!

    Antanas Guoga, azaz Tony G napjaink pókerének megosztó alakja. Nagyképű stílusát, fennhéjázó megnyilvánulásait sokan nehezen viselik, mások viszont valósággal istenítik a litván trash talk királyt, és kívülről fújják beszólásait. Bár Tony G valóban sokszor inkább showman-nek tűnik, mint pókeresnek, hiba volna lebecsülni a kártyaasztalnál elért eredményeit, talán elég csak annyit megemlíteni, 4,7 millió dolláros élő torna nyereménnyel rendelkezik.

    Tony G emellett sosem tér ki a kihívások elől, így természetesen azt is vállalta, hogy megválaszolja a Póker Akadémia fórumozói által feltett kérdéseket.

    Ha bármire kíváncsi vagy Tony G-vel kapcsolatban, tedd fel kérdésed péntek reggel 9-ig (szeptember 14) ebben a topikban! Az általunk legjobbnak tartott kérdéseket elküldjük Tony G-nek, hamarosan pedig közöljük exkluzív, a Ti segítségetekkel készített interjúnkat!

    A kérdéseiteket ebbe a fórumtopikba írjátok meg.

  2. #2
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Tisztelt Guoga úr!
    Részt vett az olimpia nyitóünnepségén mint a littván kosárlabdacsapat mecénása!
    Majdnem ön vitte a zászlót - olyan elöl masirozott!
    Ezt én ugy érzem mint egy önreklám!
    Mi erröl a véleménye?
    Volt e beleszólása a csapatösszeállitásba?
    A kosárlabdához mennyire ért?
    Lát esélyt Bigacsiga fórumtársunk litván klubcsapatba való szereplésére?
    nowout likes this.
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

  3. #3
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Pár kérdés, hogy lehessen válogatni

    1, Kit tart a legtöbbre a fiatal ("internetes") játékosok közül? És a régiek közül? Kit tart a legkevesebbre?

    2, Kedvenc alkoholos ital?

    3, Mi a legnagyobb probléma Hellmuth játékában?

    4, Mi a legnagyobb erénye Hellmuthnak?

    5, Minek tulajdonítja Hellmuth utóbbi WSOP sikereit?

    6, Tervezi, hogy valamikor a közeljövőben Magyarországra látogat?

    7, Ki a legnagyobb trashtalk király rajta kívül?

    8, Mit tart a legnagyobb sikerének a póker tekintetében?

    9, Melyik a kedvenc televízió által közvetített pókeres sorozata (beleértve a nagy versenysorozatokat, mint WSOP, EPT, meg a cg műsorokat is, mint HSP, Big game, stb)

    10, Melyik a kedvenc versenysorozata, illetve versenyállomása?

    11, Melyik ország tetszett neki a legjobban azok közül, ahol eddig járt?

    12, Ha nem pókerezne, mivel keresné a kenyerét?

    13, Mekkora összegben kéne vele sidebetelni, hogy ne piszkálja Philt egy évig?

    14, Mi a legerősebb játéka, és mi a leggyengébb?

    15, Mi volt a legbetegebb (akár limit, akár játékosok) játék, amiben eddig játszott?
    BT86 and kriispirolls like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  4. #4
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Mekkora volt a legnagyobb nyert és vesztett pot?

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Junglemant csak online akarja stakelni vagy esetleg a nosebleed live asztalokra is (Makao, meg mintha azt mondta multkor vmi interjuban hogy Minszkben vannak most a legnagyobb cashgamek).
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  6. #6
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    Miért pont Hellmuth a kedvenc játékosa?
    Galambos Tarzan likes this.
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  7. #7
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    Idézet Palesz76 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lát esélyt Bigacsiga fórumtársunk litván klubcsapatba való szereplésére?
    Hadd válaszoljam ezt meg én, NULLA ESÉLYT látok. A litván bajnokság kibas**** erős, és mikor még profin kosárlabdáztam, akkor esetleg talán lett volna rá esély. Csapatsortoknál fontosak a szabályok, miszerint hány és milyen külföldid lehet. Általában ha külföldit hoznak azt azért mert azon a pozición hiány van az országban, vagy mert annyival jobbat tudnak hozni. Ez az én esetemben egyikre volt igaz akkor se, most meg főleg. Jelen pillanatban a magyar bajnokságban nem tudnék olyan csapatot mondani ahol stabil része lennék a rotációnak, nemhogy egy ilyen erős bajnokságnak.

    Másrészt tegnap hivatalosan kértem a klubbomtól az engedélyt, hogy máshova igazolhassak, mert több időt szeretnék a pókernek szentelni, mivel ezért költöztem ide, hogy idén annyi pénzt keressek, hogy visszavonulhassak, mire visszaköltözünk Lengyelországba

    De köszi a bizalmat Ha van lehetőségetek meccseket nézni online akár, a Litván bajnokik nagyon jók, ott ez tényleg egy vallás és hatalmas hangulat ami még TV-n keresztül is megborzongat
    InterBarbie likes this.

  8. #8
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    A PokerStarson beselejtezted magad a 11R versenyről a $700-os főszatelitre. Egy pár szerencsétlen parti után sikerült egész szépen visszajönnöd a játékba. A szateliten az első 7 versenyző kap PCA csomagot. Az átlagstack jelenleg 4300 körül lehet. Bubi párt kapsz korai pozícióban, amivel emelsz 270-ig. Az egyik MP játékos (17/12/4.9 105 hand alapjan) 6075 zsetonból megadja emelésed. A CO-ban ülő játékos (28/24/9.5 és 100% steal hátulról 50 hand alapján) 3607 zsetonból 835-ig emel vissza. A rólad kialakult kép 115 hand alapján 28/21/11.5. Mi a helyes lépés?

    Mennyi idöt tölt elemzéssel, a játéka fejlesztésèvel?
    Vagy csak a már meglévö tudást és tapasztalatot alkalmazza?
    Mennyit játszik online- tudom hogy Party Poker pro- és van e ott elég akció?

    Járt e már magyarországon ? És kóstolta-e a híres pálinkát?
    Utoljára módosítva: Palesz76 által: 2012. 09. 13. 12:18
    Abdul87HU likes this.
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

  9. #9
    Őstag daPEPEhu avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    1.611

    Alapbeállítás

    Azt hiszem Holdenper leírta a kérdéseinket..
    Holdenper likes this.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder Abdul87HU avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 29.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    607

    Alapbeállítás

    Idézet bigacsiga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha van lehetőségetek meccseket nézni online akár, a Litván bajnokik nagyon jók, ott ez tényleg egy vallás és hatalmas hangulat ami még TV-n keresztül is megborzongat
    élőben láttam egy Vilnius vs Kaunas kupameccset, óriási volt a hangulat, de volt rendőrkordon és különvonat a szurkolóknak.

    Ezzel kapcsolatosan meg is lehetne kérdezni Antanas-tól, hogy melyik a kedvenc litván kosárcsapata?
    No brain mode = "That's ****ing lucky game!"

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •