Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Tibibacsi

Téma: NL100-AK river value?

  1. #1
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás NL100-AK river?

    $0.50/$1 No Limit Holdem
    7 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com
    1.JPG
    Stacks:
    UTG ilginho ($49.23) 49bb
    UTG+1 hero ($155.64) 156bb
    MP Digga09 ($138.26) 138bb
    CO schniefelus ($100) 100bb
    BTN Manpet ($67.57) 68bb
    SB koch171180 ($130.86) 131bb
    BB rigged4me ($101.50) 102bb

    Pre-Flop: ($1.50, 7 players) hero is UTG+1
    1 fold, hero raises to $3.50, 1 fold, schniefelus calls $3.50, Manpet calls $3.50, 2 folds

    Flop: ($12, 3 players)
    hero bets $8, schniefelus calls $8, Manpet folds

    Turn: ($28, 2 players)
    hero bets $18, schniefelus calls $18

    River: ($64, 2 players)
    hero ???
    Utoljára módosítva: medgypeti által: 2012. 09. 12. 17:00
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  2. #2
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Először arra gondoltam,h blufföltessünk riven egy besült Ahx-et,de az a baj,h többször lesz nála olyan BW,ami kap egy párt is(ráadásul Ah-ra IO=0),így meg valszeg többször fog chb-elni,mint betelni,akkor viszont egy kis bet lenne jobb,fél pot körül(1/3 pottal nem szeretném blufföltetni info nélkül).
    A range valszeg KT+,kész flush(Q9,QJ,J9,98,87,76,65,54,97,86 talán),AQ,AJ,AT(xh),seteket nem feltételeznék és a flushökkel is legkésöbb trn emelnie kellett volna(persze nem mindig).
    Valuet, KQ-ban és AJ-ben látok,mert az ő szemszögéből is az látszik,h nem jött le a flush.Ez 14 kombó és 2-2 KJ,KT(gondolom suiteddel ad meg csak) a flushökből 10 van,akkor elméletileg betelhetsz(50-50).
    A fenti SC-ket és az AT-et sem venném 100%-ra a skálájában.
    Szerintem van benne value.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Az látszik az ellen statokon, hogy szeret barrelezni másodikat is, az ilyenek talán gyakrabban adnak meg törnön másodszorra is húzóra várva. Ettől függetlenül az alap VPIP/PFR szerint nem egy túl aggro srác, nem is egy túl laza sztem. Nem tűnik calling stationnak. Ha az lenne emelném a rivert.

    Így viszont - tekintve az alacsonyabb river agressziót - inkább kivárnék, és azt hiszem river emelésre dobnék.
    Nem érzem, hogy lenne olyan rosszabb lap, mellyel river emelésünkre megadna. Az lehet, hogy eldobna nálunk jobbat ha riveren is emelünk.

    Szettek sztem. benne vannak, UTG+1 emelésre TT-zel 33-mal miért emelne vissza? 3bet = 5%
    Utoljára módosítva: thomyca által: 2012. 09. 12. 21:37

  4. #4
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet thomyca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szettek sztem. benne vannak, UTG+1 emelésre TT-zel 33-mal miért emelne vissza? 3bet = 5%
    Én arra gondoltam,h esetleg azzal(33,TT) emelné a flopot,v a trn-t,de persze játszhat vele lassan,akár a flushel.Így,v úgy a b/f szntm opció.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder Tibibacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 03.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    727

    Alapbeállítás

    Nem sok value-t látok a river betben, easy check/fold.
    70$ van még előttetek, 64$ a pot, így a bet/fold nem opció.
    LifeNitz likes this.

  6. #6
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet Tibibacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem sok value-t látok a river betben, easy check/fold.
    70$ van még előttetek, 64$ a pot, így a bet/fold nem opció.
    Igaz.Benéztem.A push meg valóban erős lenne.

  7. #7
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    KQ (ritkan AJ) az egyetlen ami lecallolhat köbö és vered, de a 2 párok is blöffcatch lapok itt a valuerange-d ellen, szal nem számítanék rá. am csomó ellenfél ellen nem emelnék vissza szettel az ő helyében, tehát az is bőven benne van.
    river check/call sem hiszem, hogy játszik mert az összes besült draw minimum 1 pár ezen a boardon, blöffbefordítást nem várnék tőle.

    talán pusholni akkor érdemes ha szerinted eldob itt egy KJ-t vagy egy 33at.

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder LifeNitz avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hozzászólások
    698

    Alapbeállítás

    ellene nekem nem tetszik a turn bet, nincs 3barrel value itt, igy ha betteljuk a turn es rivert check, olyan kemeny szituba kerulunk oop, h csak a c/x re varunk, mert betre puke az egesz spot.

    en checkelnem a turnt, es probalnam alacsonyan tartani a potot, showdown kerulni, ha turn c/x river c/c-t jatszanek.

    nekem ebben a spotban c/f.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder LifeNitz avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hozzászólások
    698

    Alapbeállítás

    Idézet KisMuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Először arra gondoltam,h blufföltessünk riven egy besült Ahx-et,de az a baj,h többször lesz nála olyan BW,ami kap egy párt is(ráadásul Ah-ra IO=0),így meg valszeg többször fog chb-elni,mint betelni,akkor viszont egy kis bet lenne jobb,fél pot körül(1/3 pottal nem szeretném blufföltetni info nélkül).
    A range valszeg KT+,kész flush(Q9,QJ,J9,98,87,76,65,54,97,86 talán),AQ,AJ,AT(xh),seteket nem feltételeznék és a flushökkel is legkésöbb trn emelnie kellett volna(persze nem mindig).
    Valuet, KQ-ban és AJ-ben látok,mert az ő szemszögéből is az látszik,h nem jött le a flush.Ez 14 kombó és 2-2 KJ,KT(gondolom suiteddel ad meg csak) a flushökből 10 van,akkor elméletileg betelhetsz(50-50).
    A fenti SC-ket és az AT-et sem venném 100%-ra a skálájában.
    Szerintem van benne value.
    tul vekony lineot jarnank ezzel a bettel a riveren+ a bluffot kiemeljuk a rangebol.

  10. #10
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet LifeNitz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tul vekony lineot jarnank ezzel a bettel a riveren+ a bluffot kiemeljuk a rangebol.
    Igazad van,sajnos nem vettem figyelembe a statjait,átsiklottam felette :S.
    Szal az a baj,h ez a srác nem fog callozni semmilyen SC-vel,a range max SBW és any pár,így ezzel és a stackméretekkel együtt sajnos tényleg chb a legjobb.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •