Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 07. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    134

    Alapbeállítás Betfred kifizetési probléma

    Sziasztok!
    A véleményeteket szeretném kérni.
    Pár hónapja játszom a Betfred pókeren, és már többször volt kifizetésem és befizetésem egyaránt, személyazonosságom igazolása a terem felé még az elején megtörtén.
    Befizetéssel és kifizetéssel eddig nem volt semmi problémám a tranzakciók mind neteller-en keresztül történtek, és a kifizetések is 1-2nap alatt sikerültek.
    Jelenleg már kétszer kértem kifizetést az elmúlt napokban netellere, de mindig a Betfred főszámlára teszik a pénzt.
    Most mit csináljak? Más is járt már így?
    Írtam a chat supportnak és ezt válaszolták:

    you should be able to withdraw the fund but for some reason unknow it will not withdraw. there is an unknown error occurring. we will let you know when we have resolved the error via email im afraid i can not offer a time scale

    im very sorry about this
    is there anything else i can help you with

    we will be in touch via email. im sorry about the issue but we were unaware of it until you come on chat it seems to only be with CAD account

  2. #2
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 09. 20.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Adj nekik egy kis időt, mert csak most vették észre a hibát. A Betfred a megbízható termek közé tartozik, meg fogják oldani.

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 07. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    134

    Alapbeállítás

    Ok adok nekik időt annyira nem vagyok megrémülve, pár nap újra keresem őket ha addig nem oldódik meg.

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Valoszinuleg tenyleg csak technikai problema lehet, mert En ket napja kertem ki penzt Moneybookersre es tegnap mar meg is jott!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •