Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (17) összesen
Like Tree1Likes

Téma: AKo vs iso raise

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás AKo vs iso raise

    weaktight | Hand | KAo - $2/$4 No Limit Holdem

    a srác nagyon agressiv reg
    hogy játszátok az lenne a kérdésem. ill. river kérdés ha ebbe a helyzetbe juttok!

  2. #2
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    3bet pre jónak tűnik, izolálásokat amúgy is lehet 3betelgetni. miért tartottad itt a call-t jobbnak?
    amúgy fogalmam sincs, abból h nagyon agresszív a call-t tudom mondani, de kábé csak a blöfföt verjük.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    már foldon vagyok, csak hírtelen nem tudtam mire tenni és elsült a call.
    ami lehet nála sztem. jjKK q10s 10js KJ. Mikor calloltam a KJ-t elfelejtettem betenni a range-be, úgy már dobtam volna, így pedig túl szűk volt a range nekem a dobáshoz.

    amiről szintén megfeledkeztem, h limpelő kisstack volt a partiban aki miatt sosem fog bluffolni, innen kiindulva turn még call de river easy fold. bár ez is cáfolandó mert a limpelőnek annyira kis stack-ja van h nem sok vizet zavar.

    a q10o AQ-t még mindig verem.

    Azért nem 3beteltem h bent tartsam a gyengébb A és K magasokat. a limpelő nem igazán izgatott.

    kíváncsi vagyok mire szavaztok, mi volt nála.
    Utoljára módosítva: kacorkiraly által: 2012. 10. 04. 19:56

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    k4s Q6s QK QQ+ szerű lapokkal szeretem 3betelni az izolálókat sokszor QQ-val is csak adom azért h bent maradjon a fish. ha tudom róla hogy lightan adja akkor persze meglépem, de nálam a standard játék bent tartani az olyan lapokat amiket dominálok.

    bár egy idő után könnyen readelhető ez a játék a regek szemében, ha észreveszem akkor változtatok rajta.
    Utoljára módosítva: kacorkiraly által: 2012. 10. 04. 19:43
    misirulez likes this.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    flopon reraiseli valaki információért és értékért egyben?

  6. #6
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet kacorkiraly eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    k4s Q6s QK QQ+ szerű lapokkal szeretem 3betelni az izolálókat sokszor QQ-val is csak adom azért h bent maradjon a fish. ha tudom róla hogy lightan adja akkor persze meglépem, de nálam a standard játék bent tartani az olyan lapokat amiket dominálok.
    Én se hiszem, hogy fog a reg dominált lapokkal callolni, a 3bet szerintem csökkenti a profitot.

  7. #7
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    ez sok mindentől függ, de nagyon sok regtől látom ilyen szituban a callokat, teljesen jó szerintem is.
    mivel izolálni elég lazán szoktak (adott szituban talán nem, mert csak 20bb az ellenfél) szeretem 3betelni, s egy idő után AKval is kelleni fog, de addig jók ezek a callok, az 5bb-s pre size miatt egy nagyobb potban fogjuk az ellenfélt dominálni jó esetben.

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    j5 flush volt nála. ha tudom h ennyire szélesen izolál akkor 3betelem

  9. #9
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Az van,h itt nem callozhatsz riveren.
    Azt számolgattam,h amit el tudok képzelni a reg rangeből,amivel egy 20bb-s short fisht izolál,kb.olyan lapokkal betelhet tovább turnön és aztán a riveren,mint az AK(6),AJc(3),QcJ(2),QJc(4),JcT(4),JTc(2),KJ(4),44( 3),KK(1),JJ(1),88(3),kb. 8db flush(76,97,T9,J9,JT,Q9,QT,QJ) és bluffként QcT(4),AQc(3),ATc(3) kezeket tudnám elképzelni.
    10 bluff a 41 value handjéhez képest,vagyis kb.20% a bluff freq itt,így PO nincs a callra,mivel minden lapja ver a bluffökön kívül,meg mondjuk split az AK,amit viszont nem is biztos,h betel riveren.
    Igazából bluffbe forduláson gondolkoztam,mondjuk 200bb deepen,de sajnos túl sok viszonylag erős keze van ahhoz,h jó FE legyen egy bluffpushoz.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    igen már én is dobom, csak nem feltételeztem róla ilyen tág ranget. sztem teljesen hülyeség 20bb-s limpet izolálni j5s-el. ha ezt tudom, pre és fostflop is mást csinálok.

    így pedig AQ Q10-re tudtam tenni amit verhetek.
    velue ként pedig KJ Q10s QJs 10js 44

    persze easy fold

    flopon reraise-eltek velue-ért és info ért?

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •