Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
  1. #1
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás ****a albérlet kiadó

    A lakás a nyár utca / dohány utca sarkán van közvetlen az Araz hotel mellett. Blaha gyalog 3 perc, éjjel nappali gyrosos hamburgeres, + több sima bolt is van. Közelben doboz simpla mint szorakozóhely akácfa-mokka söröző. Nappal ugye egy egész piac + tesco is van, ezek mind 5 perces vonzáskörzetben.
    A lakás nem rég lett felújítva, modern berendezésű konyha/wc két tágas szoba, és egy kissebb félszoba. Kb 70nm a lakás pontosan nem tudom.
    https://www.google.hu/maps/vt/data=A...V8NtL8C5GCuSmw

    Jelenleg 2en vagyunk, egyik opció hogyha egyedül jönnél akkor a nagyobbik szoba kiadó ahol eddig én voltam a másik, hogy az egész pecó kiadó ha ketten jönnétek.

    Az egész bérleti díj havi 85e. Ha csak a nagyobbik szoba érdekel akkor az ennek a 60%, azaz 51,000Ft/hó.
    Kaució szükséges (természetesen szerződés is) ami 2 havidíj.

    Holnap teszek fel képeket is, lehet privátban vagy itt is érdeklődni.

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder Csoszogi33 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 03.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    849

    Alapbeállítás

    Szia! Rezsi, közös költség? Be van e rendezve?

  3. #3
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Nem túl jók a képek élőben szebb.
    http://www.kepfeltoltes.hu/121006/IM...toltes.hu_.jpg
    http://www.kepfeltoltes.hu/121006/IM...toltes.hu_.jpg
    http://www.kepfeltoltes.hu/121006/IM...toltes.hu_.jpg

    közös ktsg 22, gáz nyári hónapokban 2,5k villany 10k. Téli hónapokban még nem voltam nem tudom mennyi, de minden oldalról fűtött lakások veszik körül, tehát sztem nem vészes.

    Annyi + infó még hozzátartozik, hogy a lakás eredetileg 120e-s havi áron ment több évig(én láttam is az előző bérlő szerződését), de amikor mi vettük ki (Március) pangott a piac és a tulaj gyorsan akart bérlőt találni, 100 ért hirdette amit mi lealkudtunk 85e.-re.

  4. #4
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    A nappaliban van egyébként egy kandalló is azzal még tovább lehet spórolni, holnap lövök képet arróla is.

  5. #5
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Jól értem, hogy 51 + rezsi a külön nagyobb szoba? Ennyiért már kiveszel egy garzont magadnak, ahol nem kell másokkal lakni, nem?

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jól értem, hogy 51 + rezsi a külön nagyobb szoba? Ennyiért már kiveszel egy garzont magadnak, ahol nem kell másokkal lakni, nem?
    Sot, 51ert nem csak garzont kapsz... Mondjuk tenyleg jo helyen van, szoval akar realis is lehet a 85

    En inkabb a kozos koltseget sokallom, meg a teli gazrol se volt diszkreten szo. Egy ilyen nagypolgari lakasban,ahol a belmagassag altalaban 4m korul van siman lehet akar 50 is a teli honapokban. Ezt onnan tudom, hogy en augusztusban kerestem uj albit,es minden kiszemelt helyen, ami szoba johetett,elkertem a regi kozuzemi szamlakat legalabb 1 evre visszamenoleg, es a hasonlo lakasoknak altalaban ennyi volt a gaz szamlaja. Ahol nem mutattak meg,azonnal elkoszontem.
    Utoljára módosítva: Szecska által: 2012. 10. 07. 20:20

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 24.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Jó helyen? Ez már Mordor

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Ha nekem szolt, akkor inkabb felkapottat irnek. Mi az a mordor?

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 05. 22.
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    pókereseknek azt írd meg, mennyire van áthallás a házban? vagyis mennyire lehet nyugodtan tiltelni?

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Idézet Buytherest eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó helyen? Ez már Mordor
    LOL MORDON BP-n kicsit odébb van. + blahán mindig vannak jardok többen, meg aluljáró kamerás. + ez amerre van, az nem vészes környék! Jó kocsmák, gyorséttermek az utcába... (vagy a mellette lévőbe)

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •