Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (24) összesen
Like Tree25Likes

Téma: Zárolták a számlám. Segítség kéne!!!

  1. #1
    Fanatikus tag bordas88 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás Zárolták a számlám. Segítség kéne!!!

    Sziasztok a Bwin termében játszom, tegnap előtt egy nagy butaságot csináltam. Az egyik ismerősöm tartozott 300$ al és ő is pokerezik az egyik ongames teremben megkért hogy a rolljából adhassa meg a pénzt. Beültünk egy HU asztalhoz nl100 ra és szép lassan pár leosztás alatt elbukta nekem a 300$árt. Ma délután zárolták a számlám (felhívtam és az övét is) nekem kb 10K$ om van fen bwinen és egyenlőre nem válaszolnak az email -emre. Volt már valaki hasonló szituba? Megtehetik hogy a fennlévő pénzem nem adják vissza? Örülnék ha valaki tudna segíteni.

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 01. 09.
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Megtehetik, benne van, hogy buksz mindent. Kérdés, hogy a support hogy fog reagálni rá, mert a 10K-hoz viszonyítva a 300$ nem nagy pénz, de a szabály az szabály... Miért nem cash outolt haverod és úgy tolta át a pénzt?

  3. #3
    Fanatikus tag bordas88 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    Azt mondta ilyen kisebb összeggel csinált már ilyet és nemvolt gond. Na meg azzal érvelt hogy így sokkal gyorsabb.

  4. #4
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Nem ertem, hogy miert kell rizikozni 300 dolcsi miatt, foleg egy ilyen accounttal ahol ennek a penznek a sokszorosat is elbukhatod...
    Nagyon sokszor elojott mar ez a tema a forumon, hogy ennek az atjatszasnak vannak veszelyei...
    Ha Akademias az accountod akkor kerd meg a Zoleee-ekat jarjanak kozbe az erdekedben.

  5. #5
    Őstag Koszka9999 avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    1.090

    Alapbeállítás

    Nem akarlak elkeseríteni, de sajnos benne van a pakliban. Elég nagy butaság lenne ha emiatt buknál 10K-t
    "Zseton kell, nem imidzs"

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 13.
    Hely
    Cleggan
    Hozzászólások
    649

    Alapbeállítás

    Már bocs,de nekem így nagyon nem áll össze a történet.
    Ha van 10 K a számládon,akkor a 300 tényleg nem kenyérre kell.Megvárhattátok volna amíg találkoztok,és akkor odaadja személyesen,ha már úgyis a haverod.
    Vagy ha nem tudtok találkozni,miért nem küldte át moneybookrsen vagy netelleren keresztül?
    Vagy sima banki átutalással?
    Ha ennyi pénz van a számládon nyilván nem volt ennyire sürgős...
    Úgy vélem az ilyen "hülyeségek" mögött mindig valami tisztátalan dolog (csalás,összejátszás ,multiacc áll)
    Úgyhogy ne haragudj ,de nem tudlak sajnálni.
    Ha ilyen bolond vagy,akkor megérdemled.
    dfecco23, NitroHUN and Wasserstein like this.
    ""..de ha addig élek is,a hídon átmegyek!
    -Márpedig csak addig élsz..."

  7. #7
    Fanatikus tag bordas88 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    HU asztal volt. Semmi csalás nincs a háttérben. Mivel sok terem alapból engedélyezi a játékosok közötti utalást nem hittem volna hogy ebből ekkora gond lesz. A srác nettelleres én moneybrokerses... Utólag belátom hülye voltam és inkább banki átutalással kelet volna megoldani még ha az több időt is vesz igénybe.

  8. #8
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet bordas88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    HU asztal volt. Semmi csalás nincs a háttérben. Mivel sok terem alapból engedélyezi a játékosok közötti utalást nem hittem volna hogy ebből ekkora gond lesz. A srác nettelleres én moneybrokerses... Utólag belátom hülye voltam és inkább banki átutalással kelet volna megoldani még ha az több időt is vesz igénybe.
    erre van a pénzcsere topic (mondjuk simán lehetett volna regisztrálni még 1 ewalletet, nem kerül semmibe...)
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  9. #9
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 06. 26.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Én is hasonlóba keveredtem anno a bwin-en, ugyan így Hu cg-ben sajna engem is zároltak és akárhogy próbáltam zöldágra vergődni a supportal csak annyit sikerült elérnem, hogy a pénzt kifizessék. Mivel nálam akkoriban inkább a tudatlanság játszott szerepet, így segítőkészek voltak és kifizették a pénzt, de a számlám végérvényesen zárolták. Meg kellett adnom a bankszámlám adatait/bankom adatait és küldték a pénzt. Jó lecke volt.

  10. #10
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    163

    Alapbeállítás

    Most biztos megfogják vizsgálni az eddig tranzakcióid, játékod, valamint a haverodét is, hogy volt-e hasonló, ha egyedi eset szerintem egy zárolással megúszhatod,de kifizetnek.
    Ha ennyi pénzed van bent, nem lehetsz már kispályás, és az akadémián is van sok hozzászólásod, ezt tudnod kellett volna, hogy erre ugranak a termek.
    Mivel nem promós pénzt játszottál át, úgy vélem nem lesz gond.
    A bwin ügyfélszolgálata mindig is híresen lassú volt.
    Segíteni maximum az akadémia tud, ha gubanc lenne, de csodát ők se tudnak tenni.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •