Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (18) összesen
Like Tree2Likes

Téma: NL50 Zoom JJ 4bet pot

  1. #1
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás NL50 Zoom JJ 4bet pot

    Az illetővel sokat 3betelgettük korábban egymást, de nem alakult ki nagy pot. Szóval itt 4bet/broke volt a tervem preflop, de csak megadott.

    367 hand, 26/21/21% BU 3bet (24 alkalom)
    note róla
    3b call OOP MP vs CO, QxxKx-en x, x/c, x/f (pp, Qx?)

    4bet call range-e 120bb deep sztem: 99-QQ, AK, AQ, talán vmi sc? Nemtom. Itt Zoomon olyan idióta mutatásokat látok néha, hogy akár 50%-os range-re is tehetném a 4b callja után (láttam már Q8s-et meg 33-at is).

    Flopon floatolhat Ax-szel?

    $0.25/$0.50 No Limit Holdem
    PokerStars
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($102.81) 206bb
    UTG+1 ($102.86) 206bb
    Hero (CO) ($61.40) 123bb
    BTN ($65.92) 132bb
    SB ($33.08) 66bb
    BB ($51.50) 103bb

    Pre-Flop: ($0.75, 6 players) Hero is CO
    2 folds, Hero raises to $1.25, BTN raises to $4, 2 folds, Hero raises to $9.50, BTN calls $5.50

    Flop: ($19.75, 2 players)
    Hero bets $9, BTN calls $9

    Turn: ($37.75, 2 players)
    Hero ($42.9)?
    Utoljára módosítva: fLeSs által: 2012. 10. 07. 11:36

  2. #2
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 07. 09.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Szerintem egy ilyen száraz floppon elég sokszor fog floatolni ászokkal,de még simán benne van a rangébe a közepes pocketek vagy elenyésző százalékban a slowplayelt monsterek. Én ezen a turnön betelnék 18$ körül ami tűnhet úgy hogy riveren akarom vele betetetni viszont ha megadja akkor nagy valószínűséggel sőt szinte biztos hogy hátul leszel és a bubi riveren kívül mindent check foldonék. Egyszóval én ezen a turnön inkább megpróbálnék erős kezet reppelni mint hogy elcheckeljem. Lehet,hogy ez amit leírtam teljesen baromság,azért elnézést,akkor javítsatok ki. Nekem ez lenne a lineom.

  3. #3
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Kicsit deepek vtok,miért nem betelsz akkorát flopon,h turn kényelmesen ai mehess(persze nem A-on)?
    Nyilván floatolhat is,akár Ax-el,viszont sztm soxor lesz nála egy közepes PP,így én ch-elnék és ha pushol callozom(miért pusholna A-t,nemigaz?!),ha kicsit betel(h betegye riven) dobnék,mivel közepes P-eket chb-elné valszeg,bluffből gyakrabban pusholna,értékért meg olyat hívna,amit megadsz egy A-nál kisebb párral.
    Az én feltételezett rangem 99+,AQ+ és SBW.Ha kiveszem a párokat belőle és bennehagyom a J,Q,K high SBW-eket melyekkel blufföl,+ az Ax-eket,akkor 35% az EQ,viszont sztm a betsize fontos része itt a dolognak,ugyh a fentieket mindenképp érdemes figyelembe venni.Amig nem ismered ki a sizeokat tőle,addig csak ilyen éles különbséget tudnék csak tenni(én bluffölnék kis sizeal itt pl.,de nem tudom mennyire elterjedt ez).

  4. #4
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    ő mit lát rólad, mennyire vagy agró meg 4bet happy? Monster a range-ében van ezek alapján?
    flop lehet kisebbet betelnék.
    turn pici bet/call tetszik, nem fog dobni pp-t néha meg blöffbefordul velük, ahogy az egyéb floatjaival is. Ha Aval rátolja akkor valszeg elég jó playa.
    riveren meg sztem már nem nagyon lesz se value a betben, se blöff a rangében ha checkelsz. persze utóbbi nem biztos.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2012. 10. 07. 17:56

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Sajóvelezd
    Hozzászólások
    520

    Alapbeállítás

    Én mindenképpen betelnék még mert ezen a flopon kb bármivel megad és ezen a turn egy 77-TT-et pl szerintem már elfog dobni.Ha visszatolja akkor meg lesz egy note-od.

  6. #6
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Preflop nagyon tág a 4b call range. Turntől nekem chc chc a lineom, mivel minenféle sc lesz nála és jobb broadwayek pp-k nem igazán, és QQ+tól se tartanék. Ha betelsz eldobatod a bluff ranget és a range nagy százalékát az teszi ki.
    Utoljára módosítva: Roleks által: 2012. 10. 07. 17:53

  7. #7
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    nekem is eszembe jutott a cc, elsőre azért tetszik jobban a kis bet/call mert a pocketek ellen is megy be pénz s néha be is baszhatja h dobassa a QQmat, viszont valszeg egy 77-TTet cbackel, persze nem biztos. Kmagas ellen mind1, ott is azt kell végig gondolni vajon mennyire ugrik rá egy kis turn betre, (jobban e mint a cre) de szerintem elégszer szoktak.

  8. #8
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Itt PA-n a kis betcall a menő azt észrevettem , de nem árt megvizsgálni az ellenfél ranget a mi rangeünket és, hogy melyik lineal nyerjük a legtöbb pénzt a range nagyrésze ellen.

  9. #9
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    ha nem 3beteli a pocketpárokat, akkor teljesen jogos h a range-e nagyrésze air. most már csak az a kérdés, h a checkre betel e inkább kettőt vagy a kisbetre tolja e inkább rá.

  10. #10
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    Turn: ($37.75, 2 players)
    Hero checks, BTN bets $21.50,

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •