Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
Like Tree3Likes
  • 3 Post By pindrokk

Téma: NL100 KQs vs 2nd barrell

  1. #1
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás NL100 KQs vs 2nd barrell

    $0.50/$1 No Limit Holdem
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($98.80) 99bb
    UTG+1 ($74.42) 74bb
    CO ($158.86) 159bb
    Hero (BTN) ($137.62) 138bb
    SB ($106.08) 106bb
    BB ($129.40) 129bb

    Pre-Flop: ($1.50, 6 players) Hero is BTN
    UTG raises to $3, 2 folds, Hero calls $3, 2 folds

    Flop: ($7.50, 2 players)
    UTG bets $5, Hero calls $5

    Turn: ($17.50, 2 players)
    UTG bets $14, $14 to Hero ($129.62)?

    UTG 27/21, 55% flopcb, 67% turncb. Fog itt blöffölni? Fog gyengébbel betelni?

  2. #2
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Mennyit nyit UTG?Mekkora minta?
    Rossz barell card jött és mégis cbeteli,habár magas a tcb-e,mégis a fcb-el összevetve nem olyan durva.A range 8x,Kx(valszeg KQo és KTs az alja),AA és turnölt FD(JT,QT,QJ,KT,KJ,KQ,AT+).Mivel elég laza lehetnek további Axs-ek is a rangeben és esetleg 1-2 magasabb SC(viszonyalag sok 8x).Szűkebb-feszesebb range ellen 34-36% EQ.
    Riveren A,J és any h lesz rossz lap és persze a river call függ a blufffq-től is(ha magas,akkor A sem rossz lap).
    River cb?
    Ha minden összeáll,akkor turn/riv c.

  3. #3
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    utg milyen laza? gyengébb K a range-ében? figyelembe veszi a vélt erős utg range-ét szerinted annyira, hogy végig lőjön airral?
    turn barrelje viszonylag magas, szal fog barrelezni bőven, ezt a boardot floatolhatod airrel is, meg minden párral, amit dobhatsz késöbb. essetleg vaueból is betelhet itt még JJ-QQ is.

  4. #4
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    utg milyen laza? gyengébb K a range-ében? figyelembe veszi a vélt erős utg range-ét szerinted annyira, hogy végig lőjön airral?
    turn barrelje viszonylag magas, szal fog barrelezni bőven, ezt a boardot floatolhatod airrel is, meg minden párral, amit dobhatsz késöbb. essetleg vaueból is betelhet itt még JJ-QQ is.
    Turn cbet csak egy szám, nézd mellé azt is hogy nagyon alacsony a flop cbetje, és látod, hogy milyen őszinte.
    Szerintem nem vészes a dobás.

  5. #5
    Handelemző pindrokk avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hely
    top of the range
    Hozzászólások
    994

    Alapbeállítás

    A flop 55%os cbet csak egy átlag szám, ezen a flopon sokkal több lesz a cbetje. Nem írsz fontos adatokat mint például az ellenfél utg range, a te btn cold call %od, te float happységed stb.
    Ettől függetlenül itt sztem nagyon kirívó esetekben lehet csak jó a fold, egyébként call, re-evaulate river
    BelaKecske, qwertibie and Roleks like this.

  6. #6
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Turn cbet csak egy szám, nézd mellé azt is hogy nagyon alacsony a flop cbetje, és látod, hogy milyen őszinte.
    Szerintem nem vészes a dobás.
    ezen a floppon jóval többet fog cbetelni, illetve a saját szmaimból kiindulva, nekem is 55-58 körül volt a cbetem régen és hasonló a turnon, mégsem barreleztem keveset meglátásom szerint.

    persze ha ennyi adat van és nincs egyébb infó, note stb, akkor nem vészes a dobás nyilván.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •