Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (19) összesen
Like Tree1Likes

Téma: NL5 AQ reg ellen, river bet

  1. #1
    Fanatikus tag Predatorman avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás NL5 AQ reg ellen, river bet

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    PokerStars
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($12.50) 250bb
    CO ($5.33) 107bb
    Predatorman (BTN) ($6.18) 124bb
    SB ($5) 100bb
    BB ($7.01) 140bb

    Pre-Flop: ($0.07, 5 players) Predatorman is BTN
    UTG raises to $0.18, 1 fold, Predatorman calls $0.18, 1 fold, BB calls $0.13

    Flop: ($0.56, 3 players)
    BB checks, UTG bets $0.34, Predatorman calls $0.34, BB folds

    Turn: ($1.24, 2 players)
    UTG bets $0.45, Predatorman raises to $1.60, UTG calls $1.15

    River: ($4.44, 2 players)
    UTG bets $3.85, $3.85 to Predatorman ($4.06)?

    Sziasztok!


    Ellenről csatoltam a statokat. Nem tudom, hogy itt mivel állok szemben.. Szerintetek?

    BB egy 50/4et játszó (80 hand) fish volt.

    Annyi note van, hogy KJx rainbow floppon a cbetemet raiselte, majd mutatott egy KJ két párt.
    Csatolt képek Csatolt képek
    "szerintem ez egy nagyon egyszerű bet fold abban az esetben ha 1/2pot pot közelit betelsz,így megjátszva beleszartál a ventilátorba."

  2. #2
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 05.
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    Szia! Én is ezen a téten játszok. A turn visszaemeléssel mi volt a célod? Gondolom be akartad pakolni ellene

    Én a blöfföt és a kis kézbe párokat amivel fullja van telejsen kizárnám /a passzivitás és a kis preflop emelés% miatt/, marad tehát, hogy nála is A van. A kis minta miatt nem lehet eldönteni, hogy milyen kisérövel, szerintem AT/AJ+

    AJ-t vered, AQ felezés, AK ver, 1:2-höz banki esély mellett, és a turn visszaemelés fényében call-olnám.

    Lehet rossz döntés, de egyszer élünk

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder LifeNitz avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hozzászólások
    698

    Alapbeállítás

    pre 3bet,

    as played river call.

  4. #4
    Fanatikus tag Predatorman avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    Idézet szent666 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia! Én is ezen a téten játszok. A turn visszaemeléssel mi volt a célod? Gondolom be akartad pakolni ellene

    Én a blöfföt és a kis kézbe párokat amivel fullja van telejsen kizárnám /a passzivitás és a kis preflop emelés% miatt/, marad tehát, hogy nála is A van. A kis minta miatt nem lehet eldönteni, hogy milyen kisérövel, szerintem AT/AJ+

    AJ-t vered, AQ felezés, AK ver, 1:2-höz banki esély mellett, és a turn visszaemelés fényében call-olnám.

    Lehet rossz döntés, de egyszer élünk
    Köszönöm a meglátásod, egyébként én is megadtam, meg is lepődtem, majd később bemásoloma a végét


    Idézet LifeNitz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pre 3bet,

    as played river call.
    Elsőre én is így gondoltam, de nem tudom mit tettem volna egy 4betre. Tehát a következő a kérdés: ha 4betel, akkor be kéne pakolni, és imádkozzak, hogy elöl vagyok?
    "szerintem ez egy nagyon egyszerű bet fold abban az esetben ha 1/2pot pot közelit betelsz,így megjátszva beleszartál a ventilátorba."

  5. #5
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet Predatorman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elsőre én is így gondoltam, de nem tudom mit tettem volna egy 4betre. Tehát a következő a kérdés: ha 4betel, akkor be kéne pakolni, és imádkozzak, hogy elöl vagyok?
    Hát ha már imádkozni kell, az régen rossz Néha azért jól jön.
    Preflop allin-t nem adnék meg AQo-al. Sztem vmi ilyesmi lehet az ellenfél 4bet range: 99+, AJs+, AKo
    Ez ellen pedig bőven hátul van az AQo.
    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 64.372% 61.49% 02.88% 593856444 27806760.00 { 99+, AJs+, AKo }
    Hand 1: 35.628% 32.75% 02.88% 316269492 27806760.00 { AQo }
    A pre 3bet sztem is jó ötlet.
    A flop-on raise-eltem volna, h eldobja az FD-t. Ha turn-re 4 vagy 7 vagy treff jött volna és nagyot hív, akkor fold. De minden mást lőttem volna tovább turn-ön és riveren is.
    Ebben az esetben: sztem sima call a river. Ha full-ja van, akkor az bad beat és nem a te hibád Egy egyszerű monitorköpködéssel elintézhető
    "A végtelenbe és tovább"

  6. #6
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    ketten mondjátok a pre 3betet, miért lenne az jobb mint a call?

    az ilyesmi 4bet range: 99+, AJs+, AKo nem lesz jellemző, főleg ha ezt 4bet/call range-nek gondoltad.

    btw river call, lehet nála besült l****, persze full is, de elég erős a lapunk, gyengébb Akat is betelhet, meg még kitudja mit játszik így,

  7. #7
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az ilyesmi 4bet range: 99+, AJs+, AKo nem lesz jellemző, főleg ha ezt 4bet/call range-nek gondoltad.

    btw river call, lehet nála besült l****, persze full is, de elég erős a lapunk, gyengébb Akat is betelhet, meg még kitudja mit játszik így,
    Én arra gondoltam h kb ezekkel a lapokkal menne allin az ellenfél. Szted mi lenne a helyes range? Allin mennél AQo-al egy 5%-ban 3bet-elő ellen?
    "A végtelenbe és tovább"

  8. #8
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Ja azért 3bet-elném preflop, h minél korábban elkezdjek pot-ot építeni főleg h még van egy nagyon fish játékos is BB-n. Nálam az AQ ehhez elég jó.
    De lehet h teljesen rosszul gondolom, ezt nem zárnám ki
    Utoljára módosítva: Wasserstein által: 2012. 10. 13. 09:55
    "A végtelenbe és tovább"

  9. #9
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    fingom nincs a nl5 4bet-call range-ekről, de felteszem history nélkül korai pozban QQ+ AK vagy feszesebb, késöbbiben bejön a JJ is. Valueból 99el meg AJvel nem nagyon 4betel senki itt szerintem, magasabb limiten sem ok nélkül.

    4betre nyilvan dobjuk az AQ-t.

    pre 3bet AQval akkor jó, ha az ellenfél sokat callol gyengébb, dominált handekkel, keveset 4bet blöfföl vmint ha van valami fogalmunk arról, hogy milyen range-el játszik és milyen fajta játékos stb.

    adott szituban utg oop kapna egy 3betet, valszeg erős range-el folytatná call-lal, ha egyáltalán callolna bármivel is, + a 3bettel kizárnánk a fish-t is a potból.

  10. #10
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pre 3bet AQval akkor jó, ha az ellenfél sokat callol gyengébb, dominált handekkel, keveset 4bet blöfföl vmint ha van valami fogalmunk arról, hogy milyen range-el játszik és milyen fajta játékos stb.

    adott szituban utg oop kapna egy 3betet, valszeg erős range-el folytatná call-lal, ha egyáltalán callolna bármivel is, + a 3bettel kizárnánk a fish-t is a potból.
    Erre nem gondoltam. Köszönöm, h ilyen érthetően leírtad. Ma is tanultam vmit
    "A végtelenbe és tovább"

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •