Eredmény: 1 - 3 (3) összesen

Téma: Segítség!

  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 02. 05.
    Hely
    Aba
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás Segítség!

    Sziasztok!

    Segítségre lenne szükségem, történt ugyanis, hogy múlt vasárnap játszottam a pkr 15k non depositor freerolján, amin 2. helyezést értem el.A nyeremény 125 dollár lenne, de ehhez bekellene fizetni a terembe min. 10 dollárt, sajnos dombornyomott kártyám nincs és a skrillem is üres!A jövö héten tudok a skrillre utalni, de addigra lejár a befizetés határ ideje,ami ma éjfél!
    Ezúton szeretnék segítséget kérni, akinek van skrillje, és tudna nekem kölcsönözni 12dollárt azt megkérném jelentkezzen! Nem kenyerem az ilyesmi,de más lehetőséget nem tudok! Természetesen ha valaki tudna segíteni akkor én 15 dollárt utalnák vissza!
    Nem szeretném elveszíteni, azt a nyereményt, mert az már elég szép kezdő tőke lenne abban a teremben!
    Ha valaki úgy gondolja, hogy így ismeretlenül megbízík bennem és segít, azt kérem jelentkezzen !
    Itt a linkje a fotonak a 2. helyröl:
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

    Remélem tud valaki segíteni!Köszönöm!
    Üdv! szép napot kívánok mindenkinek!

  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 20.
    Hely
    Tisza
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Olyat még nem hallottam, hogy van egy befizetési határidő és ha nem fizetsz be akkor a nyeremény elúszik. EZ MARHASÁG, egyébként miért kell koldulni?

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 02. 05.
    Hely
    Aba
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Mert ez jutott eszembe, más nem! csak nem akartam elvesziteni azt a nyereményt Egyébkén ez egy token azt nyertem!
    Tudtam, az első hozzá szoló hozzám vágja a koldulást, de már nem is érdekel az egész, én az évek alatt számtalan pokeres társamnak, segitettem mikor én kérek leszarnak, csak mert most nekem alakult ilyen szarul!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •