Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen
Like Tree4Likes

Téma: NL50 6max turn kérdés

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 24.
    Hozzászólások
    253

    Alapbeállítás NL50 6max turn kérdés

    MP: $40.60
    Hero (CO): $49.25
    BTN: $85.47 22/18, raise cbet: 7, turn AFq:27, wtsd:29 wwsf: 43 6k hand
    SB: $69.05
    BB: $50.00
    UTG: $28.16

    Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with Q A
    1 fold, MP calls $0.50, Hero raises to $2, BTN calls $2, 2 folds, MP calls $1.50

    Flop: ($6.75) Q 6 J (3 players)
    MP checks, Hero bets $5, BTN calls $5, MP folds

    Turn: ($16.75) 4 (2 players)
    Hero bets $12, BTN raises to $25, Hero ???

    nincs köztünk különösebb dinamika, pár napja játszom csak ujra a siteon.
    mi lehet ami flopon nem raisel itt meg igen? hogyan játszanátok a helyemben?

  2. #2
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet yodalino eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése


    mi lehet ami flopon nem raisel itt meg igen? hogyan játszanátok a helyemben?
    pre 3betjével mi a helyzet, QQ, JJ 3beteli szerinted az izódat itt?

    Floppon nem nagyon fog húzókat raiselni. Ezeket raiselheti itt. Szettel láttad esetleg játszani már?

    Mit gondol ő rólad, turn mennyiszer folytatsz Qx-et, húzót, lesz e nálad itt semmi?
    Mit gondolhat arról, hogy milyen range-el mész tönkre?

    Én egyébként úgy vagyok, h annak ellenére h a jobbakat flop raise-el játsza gondolom, ha nincs erős okom arra, hogy tönkremenjek ellene, akkor dobnék, határeset döntés, nem ezekkel a szitukkal fogsz pénzt keresni.
    Macko1 and tylerhungary like this.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    Nem tudom h a fish jelenléte befolyásol e valamit, mert nagyon húzós a board és nem szívesen adnék szabad lapot turn-re ezért minden velue lappal emelnék flopon. Ő lehet úgy gondolkozik, h bent akarja tartani a fish-t flopon.

    Drawal játszhat így sztem, de a legtöbb kombináció ami lehet nála az munster draw, talán 89s 78s.

    munster drawal mint AJs A10s K10s én sztem bepakolnám flopon.

    lehet nála éppenséggel QQ is de csak 1 kombináció van belőle. JJ 66.

    JQ sztem 100% h emelne flopon.

    összességbe fogalmam sincs h mi van nála. dobásra szavazok
    Utoljára módosítva: kacorkiraly által: 2012. 11. 22. 09:14

  4. #4
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Nem tűnik idiótának, mi erőt mutatunk, hogy flopon és turnön is belehívunk két ellenfélbe broadway boardon. Tehát jó eséllyel lehet lapja, így nem tartom rossznak a dobást.

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Olyan kevésnek tűnik a reraise.. épphogy több, mint min.r. Ez lehet akár FD is, csak azt nem értem, hogy ha látja, hogy 2 emberbe (igaz 1 csekk után) beteltél, majd turnon is hívod.. Inkább erősebb lap ez.. talán set, amivel nem akart elijeszteni flopon.. Amúgy nem hinném, hogy a turn visszaemelésre - 22/18-tól- TPTK elég lesz.
    Dobnám.

  6. #6
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Mindenképpen dobnék.

    Nem tartom logikusnak, hogy itt FD-val raiselne, ahogy írjátok páran. Tipikusan ha ezekkel callolt a flopon, nem fogja itt raiselni, ahol már ilyen sokba kerül neki, egyszerűen pszichológia miatt nem jellemző a játékosokra ez, mivel itt már többe kerül a raise, viszont nincs kész lapja.

    Fish miatt simán lehet a pre flat rangeben QQ-JJ is. Valóban a standard játék ezekkel a flop raise volna, de úgy gondolom a flat is lehet jó, ha úgy gondolja, sokszor marad bent a fish. Így bizonyos turnökön lehet hogy dobnia kell, de ezt szerintem van hogy kiegyensúlyozhatja az, hogy bent tartjuk a fisht. Nem kell mindig a standard játékot játszani, hogy setem van, raiselek mert DH a flop

    Tehát erős a range, főleg mivel a mi perceived rangeünk is erős a flop 3way cbet, és turn folytatás miatt.
    R1per2 and differentborder like this.

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Mi lehet az oka a visszaemelés mértékének?

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    jobban átgondolva megadnám, mert emelhet értékért AQ QK val draw ellen, amivel már river nem fog értéket látni ezért checkel. áhh de nem jó mert 17 marad előttünk. marad a dobás

    JJ 66 talán van értelme bent tartani a fish-t. de ha QQval tartjuk bent akkor csak drawal fog megadni ami nem cél.

    akármi is volt nála sztem nem sok értelme volt annak amit csinált.
    Utoljára módosítva: kacorkiraly által: 2012. 11. 22. 12:12

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 24.
    Hozzászólások
    253

    Alapbeállítás

    igen a 3b statot kihagytam: 4,7% > simán cc-ozhat pre JJ vagy QQ itt

    Tir-X véleményével nagyon tudok azonosulni, a megoldás kulcsa sztem az utolsó mondat
    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tehát erős a range, főleg mivel a mi perceived rangeünk is erős a flop 3way cbet, és turn folytatás miatt.
    Már a flop cbet is baromi erős tőlem ezen a flopon egy fishel a kasszában , utólag visszanézve nehezen tudom elképzelni hogy draw-al ezt játszaná.
    Plusz a sizing is elég ilyesztő. Sajnos nem derül ki mi volt nála, mert messzire hajitottam az AQm

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 24.
    Hozzászólások
    253

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szettel láttad esetleg játszani már?

    Mit gondol ő rólad, turn mennyiszer folytatsz Qx-et, húzót, lesz e nálad itt semmi?
    Mit gondolhat arról, hogy milyen range-el mész tönkre?
    mineolt 6k hand ez, közös kb 2-300 lehet, nem tudom mit gondolhat de nemhiszem h túl lesz levelingelve még

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •