Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
Like Tree3Likes
  • 1 Post By Tir-X
  • 1 Post By crazy3317
  • 1 Post By misirulez

Téma: KK turn dobás

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás KK turn dobás

    weaktight | Hand | KK - $1/$2 No Limit Holdem

    25/22 es 300 hand alatt 100% dobott 3betre ezért maradt most el a 3betem. turn cbet 0 volt eddig szóval fel szokta adni, ha nem találta el a flop ezért is tűnik itt hitelesnek a Q nála. De lehet még AA és KK is szóval mást ne mnagyon tudok a kezébe adni. Jó volt itt a fold akkor?

  2. #2
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Mondjuk KK Nálad van, és az amúgy is csak chop
    Nekem az a gondom, hogy TT és JJ ugyanúgy vbetel tovább a turnön, mint Qx. Én még callolnék turnön, és ha riveren is betel, az már soha nem lesz gyengébb. Főleg ez a félős size, ez olyan fura turnön

    Na de majd kíváncsi leszek, mert itt most bizonytalan vagyok picit
    Macko1 likes this.

  3. #3
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    betelhet fd-ket, air-eket, néha nagyobb párokat is tovább, nem dobnék még turnon. A turn cbet 0 feltehetőleg pár alkalomból jött ki.

    pre pedig ha csak nincs magas squezelő mögötted, 3 betelnék azért co ellen már.

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 30.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Preflop simán mehet a cbet. Jobb egy kis kasszát nyerni, mint a slowplayelt handeddel nagyot veszíteni. Így megjátszva megadnám a turnt.

  5. #5
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Milyen reg az, aki 25/22-öt játszik és 100%-ban dob 3betre? Tényleg létezik ilyen?

    Idézet Madve eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Preflop simán mehet a cbet. Jobb egy kis kasszát nyerni, mint a slowplayelt handeddel nagyot veszíteni. Így megjátszva megadnám a turnt.
    Ezzel egyetértek.

  6. #6
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    ha 3betre 100%-ban dob, akkor minden szarral 3betelném, amíg nem adjustol. így KK-val is.
    BelaKecske likes this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  7. #7
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    A 100% fold to 3bet, valszeg kevés alkalomból egy teljesen torz szám.
    Ugyanúgy mint a turn cbet.
    Ilyen nincs.
    BelaKecske likes this.

  8. #8
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás

    Rengetegszer fog barrelezni ezen a boardon, A10,AJ, JK, 10J handekre és FD-re fog tenni és nem akarja, hogy lefloatold. Szerintem sokszor jó játék itt a részéről, ha folytatja turnon is akármivel.
    Ha nagyon keveset dob 3betre, akkor minek jó a call? Nyilván könnyű lesz majd betetetni vele postflop, általában akkor kerültök allin, amikor pont verve leszel. Ez a "callozgatunk-csapdázgatunk" terv fordítva szokott elsülni, vagy azért calloztad KKval, hogy majd lefloatolhasd? Mert arra sok más hand is megfelelne.
    3betre sokat dobó játékos ellen pont hogy a fentebb említett handekkel kell csak callozni, mert értéket tudsz realizálni a további utcákon. KKval meg a többi erős lappal mindig 3bet, továbbá minden szarral is, amíg nem kezd el alkalmazkodni.

  9. #9
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Ahogy már többen is írták, CO emelésre 3betelni kellett volna dealerből, hiába látod a 300 leosztásos mintát (ami azért még nem olyan sok...).

    Így játszva a flop emelést adnám, a turn hívást is. River hívásra azt hiszem már dobnék.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •