Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By dfecco23

Téma: Stakert/backert keresek (Omaha)

  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 28.
    Hozzászólások
    151

    Alapbeállítás Stakert/backert keresek (Omaha)

    Üdvözlök mindenkit!

    Horváthrozi vagyok, június vége felé kezdtem el játszogatni az Omaha és Omaha H/L tornákat, 22$os tétig bezárólag bár kicsi még a minta de eddig elég jól megy. beszéljenek a számok:Omaha.jpgaz alsó az omaha H/l

    Azért döntöttem így mivel szeretném magasabb téten is szeretném kipróbálni magam, ami sajnos nem igazán lehetséges mivel csak a póker az egyetlen jövedelemforrásom és ezért a havi költségek elviszik a profitom egy részét és így sajnos lehetetlennek tartom h magasabb téten is játszam.
    Elsősorban backert keresek, mert fejlődni szeretnék és verni a legmagasabb téteket is. Tudom h merész álom de nekem ez lenne a célom.
    Viszont ha sikerülne egy olyan backert találnom aki jártas az omaha cash gameben (6max/HU)akkor abban is szívesen kipróbálnám magam bár itt nincs értékelhető mintám sajnos.
    A többit, gondolok itt az osztozásra, időtartamra esetleg személyes találkozóra, közös megegyezés alapján szeretném eldönteni.
    Kicsit összecsapott lett ez az egész így visszaolvasva, de még ilyet nem csináltam soha ezért minden építő jellegű kritikát szívesen fogadok(ha esetleg kihagytam valami fontos dolgot)
    Akinek felkeltettem az érdeklődését az keressen bátran, nem fogja megbánni

    Köszönöm h elolvastad

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Szia!

    Szerintem nem olyan rémes ez így elsőre, talán annyival kiegészíthetnéd, hogy milyen limitre szeretnéd magad stakeltetni, mert az a fogalom, hogy magasabb limitre, az azért elég tág. Illetve hogy mennyit tudnál játszani hetente/ havonta, és hogy nagyjából milyen távra szeretnéd az együttműködést megkötni. Lehet, hogy ezek segítenék egy kicsit azt, hogy találj erre egy embert. Esetleg még az is jó ötlet lehet, hogyha konkrét versenyeket kiszemelsz, és azokat állandóan játszod, és pl. erre keresel stakert/ backert.

    Sok sikert kívánok!
    Holdenper likes this.

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 28.
    Hozzászólások
    151

    Alapbeállítás

    köszi a hozzászólást
    Őszintén szólva 109$ig bezárólag szeretnék játszani de ez is nagyban függ attól h ki a staker mert lehet hogy nem lesz csak olyan h 55$-ig tud stakelni de mint mondtam a cashgamet is szívesen kipróbálnám azt csak PL50et de ezt csak backer segítségével mert hosszútávon az omaha cgbe sztem több pénz lenne mint a versenyekben mert nem indul annyi amennyit szeretnék.
    Kb 200-250 versenyt tudnék vállalni havonta persze ez is attól függ h hány teremben játszom, de ahogy nézem a fulltiltet ott egy normális verseny sincs..

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 28.
    Hozzászólások
    151

    Alapbeállítás

    upup

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •