Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
Like Tree2Likes

Téma: NL10, 4b kassza KK drawheavy boardon

  1. #1
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás NL10, 4b kassza KK drawheavy boardon

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    PokerStars
    4 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    CO kostas301 ($14.62) 146bb
    BTN Corey ($10) 100bb
    SB mc dougla230 ($10.99) 110bb
    BB iggy55 ($22.08) 221bb

    Pre-Flop: ($0.15, 4 players) Corey is BTN
    1 fold, Corey raises to $0.30, mc dougla230 raises to $1, 1 fold, Corey raises to $2.40, mc dougla230 calls $1.40

    Flop: ($4.90, 2 players)
    mc dougla230 checks, Corey checks

    Turn: ($4.90, 2 players)
    mc dougla230 bets $3.30, Corey calls $3.30

    River: ($11.50, 2 players)
    mc dougla230 bets $5.29,




    Ellenfél 31/23/1.3, 54h, Aggfreq: 15%-20%-44%, WTSD: 62% (13h),
    Hozzátartozik még az előzményhez, hogy 2 beülőt bukott 10 perc alatt az asztalnál, egyiket fullal full ellen 2 handdel korábban. Tilten van kb.
    4betet OOP callozni érdekes, elsőre JJ-ra és QA-ra tettem, meg néhány szemét hand lehet még nála. Ezen a flopon ch/r-től tartottam, plusz vagy elől vagyok, vagy nagyon hátul. Ha pedig gyengeséget mutatok, akkor a többi utcán elkezdhet blöffölni, vagy gyengébb lapokkal értékért nyitni. (AK-ra tesz)
    Tir-X likes this.

  2. #2
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    első látásra tetszik a lejátszás, nem feltétlenül lennék boldog ha floppon be kéne tenni, így viszont valjúbetelhet rosszabbat, blöffölhet.
    Persze Flop cbet után nem lehet dobni tiltgyanús ellenfélnek, az se lenne sztem rossz.

  3. #3
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Nekem tetszik a gondolatmeneted, nyilván riveren így már calloznék, hiszen maradjunk következetesek: Épp ezt akartuk elérni, a river szerintem viszonylag blanknak is nevezhető, szóval callolnék.

  4. #4
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Nagyon jól átgondoltad, simán mehet a call ezen a riveren.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Ha tilten van, drókkal annál könnyebben beteszi a flopon, semmi esetre sem passzolnám el ezt a drawy flopot. 3,5$ ig betelnék, és ha akciózik tönkre is mennék tőle így az előzmények után.

  6. #6
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás

    River: ($11.50, 2 players)
    mc dougla230 bets $5.29, Corey calls $4.30

    Final Pot: $20.10
    mc dougla230 shows

    Corey shows


    Corey wins $19.20 (net +$9.20)

    mc dougla230 collects $1.98 (net -$9.01)

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    szerintem nagyon rossz gondolatmenet, 50bb-s kasszában nem checkelgetünk meg adunk freecardot any2-nak ilyen flopon.
    R1per2 likes this.

  8. #8
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem nagyon rossz gondolatmenet, 50bb-s kasszában nem checkelgetünk meg adunk freecardot any2-nak ilyen flopon.
    Teljesen egyetértek, hívni kell a flopon!

    Amúgy meg ahogy ment call river, bőven alulrepeltük a lapunkat.

  9. #9
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    En is ezen a limiten jatszom, nekem 23 handem az ellenfelrol, az alatt 5/5 jatszott.
    54 handnyi statisztikabol semmilyen postflop tendenciara nem kovetkeztetnek es megjatszast se epitenek ra.
    A 4bet call eleg ritkan fordul elo, ilyenkor szerintem nem kell tuljatszani. Flop cbet 100%-ban, ha nem dobnak erre (de, sokszor fognak) akkor az ellenfel es a lapom figgvenyeben fold vagy call.
    Ebben a konkret esetben a flopot cbet/callolnam. A gyengebb regek altalaban AK, AQ, QQ tipusu lapokba "szeretnek bele", nem merik betenni preflop, eldobni pedig sajnaljak, ebbol szuletnek az ilyen 4bet callok.

  10. #10
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás

    Egy nem fogalmatlan játékos callozott OOP 4betet, pre talán ilyenkor lehet a legszűkebb rangere tenni őt. Nálam ez ebben az esetben 2 lapból állt, AQ és JJ, meg persze a blöfflapok, amik ellen nem kellett védekezni ezen a boardon.
    Azt leírtam, hogy floppon miért nem beteltem, egyszerűen nem akartam stackelődni, -JJ agyonver, AQt meg lehet hogy dobta volna- későbbi utcán pedig valuért betelhet a gyengébb lapjával. Drawheavy a flop, de nálam van 2 király, így valamivel kevesebb outtal számolhat. Ráadásul ha már felállítottam egy ranget pre, akkor próbáltam ahhoz igazítani a postflop játékomat. A turn lap kb semmit nem változtat, raiselhettem is volna, de mivel a blöffjét valószínűleg folytatni fogja, az outok leesésére pedig kevesebb esélye maradt, így megint csak calloztam. A river lap meg egyszerűen blank, ha checkol, akkor rátoltam volna természetesen.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •