Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Jeeeee88 - 18 fős sng videó

  1. #1
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás Jeeeee88 - 18 fős sng videó

    Jeeeee88: A videóban 18 fős 3.50$-os turbó sng-ket jatszom 6 asztalon. Próbáltam a legnagyobb steelre törekedni btn/sb-ről. Remélem a hanggal minden rendben, vannak kétségeim.. Sajnos sok extrát nem lehet latni benne, viszonylag standardnek mondhato szitukat tartalmaz.

    A videó itt tölthető le.

  2. #2
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 06. 30.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Szerintem nagyon ügyes a srác! Tetszik az agresszív játéka, és tényleg szinte any2-val steal-el! Érthetően magyaráz, és tök jó h nem szuszog bele a mikrofonba! Kedves Jeeeeee88: hány asztalon szoktál/tudsz egyszerre játszani, mert úgy tűnik h ezen a 6 asztalon nagyon unatkozol?!

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hely
    Kiskunfélegyháza
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    hehehe... 12-15. köszi a bíztató szavakat, de azért nem szeretném elbízni magam, igy utolag azért jónéhány hiba jutott eszembe, és sokkal többet is magyarázhattam volna, h mit miért teszek..! de hát első videónak megfelel...!

  4. #4
    Fanatikus tag bia89 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 17.
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    sorry, de te a backeléshez küldted a videót vagy csak úgy feltetted? mert néha nehéz felismerni a nickeket

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hely
    Kiskunfélegyháza
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    hat en backeléshez, igen

  6. #6
    Fanatikus tag bia89 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 17.
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    akkor Tamás igaz ?

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hely
    Kiskunfélegyháza
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    igen!

  8. #8
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 08. 15.
    Hely
    Cuneo
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Szia!

    Lenne pár kérdések hand!

    8:45 ATo miért fold?Itt még egy kis -ev is vállalhatunk, de még anélkül is + os.
    22:38 szerintem ott már nem játszik a R/fold egyszerűen easy push mivel sb nincs.

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hely
    Kiskunfélegyháza
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Szia! mindkét felvetés jogos és helytálló, köszönöm az észrevételt! ATo-n latszik h vergődök, és alig akarom eldobni, rossz beidegződés, esetleg dekoncentráltásg. nem kérdés, ha ATs repül be, igy nem, lehet h ez hiba! a masodiknal a QTo mar biztosabb, h hülyeség a raise fold... vagy sima push ahogy Te is mondod, v raise call... semmi értelme eldobni. !! még1x köszi az észrevételt, gl.!!

  10. #10
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Néhány kérdésem lenne 5 hand-del kapcsolatban.

    1. 15. 23-nál 17 vakból emeltél AQo-val, itt nem jobb all in menni pre flop? A probléma ezzel, ami a videóban is jól látható, hogy akár több call-t is kaphatsz, és oop kell megjátszanod úgy, hogy nem sok tered lesz a poszt flop játékra, ráadásul néha kaphatsz olyan flopokat amiken nagyon kellemetlen lesz folytatnod a játékot.

    2.17. 08-nál gombról A9o-val bet fold-olsz. Mögötted 14 és 18 vakkal ülnek, nem lenne jobb az all in a bet helyett?

    3. 24. 05-nél JJ utg-ből emelsz 10 és fél vakból 6 handed. Kérdés: 3 bet-re dobsz? Szerintem nem igazán, így jobb lenne az all in. Ez így rosszabb helyzetet teremt szerintem mint az első pontban leírt hand. Ugye itt nem az a probléma, ha 3 betelnek, hanem ha kapsz egy vagy több call-t, nagyon kényelmetlen helyzetet hozhat nagyon sok flop, és itt is valószínű oop leszel.

    4. 26. 56-nál AQo 16 vak 5 handed, hasonló az első pontban leírtakhoz.

    5. 38. 06-nál 99-cel emelsz 12 vakból 5 handed. Szerintem itt is jobb az all in.

    Ha elolvastad az észrevételeimet, és nem értesz vele egyett nyugodtan írd le a saját gondolataidat ezekről a handekről, mert egyáltalán nem biztos, hogy amiket leírtam 100 %-ban helyes.
    Egyébként tetszett a videó.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •