Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (22) összesen
Like Tree5Likes

Téma: Hogy legyek nyerő MTT játékosként nyerő CG-n is?

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás Hogy legyek nyerő MTT játékosként nyerő CG-n is?

    Már az elején megjegyezném, hogy 5 card draw a játék, bár ez most nem sokat számít.
    2 éve pókerezek komolyabban, elég szépek az MTT eredményeim, de sajnos a CG sose volt az én világom. Elég tiltre hajlamos vagyok, míg versenyeken a játékom játszom, a cash asztalokon még a legkisebb téteken is betiltelek. Elolvastam rengeteg cikket tilt-ről, betartottam a BRM-t, zenét hallgatok játék közbe, próbálok kipihenten grindelni de ha elbukom 1-2 nagyobb potot beüt a káosz. Hogy érjem el, hogy olyan higgadt legyek CG asztalokon is, mint MTT-ken?

    A játékom se tudom, hogy a verseny elejihez hasonlóan feszes vagy verseny közepi-végi AGRO-hoz hasonlítson?

  2. #2
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Attól függ mit játszol, én a helyedben elkezdenek csapkodni meg lazán tolni, mert mttken úgyis ahhoz vagy hozzaszokva:P

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    "2 éve pókerezek komolyabban, elég szépek az MTT eredményeim"
    Hagyd a picsába a CG-t De komolyan.
    Nekem is nem egyszer volt, hogy elkezdtem más műfajt játszani, de valahogy sose tartottam ki sokáig egyik műfajban se. Sokkal többet ér a 2-3év alatt megszerzett tudás/rutin egy adott műfajban, mint ha friss infokkal,stratégiával kezdesz játszani, egy számodra új játéktípusban, az előző játéktípusból hozott rossz beidegződésekkel.
    Nem azt mondom, hogy nem éri meg új játékot megtanulni, fejleszteni, de én akkor fognék ilyen "projektbe", ha lenne egy biztos 2-3éves tervezhető jövője az online pokernek. Mert egy új játéktípusnak is úgy van értelme, ha mindent az alapokról kezdesz, alacsony téten.De akkoris rengeteg idő/tanulás/kitartás kell, és hosszú hónapok munkája, mire elhagyod a berögződéseket, mire korrekt historyd lesz regekkel stbstb.
    Ha az MTT varienciája miatt fogtál CG-be, akkor talán az SNG közelebb áll. Vagy megpróbálhatsz %-ot is eladni.
    De kizárólag magamból kiindulva ha nem sikerül elérned amit akarsz (pl lehetsz nyerő, de nem annyira, mint szeretnél), akkor a sikertelenség úgyis vissza fog téríteni ahhoz a játékhoz, amiben már értél el sikereket.
    Amúgy nem vagyok CG-s, de ugye ott ki lehet ülni. A mai világban/mezőnyben már minden eltiltelt pot luxus,és ha"beüt a káosz", akkor ülj inkább ki. Játsz kevesebbet de jól, mint sokat de szarul, és tiltelve.
    koviii likes this.

  4. #4
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Sztem ha jók az eredményeid a versenyekben akkor maradnod kéne azon és ott megpróbálni a legjobbak közé felnőni! A tiltelésed oka sztem az lehet cg-n H a potok alt. mindig nagyobbak mint a verseny buy-inek ezért rosszabbul érint téged az adott $ok áttolása. A legnehezebb h a pénzt ne úgy kezeld mint ténylegesen a pénzed hanem vmi creditet ami nem mozgat meg annyira érzelmileg. Velem is hasonló a helyzet én inkább sng-t és versenyeket játszok mert a cg-t sose bírtam ha vesztő voltam jól kezelni... érdekes
    koviii likes this.

  5. #5
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Ne játsz cg-t, hanem azt játszd amin nyersz.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Hát 5draw MTT-ken már a plafonon vagyok, nincs nagyobb BI, 22$ és 215$ a maximum. SNG-ken 15$ a plafon (HUSNG-t leszámítva). Elég sok a szabadidőm az esti 1 vagy 2 verseny mellett, játszhatnék napközbe 5$ BI versenyeken is, de túl hosszadalmasak, kevés prizepool-al. Inkább CG-n szeretnék nagyra törni.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Egyébként ha nagyobb MTT választék lenne nem akarnék CG-zni.

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    MTT játékosként 100 buy in-t használok NL holdem CG-re. Omaha-ra 200.
    Sok gyakorlat kell és érezni a különbséget a műfajok között. én pl nem tudok CG-t és MTT-t egy időben játszani. De a legfontosabb a nagy a bankroll, hogy elkerüld a tilteket, mert míg MTT-be tudod h mennyi a befektetésed az adott napra itt kiszámíthatatlan.

    Hogy milyen téten játszol sem elhanyagolható pl egy kis tétes MTT játékosnak nehezebb lehet váltani, viszont pl a 100 dollar fölötti MTT játékok sztem már jobban hasonlítanak a CG-re így a váltás is könnyebb lehet.
    Utoljára módosítva: kacorkiraly által: 2012. 12. 28. 14:29

  9. #9
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet koviii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként ha nagyobb MTT választék lenne nem akarnék CG-zni.
    akkor keress olyan termet ahol nagyobb az mtt választék.

  10. #10
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 26.
    Hozzászólások
    48

    Alapbeállítás

    Én most nem adok neked tanácsot, csak sok sikert kívánok neked.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •