Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (25) összesen
Like Tree7Likes

Téma: QQ-Gigolo-7 - 3.50 Turbo rebuy live videó

  1. #1
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás QQ-Gigolo-7 - 3.50 Turbo rebuy live videó

    QQ-Gigolo-7: 3.50 turbo rebuy 180 fős SnG-t játszunk először 3 majd hamar átállunk 2 asztalra ITM közeli, illetve buborék fázisban. Bejutunk a TOP 18-ba aztán a többit majd meglátjátok

    A videó itt tölthető le.

  2. #2
    PA addict CantusPutnok avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    nem Putnok
    Hozzászólások
    2.454

    Alapbeállítás

    Megnéztem a videót, és volna hozzá egy-két észrevételem:

    12:30-nál, A8o-val a kézben, nem nagyon gondolkodnék el az allinen, ezerszer inkább tettem volna be azzal, vagy a későbbi Q5s-el, mint a K2o-val 16:45-nél.

    14:20 fried liver egy borzasztó feszes regulárnak számít a limiten, és kb. olyan oddsot kap itt, hogy any2-vel is jól tud callolni. Főleg, hogy ki se tudod emelni preflop a potból.

    A rögtön utána következő handben a K7o azért egy egész hangyányit light resteal ellene, főleg, hogy a SB 71% steal (a te mintád alapján) még nem is számít soknak...

    16:55-nél van egy fekete képernyős rész a videóban, ahonnan kezdve nem látszik a HUD.

    19:00-nál az AK standard, a flip meg nem sült.

    Nem tudom egyébként, hogy milyen gyakran, illetve milyen idősávban játszol ilyen 180-as versenyeket, mert nem nagyon volt még alkalmam találkozni veled.
    "If we can see both positive and negative variance in its entirety, then we will be able to remove our emotions from the game.

    This allows us to make better decisions, expedite the learning process, tilt less, and make better bankroll decisions."

    - threads13 -

    "mondjuk 9/9 ellen még 2 hátlappal is betettem volna" - RMVernyul -

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Mostmár legalább a sok "nyelvtudós" nem fog azé leszólni hogy videóba nem illö szavakat mondasz és nem zoomolgatsz össze vissza, egyébként engem csak az utóbbi zavart , de nagyon

    12:28 A8o 7BB-vel nagyon easy push sztem
    14:30 K7o rest reg ellen nem lesz jó, nálam lényegesen nagyobb minta alapján csak 64,5% SB Stealje , szal nem tenném

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Átlagstackeket jó lenne látni a vidi során, nagyban befolyásolja a call rangünket ITMben, ill. ~30főtől.

    11:30: ~4bb ~31%ot kapsz a callra, a 40 kicsit túlzó, am akkora stackből sima call, konkrétan cEV-t kell nézni
    12:37: A8o push
    13:30: 66 - 70K-s stacknek valszeg dobás, de az átlagstack mérete jól jönne
    16:55: K2o -> borzasztó push. Pláne úgy, hogy van egy fél bb-s arc, és mögötted csak nagyobb stackek ülnek(akikre nézve kisebb lesz a bf, mint az átlag bf) + 19 főnél vagyunk. 8-15ön sok regtől látni Nashen kívüli pushokat 5-10bbvel...annyira retardok, hogy azt hangoztatják: "úúú foldequity, van foldequity, így pluszos lesz a push, nehogymááá' rám kerüljön a vak, és a -ev push helyett, +evsen calloljak, 7bb J4s nesze' ". Csak azt nem realizálják, hogy rohadtul nem lesz nagyobb az fe, mert tele van reggel az asztal, és mivel minden reg noteolgatja az ilyen dolgokat, ezért nashnél lazábban fognak callolni sb/bb-n -> nem lesz pluszos a push. A fishek sem fognak általában annyira feszesen callolni, hogy jó legyen.Ez csak egy jó tanács, hogy utgből nem kell megőrülni., főleg ITM-ben.

    Az AKo-s kieső hand:

    SB range itt kb a következő lesz: 55-TT, A8s-ATs, AJo, KJs, KQs, QJs, JTs. Ennél lehet picit lazább, picit feszesebb. Feltételezzük, hogy nagyobb párokkal/Ax-ekkel 3bet/call-t játszik, mert ugye te is ott ülsz 24bbvel(itt viszont még kérdés, hogy AQ-val jobbnak látja-e beb*szni, vagy callolni akarna egy cold4betai-t, de ezt úgy sem tudjuk most megfejteni, tegyük fel, hogy fishy, és callolna), és gondolom nincs olyan history 440 hand alatt, ami alapján balanszálni akarna a 24bbeff resteal rangét.
    Ez ellen kapsz 57.7% equityt, és 44%os potoddsot. ChipEVben std call, de ha hozzávesszük, hogy itt avg BF 1,57, a ránézett BF-od pedig ~1,85 körül van, akkor 61%os equity kellene a 0ás callhoz.
    És itt még nem néztük CO-t, aki overcallolhat ha megadsz.

    Ha hozzávesszük, hogy egy viszonylag értelmes reget taszíthatsz a kiesés szélére, és utána terrorizálhatod az asztalt, akkor talán jó lehet a call. De nagyon close a szitu, azért std callnak egyáltalán nem mondanám 10 főnél.

    Nyilván csak az általam vélt hibákat írtam le, sok jó dolgot csináltál.
    Utoljára módosítva: Krono által: 2013. 01. 11. 12:39

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Ja igen, K7o szerintem sem jó abban a szituban a restealre.

  6. #6
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet 21PoKeRaRcSuNy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mostmár legalább a sok "nyelvtudós" nem fog azé leszólni hogy videóba nem illö szavakat mondasz és nem zoomolgatsz össze vissza, egyébként engem csak az utóbbi zavart , de nagyon

    12:28 A8o 7BB-vel nagyon easy push sztem
    14:30 K7o rest reg ellen nem lesz jó, nálam lényegesen nagyobb minta alapján csak 64,5% SB Stealje , szal nem tenném
    +1
    A K7o resteal elég -ev szerintem, ha dob nyersz, de a call range ellen rettenet rosszul teljesít.
    A kommentálás stílusa sokkal jobb volt az előző videónál
    Egyébként hajrá!

  7. #7
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Átlagstackeket jó lenne látni a vidi során, nagyban befolyásolja a call rangünket ITMben, ill. ~30főtől.

    11:30: ~4bb ~31%ot kapsz a callra, a 40 kicsit túlzó, am akkora stackből sima call, konkrétan cEV-t kell nézni
    12:37: A8o push
    13:30: 66 - 70K-s stacknek valszeg dobás, de az átlagstack mérete jól jönne
    16:55: K2o -> borzasztó push. Pláne úgy, hogy van egy fél bb-s arc, és mögötted csak nagyobb stackek ülnek(akikre nézve kisebb lesz a bf, mint az átlag bf) + 19 főnél vagyunk. 8-15ön sok regtől látni Nashen kívüli pushokat 5-10bbvel...annyira retardok, hogy azt hangoztatják: "úúú foldequity, van foldequity, így pluszos lesz a push, nehogymááá' rám kerüljön a vak, és a -ev push helyett, +evsen calloljak, 7bb J4s nesze' ". Csak azt nem realizálják, hogy rohadtul nem lesz nagyobb az fe, mert tele van reggel az asztal, és mivel minden reg noteolgatja az ilyen dolgokat, ezért nashnél lazábban fognak callolni sb/bb-n -> nem lesz pluszos a push. A fishek sem fognak általában annyira feszesen callolni, hogy jó legyen.Ez csak egy jó tanács, hogy utgből nem kell megőrülni., főleg ITM-ben.

    Az AKo-s kieső hand:

    SB range itt kb a következő lesz: 55-TT, A8s-ATs, AJo, KJs, KQs, QJs, JTs. Ennél lehet picit lazább, picit feszesebb. Feltételezzük, hogy nagyobb párokkal/Ax-ekkel 3bet/call-t játszik, mert ugye te is ott ülsz 24bbvel(itt viszont még kérdés, hogy AQ-val jobbnak látja-e beb*szni, vagy callolni akarna egy cold4betai-t, de ezt úgy sem tudjuk most megfejteni, tegyük fel, hogy fishy, és callolna), és gondolom nincs olyan history 440 hand alatt, ami alapján balanszálni akarna a 24bbeff resteal rangét.
    Ez ellen kapsz 57.7% equityt, és 44%os potoddsot. ChipEVben std call, de ha hozzávesszük, hogy itt avg BF 1,57, a ránézett BF-od pedig ~1,85 körül van, akkor 61%os equity kellene a 0ás callhoz.
    És itt még nem néztük CO-t, aki overcallolhat ha megadsz.

    Ha hozzávesszük, hogy egy viszonylag értelmes reget taszíthatsz a kiesés szélére, és utána terrorizálhatod az asztalt, akkor talán jó lehet a call. De nagyon close a szitu, azért std callnak egyáltalán nem mondanám 10 főnél.

    Nyilván csak az általam vélt hibákat írtam le, sok jó dolgot csináltál.
    Krono megelőzött Az AKo -s partit én is ki akartam számolni, eléggé határeset szitu, std calltól messze. Megléphető, de akkor se köveznélek meg, ha azt ott eldobnád ekkora ICM hatás mellett, FT előtt chip vs chip 2 nem feltétlenül indokolt az allin. A K7o -s partinál nekem nagyon tetszik a hyper light resteal, csak nem feltétlenül ezzel a lappal (bár valszeg ez sem nagy -EV, sőt..), de maga helyzet felismerése jó, nagy nyomást lehet rá gyakorolni, szélesen kell visszatologatni.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2013. 01. 11. 16:22
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  8. #8
    Lelkes újonc Lucsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    12:30nál a8 sztem is bemegy
    14:30 sztem a foldnál a call és a push is magasabb ev-t tud hozni.
    16:50 nashnél lazább a push, sztem rendben van
    19:00 egy nanomásodpercig nem habozok

  9. #9
    Tag rekop666 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    144

    Alapbeállítás

    bocs az off-ért

    a 180 3,5 nolrmál SNG-k kb mennyi idő alatt érnek el ITM/FT-ig ?

    köszi előre is
    fegyelem, figyelem, türelem

  10. #10
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Szia, nekem tetszett a videód, bár nem vagyok pro, de élveztem a játékod. Üdv: Sok sikert a továbbiakban.
    QQ-Gigolo-7 likes this.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •