Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By L.T.

Téma: Mennyit változott a póker az utóbbi 2-3 évben?

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás Mennyit változott a póker az utóbbi 2-3 évben?

    Üdv! Szeretnék minél több topikot olvasni a CG Micro/Small sectionben, mit ajánlatok, maximum hány évvel ezelőtti topikokat olvassak?

    Itt olvastam valahol, hogy egyre "keményebb" a játék már kisebb téteken is, bezzeg régen mennyi hal volt. Kb. mikortól lett keményebb a játék, illetve az amerikai fekete péntek mekkora hatással volt rátok? Tényleg érezhető lett, hogy kevesebb a fish?

    Legjobbakat!

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    A fekete péntektől nyilván kevesebb lett a fish, de a legnagyobb baj, hogy az amcsi regek mind külföldre mentek, így a fish/reg arány elég rossz a 2 évvel ezelőttihez képest.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Én régebben everesten játszottam, ott úgy emlékszem nem is játszottak amcsik de helyette az olasz és francia "kollégák" szinte erőszakkal tolták át a zsetonokat.Nl50en hoztam anno 3-6 bb/100 között 9 asztalon.Visszagondolva az akkori játékommal most kb BE lennék stars nl5-n.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Köszi a válaszokat! Visszaolvasással kapcsolatban mit ajánlotok? Milyen időpontnál régebbi topikokat hanyagoljak, mert már "rég volt, és azóta változott a póker" ?

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Hogy Negreanut idézzem:Légy szivacs!
    Szerintem nem kell hanyagolnod egyik topikot sem azért mert már rég volt és azóta változott a póker.
    Ibiza likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •