Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By jabyga

Téma: AK oop 4bet potban

  1. #1
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás AK oop 4bet potban

    $0.01/$0.02 No Limit Holdem
    iPoker
    4 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    CO jabyga ($2.57) 129bb
    BTN PSR80093792 ($3.63) 182bb
    SB RGorty ($2) 100bb
    BB Fieerce ($3.15) 158bb

    Pre-Flop: ($0.03, 4 players) jabyga is CO
    jabyga raises to $0.06, PSR80093792 raises to $0.12, 2 folds, jabyga raises to $0.39, PSR80093792 calls $0.27

    Flop: ($0.87, 2 players)

    Final Pot: $0.87
    jabyga shows


    villain: 66 handes óriás mintán 67/42 buta aggrofish.

    Mit lépünk flopon? ch/f? Hiába 3betel sokat(többször láttam min3betet tőle), mégis csak callolta a 4betet és a flop tele van a range-t alkotó lapokból. bet/fold-nak van értelme?
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Ha betelek nem feltétlenül vagyok még comitted, viszont ha megad, akkor csak négy tiszta out-om van(ha belevesszük a pikk T-t is)
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Ha poziban lennél jó a 4bet, oop inkább csak calloznám. Okés h minden szarral rézelget pre, de ha nem talál be a flop csak pislogsz mint ponty a szatyorba, és blöffbefordulsz egy aggró fis ellen drawy flopon 6 outra húzva.

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    És ha pre csak callolok, akkor flop ch/f? Ellene szivesen belapátolnám AK-val pre, ezért 4beteltem, várva a pusht.
    Riddler1988 likes this.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    cbet/fold

  6. #6
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    cbetelnék, kábé any two lehet itt fishnél, minden pár meg suited akármik, amiket foldol, ami tök jó. Ha visszatolja az nem jó, ha meg callol még mindig odaérhetünk 1 párra turnon.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •