Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás 2pár ss ellen veszélyes boardon

    $0.01/$0.02 No Limit Holdem
    iPoker
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG gold2625 ($0.30) 15bb
    UTG+1 bo471 ($1.62) 81bb
    CO jabyga ($2.03) 102bb
    BTN raketmd ($2.36) 118bb
    SB GLORYAMA ($1.01) 51bb
    BB DaaaHongPao ($4.09) 205bb

    Pre-Flop: ($0.03, 6 players) jabyga is CO
    2 folds, jabyga raises to $0.06, 1 fold, GLORYAMA calls $0.05, DaaaHongPao calls $0.04

    Flop: ($0.18, 3 players)
    GLORYAMA bets $0.09, DaaaHongPao calls $0.09, jabyga raises to $0.38, GLORYAMA calls $0.29, DaaaHongPao folds

    Turn: ($1.03, 2 players)
    GLORYAMA checks

    Final Pot: $1.03
    jabyga shows


    Az ellenfél 11/8/4-t játszik 309 hand alatt. FtoFCB 83 WTSD 11

    Szvsz itt a ss miatt rendesen elcsesztem a squeeze-t, ha már így elrontottam akkor turn? Eléggé faceupnak tűnik a sor, a range tele van K-s lapokkal, amikkel preflop csak callol.
    A check-kel ingyen river-t adok az fd-nek, valamint magamnak a fullra, ellenben ha blank river jön, jó eséllyel pushol amiért turnön checkeltem, és dobnom kell.
    Ha megvan a sora és turnön beletolom, akkor meg 28bb-t égetek el 4 outra(plusz pár nem tiszta out a split-re)
    Szerintetek?
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Bónuszkérdés: Nem idegesítőek a handenként nyitott topicok? Mert szerintem sokszor rakok fel legtöbbeteknek egyértelmű handeket, ezáltal sok szemetet gyártok. Jobb lenne külön topicot nyitnom magamnak? Csak akkor meg valószínűleg kevesebben nézik meg...
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Erről a handről valaki?
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  4. #4
    Fanatikus tag crochodil avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 16.
    Hely
    Pumukli
    Hozzászólások
    395

    Alapbeállítás

    chback turn, riveren ha hív, dobnám, kivéve Q\J
    Kapol

  5. #5
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás

    A turn lap tudatában biztos nem raknék több pénzt a potba, ha pedig nyit, akkor jobbal fogja tenni. Ez az ellenfél meg pláne. Ha riveren J/Q esik, akkor allin.
    Szerintem jobb minden handet külön topicba rakni. Átláthatóbb, többen nézik meg, vagyis több választ kapsz, stb.
    Gondolom nem az a fő célod, hogy másoknak nehéz feladványokat próbálj adni, hanem hogy segítséget kérj a számodra nem egyértelmű handekkel kapcsolatban. Ezzel pedig aligha gyártasz szemetet.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •