Eredmény: 1 - 8 (8) összesen

Téma: nl25 99

  1. #1
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 09.
    Hozzászólások
    97

    Alapbeállítás nl25 99

    Holdem Manager No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Holdem Manager Converter Tool from Play Online Poker, Site Reviews & Poker Forum | FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    SB ($52.67)
    Hero (BB) ($46.33)
    UTG ($35.01)
    MP ($10)
    CO ($28.43)
    Button ($25.70)

    Preflop: Hero is BB with 9, 9
    3 folds, Button bets $0.62, 1 fold, Hero calls $0.37

    Flop: ($1.34) 7, 8, 4 (2 players)
    Hero bets $1.07, Button raises to $3, Hero folds

    Total pot: $3.48 | Rake: $0.17

    Results below: [spoiler]
    Button didn't show[/spoiler]

    villain ismeretlen 23/18

    A donk gondolom elég std, de hova tovább? Ez villain részéről (ha reg) sokszor lehet blöff is, mivel a calling rangem, illetve donk rangem nagyon nagy %-át fogja így dobatni. Így jön a kérdés, szükséges-e itt a donk?

  2. #2
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Ha sokat raiseli a donkot akkor is inkább a donk és add meg. Persze nem hinném hogy túl sokszor kileszel blöffölve.

  3. #3
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    BTN-je milyen steal adatokkal rendelkezik? Nekem például pre flop simán beleférne egy 3 bet is a call helyet ha nagy stealje. Megaztán szerintem OOP lehet jobb játék is lenne a call helyett mert sokszor fog olyan board jönni amin nem fogunk tudni tovább menni ha esetleg cbeteli azt.

  4. #4
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 09.
    Hozzászólások
    97

    Alapbeállítás

    ismeretlen villain, és így szerintem vakharcban a pre 3bet leginkább blöffbe fordítás 99-el.

  5. #5
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Szükségse a donk abszolút, mert ezt a flopot nem lövi blöffből, nem lövi sokszor húzókkal sem, mert nem érez FE-t. A raise meg nem lesz túl gyakran blöff szerintem, pont inkább értékért fogja raiselni a donkodat, hiszen egy ilyen flopon erős, amit csinálsz, általában értékért teszed, vagy húzóval csinálod, amivel nem is feltételezheti ismeretlenül, hogy tud Veled dobatni elég jobb handet.
    Preflop ismeretlen ellen nyilván nem kell a 3bet.

  6. #6
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    nem donkolgatnék ismeretlen ellen, köbö semmi nem callol ami nem cbetel, ellenben raiselhet egy csomó minden ami cbetel vagy nem cbetel, azt meg azért csak tudja, hogy nála több erős kombó lehet mint nálunk.

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Én a donk mellett vagyok, mert ha raiseli akkor kb rongyá ver minket a range. A ch/c-al sehol nem leszünk, mert nagyon sok scary card jöhet turnön és riveren. Mégha nem is találja el akkor is barellezheti poziból.

  8. #8
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás

    A kicsi FE miatt nem donkolnék, túl sokszor fog megadni és az sd képes handünket gyakorlatilag kiblöfföltetjük a későbbi utcákon. Vagy pedig az is lehet a terv, hogy végig donkolom a leosztást, ami megint nem tetszene.
    Az a baj, hogy egyre gyakoribb és microlimiten is kezd tendencia lenni, hogy a donkokat automatikusan raiselik közepes equity-vel rendelkező lapokkal is.
    Inkább valamilyen gyengébb drawal donkolnék itt, amivel nem akarok floppon, vagy turnon callozgatni OOP.
    Meg ismeretlen ellen inkább blöffből/félblöffből kezdenék el donkolgatni, aztán ha alkalmazkodik, nyilván valuera váltanék.

    Ha már donk, a raisere dobnék egyértelműen. A 2 outodból az egyik nem biztos, hogy neked segítene jobban.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •