Oldal: 1 / 12 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (120) összesen
Like Tree10Likes

Téma: Balu CG-s handjei :)

  1. #1
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás Balu CG-s handjei :)

    Indítok már én is saját topikot az érdekesebb handeknek.
    1.:No Limit Texas Hold'em Hand, $0.05/$0.10, 9balu9 | BOOM! Hand Replayer
    barátunk 74/25/22 Ez standard sztek off,csak lesz még következménye.

    2.:Íme.Ugyanaz a playa mint előbb ellene vállalható ez a move?
    No Limit Texas Hold'em Hand, $0.05/$0.10, 9balu9 | BOOM! Hand Replayer

    3.:LAG de nincs eltévedve postflop sem. Hibáztam vhol?
    No Limit Texas Hold'em Hand, $0.05/$0.10, 9balu9 | BOOM! Hand Replayer

  2. #2
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    1. Igen standard, de elég 2.2ig is a 4bet, hagyd meg az esélyét hogy minél inkább azt higyje van még FE.

    2. Minél passzívabbak annál inkább lehet checkelni ezen a boardon. K magas fd-vel nem annyira jó a semi bluff, de azért bőven lehet nálad 1 lapos fd ami ha egészül még fizet. Turnon viszont check/fold a jó a játék ha nem betel fél pot alatt.

    3. Preflop ez 3bet ha az ellenfél LAG és sokszor pedig fold. TAG ellen meg sima fold. Így játszva turnon bet/fold, nem fog nekiállni itt blöffölni, vagy erősebb Kx vagy full legtöbbször.

  3. #3
    Újonc pokermadness avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 21.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    1. hand: std
    2. hand: flopon a ch/r jobban tetszene a fish ellen (főleg ha gyémánt A lenne nálad, de így is lenne benne value), btn donkjára dobnám, coldcallolt jó oddsal poziból ami sokszor lesz setmine de Axs-sel is csinálhatta, de ha már hívsz akkor sztem erősebbben hívhatod,mert ez így elég lagymatag betsizing ezen a boardon + sztem nem tudod, hogy miért hívtál, csak beteltél egyet mert K high drawd megvan, juhhéé. szal ha kapsz egy raise-t mi a terv?! Turnön a check-kel feladtad plusz eléggé drawheavy a board, telibe verhette a fisht, szal ott dobó sztem. Riveren ha úgy érezted, hogy minden gyengébb kifizet akk oké, jó reg ellen jobbtól kapsz csak callt.
    3. hand: sztem nem jó PF a call inkább light3bet, onnantól sztem std.

    GL!
    Utoljára módosítva: pokermadness által: 2013. 01. 31. 16:41

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    2.-eshez:Annyira gyenge a range hogy akár egy párral is simán vihetem ha esik sőt még az A magas is sokszor elég ellene. A turn 2/3-ad pot call ő ellen sztem bőven +EV az ipmlied odds-al meg bőven.
    3.: Igen így visszanézve turn b/f lett volna a helyes. Ha pre light 3betelem és callol, valszeg akkor is sztekk off lett volna. Megnéztem és 52% a FT3b-e.

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet pokermadness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. hand: std
    2. hand: flopon a ch/r jobban tetszene a fish ellen (főleg ha gyémánt A lenne nálad, de így is lenne benne value), btn donkjára dobnám, coldcallolt jó oddsal poziból ami sokszor lesz setmine de Axs-sel is csinálhatta, de ha már hívsz akkor sztem erősebbben hívhatod,mert ez így elég lagymatag betsizing ezen a boardon + sztem nem tudod, hogy miért hívtál, csak beteltél egyet mert K high drawd megvan, juhhéé. szal ha kapsz egy raise-t mi a terv?! Turnön a check-kel feladtad plusz eléggé drawheavy a board, telibe verhette a fisht, szal ott dobó sztem. Riveren ha úgy érezted, hogy minden gyengébb kifizet akk oké, jó reg ellen jobbtól kapsz csak callt.
    3. hand: sztem nem jó PF a call inkább light3bet, onnantól sztem std.

    GL!
    2.:Ha ászos húzom lett volna akkor tuti hogy én is a ch/r választottam volna.

  6. #6
    Fanatikus tag Zbacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Idézet differentborder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Turnon viszont check/fold a jó a játék ha nem betel fél pot alatt.
    Kifejezetten rossz lenne itt eldobni.

  7. #7
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Idézet Zbacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kifejezetten rossz lenne itt eldobni.
    A betnek nincs értelme mert semmi FE-t nem nyertünk, sőt. Emellett az equitynk sem annyira jó hogy legyen értelme tovább rakni pénzt a potba, gyakorlatilag minimális FE-vel pakoljuk be hátulról a pénzt a potba. A ch/callal meg olyan nutsra vagy outokra húzunk amik ezután a lineunk után nem lesznek annyira jól kifizetve, ráadásul könnyen ki is lehet blöffölni minket. Kis betet érdemes csak megadni ha checkeltünk.

  8. #8
    Fanatikus tag Zbacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Idézet differentborder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A betnek nincs értelme mert semmi FE-t nem nyertünk, sőt. Emellett az equitynk sem annyira jó hogy legyen értelme tovább rakni pénzt a potba, gyakorlatilag minimális FE-vel pakoljuk be hátulról a pénzt a potba. A ch/callal meg olyan nutsra vagy outokra húzunk amik ezután a lineunk után nem lesznek annyira jól kifizetve, ráadásul könnyen ki is lehet blöffölni minket. Kis betet érdemes csak megadni ha checkeltünk.
    Miért kéne betelni? IOra megyünk, és az ellene van bőven, így a c/c jó lesz (főleg ha már cbeteltünk). A lapunk pedig ki lesz fizetve, előröl minden esetben pusholunk.

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet Zbacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért kéne betelni? IOra megyünk, és az ellene van bőven, így a c/c jó lesz (főleg ha már cbeteltünk). A lapunk pedig ki lesz fizetve, előröl minden esetben pusholunk.
    Pontosan ezt gondoltam én is party közbe.Annyira nagy fish volt hogy szint biztosra tudtam hogy ha beesik valamelyik lapom kifizeti.

  10. #10
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    flop is lehet mar cc sztem, de turn teljesen ok, csomó szarabb is lesz nála, K A is jók legtöbbször.
    KJ egyetértek a többiekkel.

    Viszont lehet, hogy ez csak engem zavar, de erősen csípném ha weaktight-ot használnál, ezzel a lejátszóval mire végig tolom a handet már elmegy a kedvem a gondolkodástól.

Oldal: 1 / 12 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •