Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
Like Tree2Likes
  • 1 Post By Bobbie
  • 1 Post By Dinokaposvar

Téma: Normal Speed MTSNG Elemző Csoport

  1. #1
    Lelkes újonc Bobbie avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 24.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás Normal Speed MTSNG Elemző Csoport

    Sziasztok!

    Normál sebességű MTSNG (45;90;180 fős) vagy alacsony tétes MTT játékosokkal szeretném felvenni a kapcsolatot egy szakmai/elemző skype-os csoport létrehozása céljából. Illetve szívesen csatlakoznék már meglévő társasághoz.

    NL6max Cashgame-et játszottam tavaly egész évben. Szeretnék áttérni a 4,5$ 180fősökre. Eddig januárban elméleti felkészülés volt, a héten elkezdtem játszani is. ( próbaként lement kb. 100db 1.5$-os KO, 6 asztalon). Úgy érzem hozzá tudnék tenni a csoport sikeréhez az eddigi cashgame-ben szerzett postflop játéktudásommal.
    Ty

    Üdv!
    Bobbie
    Utoljára módosítva: Bobbie által: 2013. 02. 01. 12:45
    rockett likes this.

  2. #2
    Fanatikus tag Dinokaposvar avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest, Kaposvár
    Hozzászólások
    207

    Alapbeállítás

    Idézet Bobbie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Normál sebességű MTSNG (45;90;180 fős) vagy alacsony tétes MTT játékosokkal szeretném felvenni a kapcsolatot egy szakmai/elemző skype-os csoport létrehozása céljából. Illetve szívesen csatlakoznék már meglévő társasághoz.

    NL6max Cashgame-et játszottam tavaly egész évben. Szeretnék áttérni a 4,5$ 180fősökre. Eddig januárban elméleti felkészülés volt, a héten elkezdtem játszani is. ( próbaként lement kb. 100db 1.5$-os KO, 6 asztalon). Úgy érzem hozzá tudnék tenni a csoport sikeréhez az eddigi cashgame-ben szerzett postflop játéktudásommal.
    Ty

    Üdv!
    Bobbie
    Szia!

    Én is 4,5 180 főseket játszom leginkább, idő hiányában mostanság kevesebbet. Szívesen benne lennék egy ilyenbe, hogy gondoltad?
    Bobbie likes this.

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 02. 20.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Sziasztok engem is érdekelne a dolog, szívesen fejtegetném másokkal a stratégiákat, helyzeteket, problémákat a limiten. Előszeretettel figyelem kis hazánk "poker-huszárait" ezeken az asztalokon, és örülök ha végre jó eredményű magyarra bukkanok. Szerencsére vannak ilyenek és egy ideje már piszkál a gondolat, hogy valakivel felkéne venni a kapcsolatot és talán együtt könnyebb választ találni bizonyos kérdésekre. Jelenleg kizárólag csak a normal 90-180 fős sng-k érdekelnek 4,5$-ig. Szóval talán itt az alkalom másokkal együtt fejlődni.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Normal és turbo sng csoport van. Ha érdekel, privibe írjatok.

  5. #5
    Idegen Rock avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 03.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Sziasztok


    Nem tudjatok esetleg, hogy hogyan lehet szurni Holdem Manager2-ben a hatralevo jatekosok szamara egy adott vakszinten? Pl Azt akarom megtudni, hogy 100/200-as vakoknal mekkora a field. Hanyan vannak meg versenyben.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Idézet Rock eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok


    Nem tudjatok esetleg, hogy hogyan lehet szurni Holdem Manager2-ben a hatralevo jatekosok szamara egy adott vakszinten? Pl Azt akarom megtudni, hogy 100/200-as vakoknal mekkora a field. Hanyan vannak meg versenyben.
    Ezt kb. ha már ismersz egy limitet meg tudod mondani +, - 10 fő eltéréréssel egy sng-n.

  7. #7
    Tag Hachiko avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    Idézet Rock eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok


    Nem tudjatok esetleg, hogy hogyan lehet szurni Holdem Manager2-ben a hatralevo jatekosok szamara egy adott vakszinten? Pl Azt akarom megtudni, hogy 100/200-as vakoknal mekkora a field. Hanyan vannak meg versenyben.
    Erre biztos,hogy nem tudsz szűrni.Az asztalnál ülők számából,illetve az asztalon levő zsetonmennyiségből tudsz rá következtetni.

  8. #8
    Újonc Pilu_6 avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    ez engem is érdekelne bár még kezdő vagyok

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Info fül, és magától frissül. Ha nem, akkor klikkre.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •