Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (23) összesen
Like Tree12Likes

Téma: nl4 JQ river kérdés

  1. #1
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás nl4 JQ river kérdés

    $0.02/$0.04 Ante $0.01 No Limit Holdem
    iPoker
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG bf465718 ($13.67) 342bb
    UTG+1 zozi79 ($7.64) 191bb
    CO jabyga ($8.33) 208bb
    BTN assin71 ($4.21) 105bb
    SB laeeb ($5.15) 129bb
    BB NewilliweN ($8.11) 203bb

    Pre-Flop: ($0.12, 6 players) jabyga is CO
    2 folds, jabyga raises to $0.12, assin71 calls $0.12, 2 folds

    Flop: ($0.36, 2 players)
    jabyga bets $0.20, assin71 calls $0.20

    Turn: ($0.76, 2 players)
    jabyga bets $0.44, assin71 raises to $0.88, jabyga calls $0.44

    River: ($2.52, 2 players)

    Final Pot: $2.52
    jabyga shows


    Ellenfélről 33 hand van, az alatt 58/10-t játszott.
    Riveren ch/fold, mert a sorra vártunk nem a TP-re?
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  2. #2
    Fanatikus tag lumpi avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 25.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Turnon ez a minraise annyira kész lap lesz, nincs kinn semmilyen FD, húzóval nem játszaná ezt. Legalább 2 pár lesz nála, egyébként a turn call az jó, olyan implied oddsunk van a sorra, hogy az elképesztő. Turn-t (legalább is én) c/c vagy c/f-al játszanám, sizetól függően.
    pszibu likes this.

  3. #3
    Fanatikus tag lumpi avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 25.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Riveren c/f-nék.

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    ellen rainge 2pár+, river ch/f mindenképp sor nélkül.

  5. #5
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Turnon miért beteltél? Nem szedtél fel sem FE-t sem EQ-t. Miért barrellezünk egy fish ellen? Sokkal jobb ha checkelsz és megpróbálsz olcsó rivert nézni.
    jabyga, pszibu and lumpi like this.

  6. #6
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Szerintem is jó a meglátásod, miszerint nem TP miatt adtunk meg turnön - olyan ez a river, hogy gyakorlatilag nem is javultunk a range ellen, csak hirtelen azt hihetjük Check/foldolnék.
    Turnön pedig valóban jobb a check, valszeg tudunk majd oddsra c/callolni, ha betel, de barrel lapnak nem jó, mert nem dob semmit, amit a flopon nem dobott.
    jabyga likes this.

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Differetborder és Tir-X! Abszolut igazatok van, ezek azok a dolgok, amiket nem veszek észre, ha nem szól valaki. Ezért kéne pár óra coaching...
    Buta fishmove volt tőlem, de riveren check/calloltam az 1 dolláros emelését, és meglepő módon AK-val blöffölt. De gondolom itt az air az 100-ból 1x lesz nála, amit most épp bemákoltam, mindenképp szörnyű move volt a ch/call.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  8. #8
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Érdekes. Néha tudnak ilyet villantani, de szerintem ez tényleg a 100-ból 1 alkalom alapvetően. Persze így már nála több lesz, ezért fel is noteolnám a helyedben, és ehhez igazíthatod legközelebb a játékod ellene.
    jabyga likes this.

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Noteoltam!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  10. #10
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Abszolut igazatok van, ezek azok a dolgok, amiket nem veszek észre, ha nem szól valaki. Ezért kéne pár óra coaching...
    Olvasd el Balugawhale Easy Game c. könyvet, ott sok mindenre választ találsz, hogy "mit-miért?" csinálsz, és hogy ezeket mindig megkérdezd magadtól. Ebben a handben is, ha turnon megkérdeznéd magad, hogy miért emelek, és mit fogok vele elérni, rájössz hogy nincs rá jó érved.
    BelaKecske, Tir-X and Zsoltika01 like this.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •