Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
Like Tree1Likes

Téma: 88 flop set turn kérdés

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás 88 flop set turn kérdés

    $0.02/$0.04 No Limit Holdem
    PartyPoker
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG SuriyaM ($8.72) 218bb
    CO Riddler1988 ($7.10) 178bb
    BTN Nikitaz88 ($4.33) 108bb
    SB Pipic41 ($5.24) 131bb
    BB dareen23 ($4) 100bb

    Pre-Flop: ($0.06, 5 players) Riddler1988 is CO
    1 fold, Riddler1988 raises to $0.12, 2 folds, dareen23 calls $0.08

    Flop: ($0.26, 2 players)
    dareen23 checks, Riddler1988 bets $0.16, dareen23 raises to $0.36, Riddler1988 calls $0.20

    Turn: ($0.98, 2 players)
    dareen23 bets $0.48, Riddler1988 raises to $1.24, dareen23 folds

    Final Pot: $1.94

    Riddler1988 wins $3.37 (net +$1.65)

    dareen23 lost $0.96


    Ellenfél 20/15 ös abc játékos.

    Jó volt ez így? Gondolkoztam h flopon kellett volna ráborítani, de szerintem elég szűken tudna callozni, így meg sok mindennel tudja folytatni turnön. Kérdés h jó itt a reraise, vagy csak call és riveren betenni? Eléggé drawy lett így a board, ezért nem akartam tovább engedni.

  2. #2
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Ez az A nem sokat változtatott, ami ellen jó voltál flopon az ellen mos is jó vagy.
    Nekem tetszik a 3bet, hátha J10-el vagy AK-val megvadul. Ha már így alakult, akkor callolnám turnön és hagynám hagy lőjön még egyet riveren.
    Riddler1988 likes this.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Pont emiatt raktam fel a handet, hogy abban több value-t látok, de paráztam a draw-k tól.

  4. #4
    Fanatikus tag zvar19 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    305

    Alapbeállítás

    nem sok drawt tudnék a kezébe adni, amivel raiselne flopon, szal attól nem kellett volna szerintem tartanod. turnön én is csak calloltam volna, hogy lőjön mégegyet, ha riveren szar lap érkezik, akkor meg csak call, ha indifferens, akkor raise (callolhat két párral, stb).

  5. #5
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Szerintem a raise a legjobb a turnön. A flop c/r és a turn bet méretét összehasonlítva nekem az jön le, hogy weak ugyan, de ezek után nem várhatjuk, hogy folytatna majd bármilyen blöfföt. Főlegha abc játékos, riveren már sztem fel fogja adni. Ezzel szemben elég rossz riverek lehetnek ezek: 7, T, J, Q és a treffek (bár ezek annyira nem, csak BD draw ugye). Elég sok. És lehet úgy is weak, hogy draw van nála, ami ellen van érték. Szóval szerintem nem nyerünk semmit egy just callal, viszont vesztünk egy kis turn értéket.

    A lényeg hogy egy feszesebb abc playa itt ha blöffön volt, akkor max a turnig viszi el, kivétel talán 100-ból egy eset.

  6. #6
    Fanatikus tag zvar19 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    305

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a raise a legjobb a turnön. A flop c/r és a turn bet méretét összehasonlítva nekem az jön le, hogy weak ugyan, de ezek után nem várhatjuk, hogy folytatna majd bármilyen blöfföt. Főlegha abc játékos, riveren már sztem fel fogja adni. Ezzel szemben elég rossz riverek lehetnek ezek: 7, T, J, Q és a treffek (bár ezek annyira nem, csak BD draw ugye). Elég sok. És lehet úgy is weak, hogy draw van nála, ami ellen van érték. Szóval szerintem nem nyerünk semmit egy just callal, viszont vesztünk egy kis turn értéket.

    A lényeg hogy egy feszesebb abc playa itt ha blöffön volt, akkor max a turnig viszi el, kivétel talán 100-ból egy eset.
    milyen kombinációk ellen van érték a turn raise-ben, amit riveren ne lőne meg egy sima turn call után?

  7. #7
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet zvar19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    milyen kombinációk ellen van érték a turn raise-ben, amit riveren ne lőne meg egy sima turn call után?
    bármi ami gyengébb mint a 8as szett

  8. #8
    Fanatikus tag zvar19 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    305

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    bármi ami gyengébb mint a 8as szett
    gondolom csak viccelsz :P a vessző utáni mondatrész is fontos

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Én hagytam volna kardba dőlni, de a visszaemelés is jó lehet

  10. #10
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Ráborítani sose kell floppon, wp-s regular ellen, ha agró az image-ünk jó a flop 3bet, mert értelmetlen és sok okosságot csinálhat rá abc reg nem fog.

    Preflop callolt AK ellen sztem több megy be turn call-lal átlagban mint turn raise-sel, blöff nem tolja rá turnon mert nem nagyon leszünk blöffön és nálunk lehet amit reppelünk és ilyen turn illetve turn betsize utan siman lőheti a rivert hogy Kx-et, TT-QQ-t dobasson.
    JTs-sem mindig véd ő vakot, treff QJs még az aminek van értelmes equlityje ellenünk, minden mas drawing dead kábé ezektől sem félnék, Kx 2 pár meg nincs nála nagyon, szal a value handjei sem nagyon fognak romlani, ha van ilyen egyáltalán.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •