Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
Like Tree7Likes

Téma: nl4 QQ 3way

  1. #1
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás nl4 QQ 3way

    $0.02/$0.04 No Limit Holdem
    iPoker
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG shurka1980 ($5.70) 143bb
    UTG+1 airat1638 ($4.94) 124bb
    CO Loko2525 ($5.44) 136bb
    BTN jabyga ($5) 125bb
    SB Yazamani1331 ($4.73) 118bb
    BB AleXYaR88 ($6.27) 157bb

    Pre-Flop: ($0.06, 6 players) jabyga is BTN
    1 fold, airat1638 calls $0.04, Loko2525 raises to $0.18, jabyga calls $0.18, 2 folds, airat1638 calls $0.14

    Flop: ($0.60, 3 players)
    airat1638 checks, Loko2525 checks, jabyga checks

    Turn: ($0.60, 3 players)
    airat1638 checks, Loko2525 bets $0.30, jabyga calls $0.30, airat1638 folds

    River: ($1.20, 2 players)
    Loko2525 checks

    Final Pot: $1.20
    jabyga shows


    MP 57/7/0 Fto3bet 100 FtoFCbet 100% AF:1
    CO 23/16-os szintén passzív arc, szintén 100% Fto3bet-tel

    Ezen az asztalon elég passzívan játszottam eddig is, nem akartam elijeszteni őket, ezért nem 3beteltem pf. Ez nem tudom mekkora hiba, gondolom elég nagy.
    Flopon azért nem nyitottam bele, mert MP elég sok Kx-el ch/calloz szerintem flopon, CO pedig igaz, hogy passzív, de nincs kizárva egy ch/raise tőle. Szóval mögéjük passzoltam.
    Turn: itt megadtam, szerintem elég weak lenne itt fél potért dobni...
    River: Itt a fő kérdés: mehet-e a thin vbet?
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  2. #2
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Pre jó a call és 3bet is, viszont flop betelni kell.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pre jó a call és 3bet is, viszont flop betelni kell.
    Értem. És ha így játszottam, akkor itt riveren még van value egy betben?
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Van, fél potbet. T-vel és kis pp-kel tarthat , mert tehet busted FD és SD-re is.
    want2push and R1per2 like this.

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van, fél potbet. T-vel és kis pp-kel tarthat , mert tehet busted FD és SD-re is.
    A handben fél potot emeltem riveren, de dobott! Azért raktam fel, mert kicsit elgondolkodtam, hogy minek is emeltem, de végül is én is arra jutottam, hogy lehettek volna olyan lapok, amikkel megad.

    R1per2 és Balu, köszi a hozzászólásokat!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  6. #6
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Teljesen jó a pre call. Én egyébként nem ragaszkodom a flop bethez, de ha ott check, akkor a turnön ezt raiselném 100%, nagyon sok backdoor draw jött. Van value riveren, fél pot tetszik.
    R1per2 likes this.

  7. #7
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    ne foglalkozz azzal ,h elijeszted őket, fizettesd meg velük a flopot, húzz be a potba minél több zsetont, fizessenek csak , én tuti szét 4betelném őket , aztán lesz ami lesz ... jens kyllönen megmondta... "the most important is the really good preflop play"

  8. #8
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Hogy jön ide a 4bet? Gondolom 3betre gondoltál

    57/7-es, 100% fold to 3betes MP emelőt 3betelni QQ-val IP minden, csak nem "really good preflop play"
    L.T. and jabyga like this.

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy jön ide a 4bet? Gondolom 3betre gondoltál

    57/7-es, 100% fold to 3betes MP emelőt 3betelni QQ-val IP minden, csak nem "really good preflop play"
    CO is 100% foldto3bet!

    Szóval turn raise?! Valóban, gondolom ritkán lesz nála itt K, mert ő izolált pf, és ha lenne nála király, azt valószínűleg 100%-ban flop cbetelné! Ez eszembe sem jutott, köszi!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    turn raise fold ha ezt megtanulod rendesen használni kaszálni fogsz micron
    R1per2 and jabyga like this.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •