Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
Like Tree1Likes

Téma: nl5 4bet potban tp+oesd

  1. #1
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás nl5 4bet potban tp+oesd

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    iPoker
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG jake991 ($5) 100bb
    UTG+1 SnGmax ($5.77) 115bb
    CO 50millionnames ($2.95) 59bb
    BTN Xerkses ($5) 100bb
    SB jabyga ($22.36) 447bb
    BB kaira74 ($7.64) 153bb

    Pre-Flop: ($0.07, 6 players) jabyga is SB
    4 folds, jabyga raises to $0.15, kaira74 raises to $0.45, jabyga raises to $0.95, kaira74 calls $0.50

    Flop: ($2.12, 2 players)
    jabyga bets $1.20, kaira74 calls $1.20

    Turn: ($4.52, 2 players)
    jabyga bets $2.35, kaira74 raises to $4.70

    Final Pot: $9.22
    jabyga shows



    Villain 34/28/15(AF 5 AFq 69) 128 hand

    5:1-hez potodds, amivel pont meg van a call ha a sorhúzókkal és a Q-kkal számolunk. De 99%, hogy ezek nem tiszta outok.
    Az ellenfél meglehetősen aggro, bvb is vagyunk, de mégis mivel adja itt pf a 4betet ami ellen nem vagyunk jelenleg hátul?
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  2. #2
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    miért 4beteltél?
    nem lőném a turn-t
    Utoljára módosítva: Macko1 által: 2013. 02. 19. 07:08
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

  3. #3
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    4bet nekem se tetszik.

    Nl5 szerintem nem kell túl levelingelni a szitukat mert ki fognak fizetni minket jobb szitukban is.

    Mivel aggro így bármi lehet nála, turnon amitől félnünk kell az kb minden két pár AK,109, AQ és KQ szerű lapokkal meg felezünk. Kicsit tanácstalan vagyok én is, de lehet dobnám, vagy már turnon check foldon lennék, mivel elég szar lett a board. Kiváncsi leszek az okosabbak mit mondanak.
    Utoljára módosítva: Gabiru által: 2013. 02. 19. 07:25

  4. #4
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    nem biztos hogy oop ilyen deep akarnék egy wp-sebb agróbb playát 4betelni ilyen lappal.
    a turn betben nem érzek value-t, ingyen lapra mennék. ez a bet ez blöff szerintem és akkor jó, ha blank river all in mész, csak ahhoz meg jobb lenne deep-nek lenni.

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Turnön az AJ az egyetlen lap, ami nem javult még le. Nem hogy value nincs a turn betben, de akkora c/f ez, mint a ház. Az ellenfél range-e gyakorlatilag 2pár+, úgyhogy megpróbálni dobatni is teljesen értelmetlen.

    4bet szintén nem tetszik. Már a size is rossz, de normál méretezéssel(23-25bb) sem jó a KQ 4betre 150bb deepen oop.

  6. #6
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    itt jön képbe az hogy tudnunk kell a move-unk hátterét:
    -miért 4 betelünk?
    ->5betet akarunk kapni mert erősebb a lapunk az 5b rangenel?
    ->fold-ot akarunk?fog erősebb lapokat dobni,vagy esetleg a mi lapunk se erős de tudjuk hogy lightan 3betel?
    ->mennyit fog callolni ip és oop?

    az a baj hogy ez a 130 handes minta alapján (hacsak nincs erős noteunk)szerintem nem fogjuk tudni eldönteni h mi a legjobb ellene,lehet hogy nagyon szolid hozzáállás,de így oop biztosan alacsonyabb,kontrollált potért igyekeznék játszani ellene
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

  7. #7
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Nekem sem tetszik ez a megjátszás.
    Nem 4betelnék pre, turnon pedig nem folytatnám, mert kb semmi gyengébb nem lesz itt nála.

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    semmi 4bet pre és turnön az a baj hogy rengeteg 2 pár lehet nála.

  9. #9
    Fanatikus tag kisgatyas avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hely
    Kolozsvár
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    mikki +1
    The credit belongs to the man in the arena.

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Na ahogy olvasom a hsz-eiteket, ez egy rendesen elcseszett hand lett. Alapvetően ott a gond, hogy ha úgy gondolom lightan 3betel, akkor nagyobbat kéne 4betelnem, mert itt túl jó oddsot kap az ip játékra?!
    Tehát azt mondjátok itt inkább csak callolni kellet volna pre?
    Igazából én sem tudtam nagyon olyan lapot rakni a kezébe ami nem ver el, de nem bírtam eldobni. Egy csomó pénzt égetek amikor ilyen és hasonló helyzetekben nem tudok dobni. Ez bizony nagy hiba.
    Turnön megadtam, riveren, pedig kiegyeztünk egy ch/ch-ben és feleztünk, ő is KQ-val játszott.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •