Oldal: 1 / 13 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (125) összesen
Like Tree21Likes

Téma: jabyga az éterben -sessions review-

  1. #1
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás jabyga az éterben -sessions review-

    Gondoltam én is indítok egy handelemzős topicot magamnak, hogy ne "offoljam" szét a fórumot!
    Többen azt mondtátok, hogy jobb külön-külön kirakni a hh-kat, mert úgy többen látják, de úgy veszem észre, hogy amúgy is csak 5-6 ember kommentel, remélhetőleg nagy részük ide is benéz majd!(plusz így nem felejtem el berakni a hh-k végét)
    Az eddigi segítségeteket is nagyon köszönöm!

    Most már szinte csak speedpoker-t játszom, úgy érzem ez testhezállóbb a LAG stílusomhoz, mert alapvetően nitebb a mezőny. Ma léptem fel nl10-re egy nem túl nagy br-rel, 21BI-al. Kb. a 3. handben sikerült stackelődnöm KK vs AA partiban, majd buktam még két BI-t, így vissza is tértem NL5-re, aztán ott egy jó rushnak köszönhetően ismét 10-en vagyok. Akár hiszitek, akár nem, rögtön megismétlődött az AAvsKK cooler, csak most 2x! Így ma 3x stackelődtem ebben a szituációban. Ennek ellenére 3bi nyerő lett a nap, és nl10-en folytathatom.

    Ennek kapcsán itt is egy dilemma, ami szerintem már biztosan felvetődött itt a fórumon, és valószínűleg ki is lett vesézve, csak én lemaradtam róla.
    Lehet dobni preflop KK-t?
    Következő a szituáció: UTG emelek 3bb-t KK-val, amit a 12/10-s(kb. 170 hand) emberke 9bb-ig 3betel, amit én 23bb-ig 4betelek, amire ő pushol.
    A másik is nagyon hasonló volt, csak ott még deepebbek is voltunk és emberünk(hasonló statokkal, mint az előzőnél) az 5bettel nem pusholt, csak 2x körül emelt.

    Még egy "pluszegy" kérdés: kb. mekkora handszám alatt állnak be a steal statok pozíciónként?

    Köszi!

    A mai grafom:
    Az elején ahol olyan szép egyenletesen megy föl az még nl5, a swinges rész, pedig nl10!
    Csatolt képek Csatolt képek
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 07.
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    zoomon nagyon sokszor ízi fold pre a kk (najó nem olyan ízi:-), de bizonyos enemik ellen sima fold), jah és fr-en
    Utoljára módosítva: SushiSam által: 2013. 02. 19. 23:33

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Na ilyen totálisan agyhalott emberek vannak, és ő egy 17/15/10-es játékos.
    Pont tegnap veséztétek ki nekem a KQ-t bvb szituációban, csak calloztam pf.
    Riveren bet/foldon voltam. Szerintem nagyon jó volt a river kártya, mert így egy blockbetre, az enyémnél erősebb, de nem flush handekkel nem fog visszaemelni.
    Erről a handről, (nem a végeredményről) mi a véleményetek? Mit kellett volna másképp?

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    iPoker
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Espermatozoide2 ($5.03) 50bb
    UTG+1 slavisha1 ($4.02) 40bb
    CO Favaka ($12.33) 123bb
    BTN kedven ($9.95) 100bb
    SB jabyga ($18.82) 188bb
    BB PSR968947839 ($21.16) 212bb

    Pre-Flop: ($0.15, 6 players) jabyga is SB
    4 folds, jabyga raises to $0.30, PSR968947839 raises to $0.80, jabyga calls $0.50

    Flop: ($1.75, 2 players)
    jabyga checks, PSR968947839 checks

    Turn: ($1.75, 2 players)
    jabyga checks, PSR968947839 bets $0.80, jabyga calls $0.80

    River: ($3.35, 2 players)
    jabyga bets $1.40, PSR968947839 calls $1.40

    Final Pot: $5.60
    PSR968947839 shows

    jabyga shows


    PSR968947839 wins $5.60 (net +$2.60)

    jabyga lost $3
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet SushiSam eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    zoomon nagyon sokszor ízi fold pre a kk (najó nem olyan ízi:-), de bizonyos enemik ellen sima fold)
    Ez tulajdonképp ugyan az, mint a zoom.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  5. #5
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet SushiSam eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    zoomon nagyon sokszor ízi fold pre a kk (najó nem olyan ízi:-), de bizonyos enemik ellen sima fold)
    Sosem lehet easy fold a KK ha 2 ember van játékban 100bb deep-en, mert ha kizárólag AAra teszed az ellenfelet, akkor 3bet ellen megéri szetmájnolni véleményem szerint, mivel az ellenfél mindig berakja az egész stackjét ha odaérsz, mivel a strong range-ek ellenére sem fog tudni overpárt elengedni egy olyan játékos, aki csak ezt a kombinációt 3beteli bizonyos szituban.
    Macko1 and differentborder like this.

  6. #6
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    KQval mi értelme van a betnek riveren ilyen size-al?

  7. #7
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet SushiSam eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    zoomon nagyon sokszor ízi fold pre a kk (najó nem olyan ízi:-), de bizonyos enemik ellen sima fold), jah és fr-en
    hülyeséget ne terjesszünk. Illetve szeretném ha sokat dobnátok ellenem pre KK-t
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  8. #8
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 07.
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sosem lehet easy fold a KK ha 2 ember van játékban 100bb deep-en, mert ha kizárólag AAra teszed az ellenfelet, akkor 3bet ellen megéri szetmájnolni véleményem szerint, mivel az ellenfél mindig berakja az egész stackjét ha odaérsz, mivel a strong range-ek ellenére sem fog tudni overpárt elengedni egy olyan játékos, aki csak ezt a kombinációt 3beteli bizonyos szituban.
    ez lehet, csak a setmineolsz akkor te sem dobod utána 9 magas bordon... a másik, h rá lehet vágni h eh cooler megint, csak mikor a 10dik kk-dat csukják össze kb hasonló 4bet szituációban preallineknél akkor ideje elgondolkodni h lehet nem körülötted mindenki a hülye hanem te vagy a madár. sh nem tudom milyen, meg jó olvasni ezt a nl5 4bet meg 5bet range meg light 4bet meg így dolgokat.. de több 10k fr zoommal a hátam mögött nl2-nl25 limitig azt tudom h a starson fr-en a 4bet 10ből 9x AA és most nem a debil fishekről beszélek hanem a nagy átlag szolid statú emberről a limiten

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 07.
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hülyeséget ne terjesszünk. Illetve szeretném ha sokat dobnátok ellenem pre KK-t
    próbálom lassabban írni hátha úgy érthetőbb lesz:

    -bizonyos ellenfél ellen
    - pokerstars
    - zoom
    - full ring,
    - mikro limit


    amúgy meg mindenki úgy játszik ahogyan tud és akar, én simán eldobom egy adott ellenfél ellen más meg nem, ennyi. nem hiszem h ezzel összezavarom az überpro magyar regulárokat (azt is írhatnám h ezután nyugodtan rám lehet játszani az asztaloknál mert mindenkinek majd kk-kat dobálok:-DD

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Jabyga mekkora bb/100-at sikerült hozni nl5-n?

Oldal: 1 / 13 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •