Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (24) összesen
Like Tree1Likes

Téma: NL10 - JJ set elfáradt?

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás NL10 - JJ set elfáradt?

    weaktight | Hand | JJ - $1/$2 No Limit Holdem

    Ellenfél 259 Leosztás alapján:
    VP:20 / PR:17 / 3bet:8.6 (8/93) / FoldTo3bet:60 (6/10) / TotAggrFreq:60 / Flop CB: 59% (13/22), Turn CB: 50 (3/6)

    Mik a hibák ?

  2. #2
    Fanatikus tag crochodil avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 16.
    Hely
    Pumukli
    Hozzászólások
    395

    Alapbeállítás

    preflop talán lehetne 3betelni is, Bu 3betnek kisebb hitelt adnak, de a call lehet jobb 60% fo3bet ellen.
    Flopon vagy inkább turnon azért sztem raiselném, főleg mivel elindul egy fd is. Így viszont riveren tanácstalan vagyok, nagyon nutnak néz ki, viszont mi is alulrepeltük a kezünket..talán fold jobb

    szerk: most látom lejött backdoor fd, így még inkább fold
    Utoljára módosítva: crochodil által: 2013. 02. 20. 21:18
    Kapol

  3. #3
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás

    Idézet hozzaszolo2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mik a hibák ?
    Az, hogy floppon és turnon rengeteg valuet hagytál a handben és hagytad, hogy riverre lejavuljon téged.
    Miért nem raiseltél? Vagy akartál, csak riveren? Mert ott legtöbbször csak a jobb fog megadni.
    Floppon raiseltem volna, AK,AQ ritkán fog dobni NL10-en.

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Pf 3beteltem volna, bár a call sem gáz annyira. Viszont mindenképp flopon visszaemelnék, nem tudom milyennek lát téged, de co vs btn a raisecbet sem tesz annyira faceup-á(dá szép szó).
    AK,AQ, combodraw, pár+draw mind-mind meg fog adni. Riverre szerintem is legyorsultak.

    Egyébként ez már a második hand ahol látom, hogy nem fullstackel ülsz bent. Ongame-n tudom, hogy nincs autorby opció, erre a problémára javaslom az ongbetter nevű programot, ami nl20-ig, vagy 30-ig ingyenes!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    A pf 3 betre majd még kérnék állásfoglalást. Oop amivel 3 betet ad, az szerintem erősebb lesz nálam. Kicsit blöffbe fordításnak éreztem a 3betet.

    Flopon note hiányában nem tartottam jó ötletnek az emelést, mert ha AQ, AK-ja van, azzal valószínűleg támadni fog tovább és "javulhat" (esetleg ha checkeli a turnt, akkor az én emelésemet any turnon adhatja velük), viszont egy emelésre túl sokszor kapok ilyen esetben dobást.
    Turnon lehet kicsit túl(rosszul )gondolkoztam:
    Ezek ellen bekerül és nyerek: AJ (jav.: 3 féle AJ lehet nála) és AQ (9) 88(3)
    Bekerül és bukok: AA(3),QQ(3),910S(4),10KS(4)
    Utoljára módosítva: hozzaszolo2 által: 2013. 02. 21. 11:53

  6. #6
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    3betet attól tenném függővé, hogy mekkora a CO RFI-je.
    Flop/turn mindenképpen raise.
    River így easy fold.

  7. #7
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Jó a pre call, attól függ nagyban, hogy milyennek lát Téged, Te mennyire vagy feszes vagy laza.

    Alapvetően, amolyan abc játék szinten turnön raiselném, de ott már mindenképp! Rengeteg valuet hagytál benne. Szóval ez az alap, hogy ott mindenképp kellett volna. Ha meg jobban belegondolsz, akkor flopon is jó a raise, mert erős Ax-eket az életeben nem fog dobni Neked, nem hiszi el, hogy settel vagy két párral IP emelnél egy ilyen száraz boardon. Valszeg. Aztán néha elhiszi és dob, de bőven kompenzál az összeg, amit nyersz a többi esetben River természetesen instafold.

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Gaabeesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a CO RFI-je.
    Az mit jelent?
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  9. #9
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az mit jelent?
    Raise First CO-ból
    szóval mennyit nyit CO, ha nem volt még előtte emelés, ergó CO steal

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Gaabeesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Raise First CO-ból
    szóval mennyit nyit CO, ha nem volt még előtte emelés, ergó CO steal
    Ja, ok! Így már vili, csak nem találkoztam még ezzel a rövidítéssel! Köszi!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •