Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (31) összesen
Like Tree5Likes

Téma: NL10 - KK, inkább dobnám pre :)

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás NL10 - KK, inkább dobnám pre :)

    weaktight | Hand | KK - $1/$2 No Limit Holdem

    Ellenfél 243 Leosztás alapján:
    VP:23 / PR:19 / FoldTo3bet:78 (7/9) / TotAggrFreq:46 / Flop CB: 83%

    3betre világgá hajít mindent, ez remélem nem hiba, hogy kimaradt.
    Jó volt ez így?

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder Boletus avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Smaragdváros
    Hozzászólások
    753

    Alapbeállítás

    Idézet hozzaszolo2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó volt ez így?
    Nem.

    Bővebben:
    1. Ha ilyen magas a fold to 3bet-je, akkor polarizált rannge-dzsel 3beteljük. ami azt jelenti, hogy prémium lapokkal QQ+, AK, illetve light3bet: Ax, Kx (a blokker miatt) valamint sc-kel.
    2. Ok, hogy 78% a Fto3b-je, de BvB biztosan sokkal lazábban callol.

    És az a flop call az meg mi a f...? Addig callogatunk, amig le nem javul utánna meg panaszkodunk?
    JociBalboa, balu999 and crashed like this.
    "...A másik, amikor mégcsak nem is random, hanem annál is rosszabb handdel megadnak allint.." (by playerke)

  3. #3
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Restealre is ennyit dobál?

    Én nem nagyon szeretek csak fletelgetni ilyen szitukban. 3betelném
    Én mindenképp raiselnék mát flopon is, de legkésőbb turnon millió %.

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Fold steal to raise 50% (1/2), nem túl nagy a minta .
    Az a baj, hogy nekem ezekkel a flop CB raise-ekkel eléggé az a tapasztalatom, hogy az ilyenek bedobálják, akár az AQ-t is. Persze, nem látom, hogy mit dob, de nem sűrűn látom, hogy eljön AQ val mutatásig. Regulárt ritkán stackelek le ilyen felállásban. Igen, valószínű, hogy akkor rossz a játékom, mert mindent szanaszét dobálnak nekem, mert csak lappal csinálok ilyet. Keresem a játékomat ...

  5. #5
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás

    Borzalmas, ahogy lejátszottad ezt a handet.
    És felesleges elkezdeni sorolni, hogy mik a hibák, mert kb ez a hand a tökéletes példa arra, hogy hogyan ne játszunk KK-val!
    Te posztoltad tegnap a "JJ set elfáradt?" témát is, felesleges ugyanazt újra leírni ide is.

  6. #6
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    3betelnék, ha néha 3beteltél már az életben, azért ebben a szituban nem fog világgá dobni mindent ellened.
    postflop ellenfél függvényében lehet raiselni floppon, (mennyire callol lazán, mennyit barrelezik késöbb stb) turn már overrepp lenne szerintem. river könyen lehet h jobbja van.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2013. 02. 23. 00:33
    Tir-X likes this.

  7. #7
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Szívesen néznék egy statot, hogy hogyan játszol.
    Postolt handek alapján elképesztő feszes vagy.
    Így szerintem az életbe ne várd, hogy ki fognak fizetni valami lapodat is valamennyire is normálisabb playak

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet Corey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Borzalmas, ahogy lejátszottad ezt a handet.
    És felesleges elkezdeni sorolni, hogy mik a hibák, mert kb ez a hand a tökéletes példa arra, hogy hogyan ne játszunk KK-val!
    Te posztoltad tegnap a "JJ set elfáradt?" témát is, felesleges ugyanazt újra leírni ide is.
    Szerintem nem felesleges. Fejlődni szeretnék. Ha megviseli az idegrendszeredet a dolog, akkor kerülj engem, mert volt és lesz is még egy pár hajmeresztő hand tőlem. Talán egy NL10-es topikba belefér .


    Gaabeesz:

    Volt egy stílusom, ami kb 200.000-300.000 leosztáson keresztül működött, 5-ös BB/100-al (nem a legjobb, de ez van ). Aztán volt egy pár hónap kihagyásom és most azzal a céllal kezdtem újra, hogy többet tanulok és szeretnék majd magasabb tétre lépni. Erre 130.000 leosztás óta BE vagyok NL10-en ((lehet röhögni ), azzal a játékkal, amivel előtte elvoltam. Itt vannak a mostani és a régi statjaim: http://img708.imageshack.us/img708/6739/mostsrgen.jpg Hülyén vágtam össze, de azért kibogozható. A felső sor a mostani játékom számbeli kifejezése. Engem meglepett, hogy milyen nit lettem. Hétfőn megyek Tir-x-hez, majd rendbe tesz .

    Piszkálódók, beszólogatók, nagyon kíváncsiskodók kíméljenek...
    Utoljára módosítva: hozzaszolo2 által: 2013. 02. 23. 01:18

  9. #9
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    NL10-en érték orientáltan kellene játszani.

  10. #10
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás

    Idézet hozzaszolo2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nem felesleges. Fejlődni szeretnék. Ha megviseli az idegrendszeredet a dolog, akkor kerülj engem, mert volt és lesz is még egy pár hajmeresztő hand tőlem. Talán egy NL10-es topikba belefér .
    Az alapokat egy kezdőkéz táblázattal jobban és gyorsabban meg lehet tanulni. De vannak nagyon jó videók is. Amíg ez nincs meg, addig nem feltétlen fogod tudni a tanácsokat beépíteni a játékodba, lehet az is, hogy csak összezavarnak. Erre írtam, hogy felesleges leírni újra meg újra, hogy ne slowplayelj KK-val, meg szettel.
    Handeket meg posztolj bátran, magadnak és másoknak is segíthetsz vele. Erről szól az egész topik.

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •