Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
Like Tree1Likes

Téma: NL10 - Passzív fish harap

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás NL10 - Passzív fish harap

    weaktight | Hand Poll | QAo - $1/$2 No Limit Holdem

    Ellenfél 166 Leosztás alapján:
    VP:40 / PR:15 / 3bet:7 (4/55) / FoldTo3bet:20 (1/5) / TotAggrFreq:39 / FoldToCB: 70% (7/10), Turn CB: 50 (3/6), River Raise: 0 (0/11), River AggrFrq: 27 (4/15), River Aggr Factor: 0.67

    Mennyit vbeteljünk és mit csinálnánk egy emelésre?

  2. #2
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Potnyi pénz van előttünk, itt bet/foldolni nem igen tudunk szerintem.
    Kérdés, mennyire fog FD-vel potközeli betet callazni.
    Ha betelünk callozni kell.

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    ch/f, csak flössel fogja rádtolni.

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Itt egy passzal nem hagyunk túl sok értéket az A7, A8 és egy két kósza A3, AK-ban?!

  5. #5
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Mivel passzív nem fogja blöffből rád tolni egy kisebb betre, mint az allin. Úgyhogy ha úgy érzed van még benne value akkor szerintem inkább push, mint bármi más ilyen stackállásnál. Ha úgy gondolod csak erősebbel callozza vagy erősebbel fog csak betelni riveren akkor ch/f.

    De sztem ilyen passzív fish talán callolhatja gyengébb Ax kombóval is a river allint.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Ha úgy gondoljuk, hogy 80/90%-ban csak jobbal fogja ránk tolni, viszont még van érték a lapunkban, akkor a bet/fold miért nem opció?!

  7. #7
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet hozzaszolo2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha úgy gondoljuk, hogy 80/90%-ban csak jobbal fogja ránk tolni, viszont még van érték a lapunkban, akkor a bet/fold miért nem opció?!
    Akkor már inkább a max value és push, mert szerintem ilyen szűk river stackeknél nem számottevően más az a range amivel lecallol egy fél potot vagy egy allint.
    Ezt nem kell készpénznek venni csak én így gondolom.


    UP

    Nem tudom.. végül is elbizonytalanodtam. Mármint, hogy riveren mi lenne a legjobb.

    Az lenne igazán kérdéses, hogy FD -vel adja -e a turn pot közeli betet, és hogy szettel megtalálja -e korábban a raise gombot, vagy 3 utca call a terve vele akármilyen lap is jön (passzív), és ugyanezt kéne nézni egy-két párra is. És riveren kigészítve azzal, hogy a range azon részéből ami gyengébb top két párnál, magyarul amit verünk, azzal fog -e legalább 50% -ban callozni riveren. Mert akkor lenne értelme value betelni. Ugye a river blöfföt azt nagyjából kizárhatjuk, úgyhogy én itt nem bet calloznék, kérdés, hogy bet mekkora mérettel/fold vagy pedig az allin -e a jobb.

    Még annyi jutott eszembe, hogy turnön szvsz nem kéne ekkorát betelni, ha nem úgy akarod befejezni a partit, hogy riveren kényelmesen allin tudj menni, hogy ne legyen overbet a hívás. Ha különböző rivereken bet/fold a terv, akkor sztem turnön kissebb emelés is elég. Vagy ha úgy gondolod, hogy turnön FD -t meg gyengébb Ax -eket se fog soha az életben eldobni semmire sem, akkor meg flop nagy bet turn overbet allin és kész, max value De nyilván az nagyon szélsőséges eset.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2013. 02. 24. 19:04
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  8. #8
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Potnyi pénzből mennyit tudunk bet/foldolni?
    Itt tényleg vagy push, vagy c/fold.
    Bet/foldolni nehézkes itt.
    Ezt adott szituáció döntené el nálam, hogy mondjuk húzóval, setel hogyan játszott eddig.

  9. #9
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás

    Nálam a fold fel sem merül ellene. -sem a ch/f, csak azért mert lejött a 3. szín, sem pedig a b/f, amire itt egyszerűen nem maradt elég pénzünk.
    Push pedig sokkal jobb, mint a b/c, mert 2pár, AK így fizet a legtöbbet, visszaemelni ezekkel már nem fog.
    Ha ver, akkor ver, de amit viszont mi verünk, attól így nyerünk a legtöbbet.
    Legalább 50%-ban jók leszünk itt mutatásnál.
    Utoljára módosítva: Corey által: 2013. 02. 24. 23:42

  10. #10
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Gaabeesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Potnyi pénzből mennyit tudunk bet/foldolni?
    Itt tényleg vagy push, vagy c/fold.
    Bet/foldolni nehézkes itt.
    Ezt adott szituáció döntené el nálam, hogy mondjuk húzóval, setel hogyan játszott eddig.
    Ha bet/fold akkor fél pot alá lehetne betelni és foldolni. Azért mert potsize stack van és annak behívjuk mondjuk a 40% -át, még nem kell a maradékot is betenni riveren 0% EQ -ra ha tudjuk, hogy verve vagyunk. Mi értelme? Ennyiből át is lehetne neki utalni a dollárokat csak úgy simán.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •